Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź jest jedna wszystkie te gry.

Proponuje zadać pytanie: w jakiej kolejności nabywać te gry? i podać swoje preferencje odnośnie gier (singiel czy multi? fps czy tps? przygoda czy akcja?)

 

Proponuję taką kolejność :

1- Gearsy - ikona X0

2- CoD4 - szybka akcja , dobre multi

3- Bioshock - przekozacka przygoda

 

W Orange Boxa nie grałem.

 

Poza tym polecam: Battlefield:Bad Company, Mass Effect , GTAIV , Guitar HeroIII , FNR3

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Jak na razie interesuje mnie gra offline (zarówno singiel jak i multi)- mam problemy z podłączeniem konsoli do neta. I zdaje sobie sprawę, że powinno się zagrać we wszystkie te tytuły :)

 

W GTA i FNR3 gram, Battlefielda na razie sobie odpuszcze, GH za drogi na ten moment i wolę jakąś bardziej rozluźniającą grę, niż Mass Effect.

Odnośnik do komentarza

Zależy kto co lubi. Mi tam strzelanka w klimatach Johna Woo podeszła.

Stranglehold przelazłem 2 razy i na bank jeszcze z raz przejdę, bo fajne patenty są.

Pomyśl czy wolisz free-roamingowe wyścigi czy arcade'ową sieczkę.

 

www.gamerankings.com:

Stranglehold 78.8%

Burnout Paradise 88.5%

 

Czasowo to BP starczy ci prawie na 100h grania, a Stranglehold tak na 20. (nie liczę online)

Odnośnik do komentarza
Bioshock, Call od Duty 4, Gears of War czy Orange Box?

 

A może jeszcze coś innego? Grałem dopiero w kilka gier na Xboxa 360. Co byście polecili z must have'ów?

 

 

 

To zależy właśnie pod czym patrzysz, GoW z CoD'em fabularnie chowają się przy Orange Boxie i Bioshocku które mają jedne z najlepszych fabuł w grach video(a przede wszystkim shooter'ach) i jeżeli szukasz granie pod Offline to własnie te oby dwie pozycje ci polecam, nie bierz ani GoW ani CoD jeżeli nie interesuje cię online bo się przejedziesz, gadanie bo to jest ikona to wielki bulshit to że człowiek kupuje tą konsole nie oznacza że musi pograć w te 2 przerażająco nudne gry z bardziej plastikową grafiką niż klocki lego.

 

A jeśli mowa o innych grach to jest ich wiele, to tylko zależy jaki gatunek lubisz i co cię w danych grach kręci, jednak co mogę polecić jeszcze to:

 

Dead Rising

Prey

Splinter Cell Double Agent

Naruto: Rise Of A Ninja

Lost Odyssey

Eternal Sonata

Oblivion

Ninja Gaiden II

Test Drive Unlimited

 

To są tytuły ktore warto przejrzeć na dobry początek :->

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
Lost Planet czy DMC 4

 

DMC3 wywaliłem przez okno, z powodu poziomu trudności. Demo DMC4 mi sie jednak podoba, jest łatwiej :P

Natomiast w Lost Planet podoba mi sie klimacik, demo też mi sie podoba, nie lubię jednak dennych historii w grach.

Obie gry od Capcomu, co polecacie?

Jak nie lubisz dennych historii w grach to zdecydowanie nie bierz Lost planet. Ta gra ma wszystko inne na wysokim poziomie, oprócz fabuły.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Najpierw skate, potem GRID. Skate jest miodny baaaałdzoo, a grid zdąży stanieć przez czas, gdy będziesz przechodził skate. A 90% osób, które przysiądą do tej gry nie może się od niej oderwać i co najmniej tydzień lub dwa gra non-stop, potem jest jeszcze fascynacja multi (patrz np.: JA) :D. Miesiąc z tą grą gwarantowany (o ile się wciągniesz).

Odnośnik do komentarza

Pograłem w demo tej Segi - no i niestety, ale chyba nawet tych 50zł to nie warte :P A o SoF'ie opinie ogólnie też raczej niepochlebne. Pojawiła się za to jeszcze możliwość wzięcia Lost Planet za 50zł, Frontlines'a za 60 i Stranglehold'a za 60. Które z tych trzech brać? W sumie cena każdej z nich jest kusząca, a i gry ciekawe. Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...