Skocz do zawartości

Spis Posiadaczy Nintendo Wii


T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

ok sam se fleszuje wii (NIE SZYKANUJCIE MNIE, JESTEM BIEDNYM BEZROBOTNYM ALKOHOLIKIEM, MAM PARE GIER I BEDE JESZCZE KUPOWAL CO :( ) no i widzialem w necie ze da sie wlasnie lupac w internetach

poki co mam jakiegos nfs i mario galaxy world 2 w oryginale, ale jak ogarne wszystko to zaktualizuje liste i chetnie z wami polupie w cos online! :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i na sam koniec ja sie doczekałem pięknego białego Wii (z GC-compatibility ) z Wii Remote+, Nunchuck i Classic Controller
a większość co chciałbym ograć to nabyłem już:

Super Mario All-Star 25th Anniversary Edition
New Super Mario Bros
Pandora´s Tower Limited Edition
Xenoblade Chronicles
The Last Story
Zelda: Twilight Princess
Zelda: Skyword Sword

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No cena super. Zazdroszczę. Fajne są te "Mario 25th" edycje. Był też specjalny DSi XL. polowałem swego czasu na te cacka, ale bez rezultatu. Albo piekielnie drogie nówki, albo mocno zużyte bez pudła i akcesoriów. No i kupiłem niebieskie Wii z Sonikiem :) Plusika dam jutro bo wykorzystałem limit. Rozumiem że masz już listę gier obowiązkowych?

Odnośnik do komentarza

No cena super. Zazdroszczę. Fajne są te "Mario 25th" edycje. Był też specjalny DSi XL. polowałem swego czasu na te cacka, ale bez rezultatu. Albo piekielnie drogie nówki, albo mocno zużyte bez pudła i akcesoriów. No i kupiłem niebieskie Wii z Sonikiem :) Plusika dam jutro bo wykorzystałem limit. Rozumiem że masz już listę gier obowiązkowych?

No wlasnie wstepna liste sporzadzilem i w temacie "Wii" postawilem nawet kilka pytan :) napewno platformery 2D i celowniczki, plus kilka exow z innych gatunkow typu Madworld, Inazuma Eleven, Rabbidsy, Red Steel etc. mam w planach. Odpowiedz na pytanka, ktore w tamtym temacie postawile beda mile widziane :)

 

A plusika Tobie, Aux tez dalem :)

 

Tak btw tyle slysze jak ja to drogo sprzedam, wiec jak juz ogram co mam w planach, to tak napremiere PS4 zeby dolozyc, za ile na oko na allegro to pojdze?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Siemka,

posiadam Wii już od jakiegoś czasu i przeraża mnie cena i dostępność gier na tę konsolę.

Nie przerabiałem, ponieważ lubię powiększać kolekcję gier.

 

Narazie zdobyłem:

 

Zelda Twilight Princess

Mario Kart

Wii Sports+ Sports Resort

Monster Hunter 3 Tri

Rune Factory Frontier (polecam!)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cześć.

Mieszkam w Czechach i tutaj zaopatruję się w gry. Głównie na Aukro (czeski odpowiednik Allegro). Gry (nawet nówki w folli) są znacznie tańsze niż w Polsce. Dla przykładu za Zelda Skyward Sword + Metroid Prime Trilogy (obie w folii) zapłaciłem łącznie 150zł.

Konsolkę kupiłem w tegoroczne wakacje chęcia zagrania w świetne tytuły ekskluzywne.

Obecnie posiadam:

- Ghost Suad

- Dead Space Extraction

- Donkey Kong Returns

- Madworld

- Mario Kart Wii

- Metroid Prime Trilogy

- Muramasa The Demon Blade

- New Super Mario Bros.

- Red Steel 2

- Resident Evil Archives

- Resident Evil Archives 0

- Resident Evil Umbrella Chronicles

- Resident Evil Darkside Chronicles

- Resident Evil 4 Wii Edition

- Super Mario Galaxy

- Super Mario Galaxy 2

- Super Paper Mario

- Super Smash Bros. Brawl

- Tatsunoko vs. Capcom

- The House of the Dead 2&3

- The House of the Dead Overkill

- The Legend of Zelda Skyward Sword

- The Legend of Zelda Twilight Princess

- Wii Sports

- Wii Sports Resort

 

Jeszcze zapoluję na Kirby's Epic Yarn i to raczej byłoby wszystko co mnie interesowałoby na ten sprzęt.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Maniaczek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...