Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo zdanie, paradise to dla mnie porażka. straszny chaos, beznadziejny showtime no i kompletnie poje.bany pomysł z podjeżdżaniem za każdym razem na linie startu (co niejednokrotnie wiąże się z przejechaniem całego miasta. do tego masz jakieś 8 punktów startu/mety i co z tego, że masz od chu.ja skrótów jak po krótkim czasie wkrada się monotonnia i jeździsz po tych samych trasach. w paradisie odpalasz traske i popier.dalasz z pełnej epy, trasy rozbudowane, ładne a i fun większy. poza tym crash rozwinięty najlepiej w całej serii.

 

revange > paradise bez gadania.

Odnośnik do komentarza
mam to samo zdanie, paradise to dla mnie porażka. straszny chaos, beznadziejny showtime no i kompletnie poje.bany pomysł z podjeżdżaniem za każdym razem na linie startu (co niejednokrotnie wiąże się z przejechaniem całego miasta. do tego masz jakieś 8 punktów startu/mety i co z tego, że masz od chu.ja skrótów jak po krótkim czasie wkrada się monotonnia i jeździsz po tych samych trasach. w paradisie odpalasz traske i popier.dalasz z pełnej epy, trasy rozbudowane, ładne a i fun większy. poza tym crash rozwinięty najlepiej w całej serii.

 

revange > paradise bez gadania.

 

Podpisuje się rękoma i nogami pod tym. Mam paradise od premiery PL czyli od stycznia a jakoś gra tylko kumpel na imprezach (jako chillout to traktuje;)) a sam nie mogę się zmusić. w Paradise przegięli gdybym chciał free roaming to bym sobie GTA 4 kupił a w wyścigach chcę wyścigi. Też idiotyzm że nie ma starego trybu rozbijania fur a zamiast tego jest tryb w którym samochód zachowuje się jak piłeczka pingpongowa .... Fajne przez 5 min a potem nuży.

Odnośnik do komentarza
Wii tam

Mam taki dylemat, wiem że warto kupić, BF Bad Company, ale mam pytanie czy TA gra nie jest za krótka?

Ile mniej więcej zajmuje ukończenie?

Bo wiem że COD4 jest w sumie krótki, i raczej nie chce.

Chyba że coś innego o tematyce WWII? lub innej wojennej, lub wogóle inny FPS.

Przecież to są gry nastawione na multiplayer. Nie masz Live'a?

Odnośnik do komentarza
Wii tam

Mam taki dylemat, wiem że warto kupić, BF Bad Company, ale mam pytanie czy TA gra nie jest za krótka?

Ile mniej więcej zajmuje ukończenie?

Bo wiem że COD4 jest w sumie krótki, i raczej nie chce.

Chyba że coś innego o tematyce WWII? lub innej wojennej, lub wogóle inny FPS.

Przecież to są gry nastawione na multiplayer. Nie masz Live'a?

Mam live'a ale chodzi mi o single'a, co najlepsze (najdłuższe i najciekawsze).

Ile godzin zajmuje przejście BF: BC? 10h? 15h?

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zrobiłem za jednym podejściem :).

 

Pytanie może wydawać się śmieszne, ale... Dead Space czy Gears of War 2, co pierwsze? Myślę tak ponieważ Dead Space trochę staniał, a GoW będzie na starcie trzymał cenę. Czy może ten GoW2 jest tak killerski, że to grzech nie kupić tej gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...