Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

FIFA 09 czy PES 09? Do tej pory wybór był prosty PES ale w tym roku już nie jestem tego pewien. Szczególnie zależy mi na trybie multi a ten w pes 08 był skaszaniony.

Ja po dzisiejszym zbadaniu demka polecił bym Ci Fife właśnie, ale jeśli Ci się nie spodoba (ogólnie) to nie możesz mieć pretensji :P

A ja mam takie pytanie, jakie gry wybrać teraz/później, z różnych gatunków:

 

Residenta Evila 5 nie pisze bo dla mnie musthave od razu.

 

1. RPG: Fable 2, Mass Effect, Lost Odyssey czy może coś innego?

2. FPSy: Cod4/5, Gearsy 2, Orange Box czy może coś innego? Halo i Bioshocka mam.

3. Przygodowe: Ninja Gaiden 2, DMC4 czy coś innego?

4. Wyścigi: PGR4, GriD czy coś innego? Mam Burnouta i Forze.

5. Sportow: faktycznie warto (po dłuższym graniu) jest kupić Fife 09, może Top Spin lub NBA?

pogrubione- mam je na oku;p

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

IMO z tych gatunków to jeszcze Obek,ET z Rpg,ale tylko jeśli ich kupno nie=brak Fable2 w dniu premiery,z FPS CoD4 to mh jeśli nie grałeś tak samo GoW2 ale jak wiadomo na niego jeszcze trochę poczekamy.NG2 i DMC4 to zacne gry,a bardziej przystępny jest imo Devil.Na racerach się nie znam,ale ja bym wolał zaoszczędzić kasę bo między październikiem a listopadem wychodzą między innymi wspomniany przez Ciebie Fable2, ale też Fallout3//GoW2//Dead Space//Far Cry 2//CoD5

Odnośnik do komentarza

gta 4 czy gow ? a moze cos innego ?

 

bedzie to moja pierwsza gra na ixa i musi byc kozacka:P na graniu online mi na razie az tak nie zalezy, konsole podepne do netu dopiero za jakis czas, wiec mocarny tryp single player jest jak najbardziej mile widziany

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
FIFA 09 czy PES 09? Do tej pory wybór był prosty PES ale w tym roku już nie jestem tego pewien. Szczególnie zależy mi na trybie multi a ten w pes 08 był skaszaniony.

 

Kupilem wczoraj Fife i dzis ja sprzedaje ;] Nie przemawia do mnie ta gra, odpalilem demko PESa, ktore w przeciwienstwie do wiekszosci mi sie bardzo podobalo i PES 2009 to bedzie to, w co bede gral . Nic nie przebije poczucia kontroli pilki i miodu serii Konami .

No ale zachecam do obadania samemu obu gier i wybrania, co Ci bardziej podchodzi . 9 na 10 ludzikom sie nowa Fifa bardzo podoba, mi akurat niezbyt przypadla do gustu .

Odnośnik do komentarza

Ja miałem styczność z PESem z 4 i 6 (w te grałem namiętnie) nie wiem co ludzie widzieli w 5 bo mi nie podeszła ;p. Jeśli chodzi o gry EA to UEFA Euro 2008 już było całkiem całkiem, a FIFA 09 - świetna. W nowego PESa też grałem trochę (GC+demko) i uważam, że nie ma co się kierować sentymentami, a jeśli twórca PESa przyznaje że engine FIFY jest lepszy to już coś znaczy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...