Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda pierwsza Condemned jest wolna od widziadeł, zjawisk paranormalnych itp. i IMO przez to straszniejsza, ale dwójka też daje radę. W dodatku w jedynce mogą zdenerwować pewne ograniczenia jak np. niewidzialne ściany, potworna liniowość i inne takie debilizmy. W dwójce za to przydaje się dobra znajomość angielskiego.

 

@signap

 

Hehe, ja też trzęsłem portkami przed włączeniem D3 szczególnie gdy byłem sam w domu 8) Te sceny z tymi... no... nie pamiętam jak się te pająki nazywały :D W każdym razie chyba najstraszniejsza gra, jaką można odpalić na Xboxie 360.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza

Nie wiedzialem gdzie to napisac wiec wrzucam to tutaj

 

czy ktos kupywal w sklepie electronicdreams.pl

 

 

maja w swojej ofercie gry ktore jeszce nie sa wydane ,a w ofercie widnieja jako na stanie

np

GoW2

NFL 09 (EA Polska nie ma tej gry w ofercie i w najblizszym czasie nie beda mieli )

 

http://electronicdreams.pl/products_new.php?cPath=25

 

WTF?

Odnośnik do komentarza
Sklep chyba sam do siebie jest ok, ale niektóre ceny mnie zastanawiają (Vegas 1 za 159), a inne są atrakcyjne.

Jednak zanim coś kupisz porównaj ceny z innymi sklepami bo w ofercie widać spore nieścisłości z normalnymi cenami.

Nie mam zamiaru narazie nic tam kupywac ,narazie kupuje tylko w PSX extreme i na allegro. chociaz ten sklep jako jedyny w polsce ma NFL09 w ofercie ,ale cena tez lekko nagieta.

Jak sie zorientowalem to na ebay NFL 09 chodzi po 135zl z przeylka do polski ,w niemczech 150zl z przesylka do polski( a powinno byctaniej bo blizej :E )

 

Ogolnie nigdzie w europie ta gra nie jest drozsza niz 170zl z przesylka do polski .Ogolnie sklep wyglada w porzadku ale zagrywki ma lekko mowiac nie fer.

Odnośnik do komentarza
Krótka piłka : Mam 250 zł do wydania na jedną premierową grę we Wrześniu co kupić ? Chodzi mi tylko o nowości z przedziału Sierpień - Wrzesieńsmile.gif

Proponuję Star Wars: The Force Unleashed.

 

lol myślałem że to wychodzi później :) no to chyba problem rozwiązany:) Nie mogę przegapić takiej gry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...