Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, złapałem chrapke na jakiegoś RPG i znalazłem całkiem przystępną oferte nowego Obliviona za 50pln. Słyszałem tylko, że grze zdarza się ścinać w trakcie rozgrywki i występują inne problemy natury technicznej - to prawda? Pozatym pytanie do grających - Oblivion jest bardzo wciągający czy nuży po godzinie?

Odnośnik do komentarza
Szczerze to Pinaty sa cholernie trudne jak dla dzieciaka. Kup mu jakas scigalke pokroju Burnout czy cos. Jesli maja byc Pinaty ,to te Party Animals czy jakos tak, same mini gierki, czyli w sam raz dla dzieciakow.

Myslisz że Burnout Paradise, lub Revenge jest prostszy od Viva Pinata :rolleyes: ?? Kup mu Crash of the Titans, albo pościągaj jakieś gry Arcade. Sonic the Hedgehog jest bardzo dobry :)

Edytowane przez RobertKWL
Odnośnik do komentarza
Witam, złapałem chrapke na jakiegoś RPG i znalazłem całkiem przystępną oferte nowego Obliviona za 50pln. Słyszałem tylko, że grze zdarza się ścinać w trakcie rozgrywki i występują inne problemy natury technicznej - to prawda? Pozatym pytanie do grających - Oblivion jest bardzo wciągający czy nuży po godzinie?

Kilka dni temu zakupiłem Overlorda i przyznam, że gra mi się bardzo przyjemnie. Żadnych ścięć itp. jak dotąd nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Szukam jakies gry (strzelanki, fps) w ktora ludzie (polacy) graja po necie. Na PS3 bardzo podpasowal mi CoD4 ale na x'a chcialbym juz cos innego, w co warto zainwestowac ? Halo 3, Gears of War moze jeszcze cos ? Byle by nie bylo jezdzenia pojazdami i zbyt rozleglych map, wole sobie w zwarciu popykac.

Odnośnik do komentarza
Szukam jakies gry (strzelanki, fps) w ktora ludzie (polacy) graja po necie. Na PS3 bardzo podpasowal mi CoD4 ale na x'a chcialbym juz cos innego, w co warto zainwestowac ? Halo 3, Gears of War moze jeszcze cos ? Byle by nie bylo jezdzenia pojazdami i zbyt rozleglych map, wole sobie w zwarciu popykac.

W Halo 3 są pojazdy, ale są raczej dodatkiem niż głównym rozwiązaniem wiekszosci meczów (pojazdy sa tylko na niektorych mapach). Trochę polaków ciora również w RS: Vegas 2 ;). Oba FPSy maksymalnie polecam ;).

Odnośnik do komentarza
warto interesowac sie COD4 na Xa? Nie gram na Live, mam 2 pady, na PC mam multi free - fajnie sie gra na 2 na splicie? Mi COD2 sie podobal w tym trybie

 

Moim zdaniem bezsensu. Kupowac gre tylko dla splita(kampania jest taka sama przeciez na PC) i jeszcze nie miec dostepu do Live'a mija sie z celem. Owszem, gra sie fajnie w kilka osob(max. 4), ale i tak nie warto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...