Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Aż boje się zapytać...grałeś w Gears of War? Pewnikiem tak. Możesz jeszcze spróbować Devil May Cry 4.

 

jasne że grałem , gierka daje rade 8) A devil may cry miałem ale nie podzeszło mi <_< Jakie są jasze perełki ?? Nie interesuja mnie wyscigowe ani sportowe gry...

 

Jedna może byc Dead Rising pełno mordu i sieki gierka.

Druga jak wyjdzie Ninja Gaiden 2 ale co do tego poczytaj sobie o Ninja gaiden Sigma lub mój post troche wyżej.

Trzecia jeśli chodzi o zabijanie i mordowanie to może byc Tenchu Z

Strzelalinka może jak lubisz To Halo 3.

 

Te gry to tylko moje sugestie nie wiem czy ci coś się spodoba ale mogą byc przykładem

Odnośnik do komentarza
Co polecacie do szczelania i mordu oprócz GTA IV,Army Of Two,Bully,R6V2,CoD4 ?

Orange Box - nie zawiedziesz się, a jak wolisz klimaty GTA to sprawdź "Crackdown" i "Saint's Row". Przypatrz się również "Dead Rising", ale tylko jeśli lubisz walczyć z czasem.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza
Army of two godne wydania tych 150zł? Wiem,ze jest podobne do GOW, ale niestety girsy to dla mnie nic ciekawego i jest to nudna gra.

szukam 10-ciu tanich (do 60zł) gierek z łatwym calaczkiem

Sprawdź Fifę 06 i King Konga.

Czy beyond good&evil za 30zł z wliczona przesyłką to dobry deal? wiem ze to gra z pierwszego x'a ale jednak bym zagral ;p

czy lepej zagrac w kameo za ta kase?

W Beyonda nie grałem, ale Kameo mogę z czystym sumieniem polecić.

Odnośnik do komentarza

HELP HELP :excl: Czy opłaca mi się wymienić za moje GTA IV za BioShock w metalowym pudle + CoD 4 jeśli grałem juz wczesniej w te dwie gry?? Wydaje mi się że pogram chwile, i odłożę na półkę, a póki co, jeszcze GTA sie nie nagrałem, więc chyba mi się nie opłaca...Hmm..Potem wymienie za GRID z mała dopłata. Taki mam plan..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...