Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

kup sobie pack Viva Pinata plus Forza, Gearsy , Mass Effect, pack Kameo plus PGR3 - w 300 sie zmiescisz

masz same pierwszoligowe gry i z kazdego gatunku (strzelanka, wyscigi, rpg, przygodowka, gra familijna) - starczy ci na dlugo :)

Odnośnik do komentarza

W GTA 4 na pewno można grać setki godzin, ale co do Bioshocka to mam inne zdanie. Gra jest prostolinowa, kilkanaście rodzajów przeciwników do których trzeba tylko użuwać różne rodzaje broni, do tego ci sami mini bosi - Big Daddy, to jest miodzio? Oczywiście fabuła jest wyrąbana w kosmos, podobnie grafa i muza, ale jak dla mnie ta gra nie jest w stanie przyciągnąć nawet na 50 h dobrej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Coz mi akurat Sega Rally nie podeszla... jest bardzo arcadeowo i to mozna sobie cenic, ale czy malo jest arcadeowych scigalek na Xa?? A pozatym jest tam wiele chmm opowiem Ci to tak. Grafika przejdzie ale gdyby przyjzec sie z bliska to nie zabija, auta nie rozbijesz, pojazdy w dodatku brudza sie smiesznie, bo tylko do polowy karoserii, glupie. Trasy zaplanowane sa fajnie, trzeba sie naposcic na wyzszych poziomach rzeby ukonczyc na pierwszym miejscu, lokacje sa mile ale jak wspominalem grafa nie zabija a do tego pilot potrafi niezle dac dupy.

Stuntman natomiast jest dla mnie swietna odskocznia od scigalek... ot krecisz film, bedac w nim kaskaderem. Gra nie jest prosta, a wrecz potrafi w(pipi)ic, miejscowki sa opracowane swietnie... ucieczka przed lawa zalewajaca miasto rzadzi, bondowskie akcje na sniegu rowniez a cena gry stoi na przyzwoitym poziomie( Sega zreszta tez), mysle, ze jesli posiadasz ta sume pieniedzy i chcesz ja zainwestzowac w jedno z dwoch to bierz Stuntmanqa Ignitiona

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w wersje inną niż ta z XBLA, ale powiem Ci, że jest niewiele gier wartych bardziej tych 800GS od RezHD. No właśnie HD, 5.1 (naprawde oprawa i dźwięk na dobrym audio robi wrażenie MEGA!!), sama gra jak wiesz jest genialna, jeśli podobała Ci się poprzednia odsłona - nawet się nie zastanawiaj... ;) dość wymagające osiągnięcia, tablica wyników..możliwość ściągania replayów najlepszych na świecie, tudzież znajomych..jest wszystko POLECAM !! :)

Odnośnik do komentarza
TDU, Table Tennis, PGR4, GoW, Hejlo, Burnout, Crackdown? Pewnie wszystko masz :P

1 nie podoba mi sie zbytnio za 40 moglbym zagrac :}

2 nie lubie sportowych

3 obecnie gram

4 gralem

5 gralem

6 jesli masz na mysli Paradise to demo mnie odrzucilo, poczekam az jeszcze stanieje

7 gralem

 

DMC - podobnie jak z Burnoutem - demo mnie odepchnelo, gralem w 3 na PC i tez zabardzo mi sie nie podobala

Odnośnik do komentarza

hm... DMC na PC różni się od konsolowej wersji sterowaniem, na padzie to zupełnie inna gra. Jeśli lubisz slashery to gra dla Ciebie, choć developerzy przegięli z back trackingiem...

Paradise, gra jest ekstra... przez pierwsze kilka godzin, potem jeśli nie jesteś fanem zupełnie się nudzi. Ratuje tą grę jako tako Coop.

TDU, fajna ścigałka, masa dróg, grafika całkiem, całkiem

Może Oragne Box, 5 gier w jednym: HL2, HL2 Episode 1/2, Team Fortess, Portal?

Jest też ME (nie orientuję się w cenach), super RPG :)

The Club, jeśli lubisz strzelać dla samego strzelania i masterować wyniki

Condemned 2/1 jeśli lubisz się przestraszyć i po rozwalać co nieco gazurką ;)

Kane & Lynch: Dead Man, dość ciekawa fabuła, masa rozwałki, niby nic specjalnego, ale gra daje radę, chociażby ze względu na wcześniej wspomnianą fabułę i głównych bohaterów, Kane'a i Lyncha.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...