Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Narzeczona wpadła na genialny pomysł z prezentem na gwiazdkę ;) Zamiast myśleć co kto ma kupić na gwiazdkę wolimy złożyć się razem na jedną grę z serii Lego :)

 

Problem w tym że mamy problem na którą ;)

 

Lego Indiane już mamy. Lego Batman troche za drogie na chwilę obecną. Pozostają jeszcze Lego Star Wars 1 i 2 oraz Complet Saga. Co byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Narzeczona wpadła na genialny pomysł z prezentem na gwiazdkę ;) Zamiast myśleć co kto ma kupić na gwiazdkę wolimy złożyć się razem na jedną grę z serii Lego :)

 

Problem w tym że mamy problem na którą ;)

 

Lego Indiane już mamy. Lego Batman troche za drogie na chwilę obecną. Pozostają jeszcze Lego Star Wars 1 i 2 oraz Complet Saga. Co byście polecili?

 

Rozumiem że gra ma być dla małolata ? Polecam Bioshock :P Ale tak na serio to nigdy nie przepadałem za grami z serii Lego... polecił bym ci Pure i Fable 2

Odnośnik do komentarza
Far Cry 2, Fallout 3 czy Gears of War 2? Zaznaczam, że chcę sporo czasu pograć, a nie mam ochoty odłożyć grę na półkę po 8 h.

Z tych 3 tytulow zdecydowanie GOW2 ,singiel wprawdzie dosc krotki ale naprawde swietny.A pzrejscie singla na poziomie szalonym to naprawde wyzwanie na kilka dni zadyma co krok :).Multiplayer dobry,chodz wyszukiwanie graczy do druzyny czasami wola o pomste do nieba .Ale gwarantuje Ci ze na samym multi spedzisz kilkadziesia jak nie kilkaset godzin.

 

Co do FC2 to gra smialo moze kandydowac do porazki roku :)

Odnośnik do komentarza
Far Cry 2, Fallout 3 czy Gears of War 2? Zaznaczam, że chcę sporo czasu pograć, a nie mam ochoty odłożyć grę na półkę po 8 h.

Far Cry 2 - cóż, możesz spróbować, nie wiem z jakim skutkiem. Gra dla niektórych nudna, mnie się znudziła po 10h kampanii, a jej jest około 15-20h. Poza tym bug z save'ami. Dość dobre multi, mało lagów. Fallout 3 - nie grałem, mówią że jak Oblivion Ci się podobał, i nie grałeś w poprzednie części Fallout to można brać. Gears of war 2 - boska gra, z intensywną kampanią, aczkolwiek krótką, około 7-8h. No i wyśmienite multi, które jest również powodem ... wnerwów. Lagi potrafią być prze ogromne, ale jeżeli się trafi na dobrego hosta - palce lizać! Sam wybieraj :)

 

EDIT: Jest gdzieś licznik spędzonych godzin na multiplayerze w GoW2?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ok więc mam zamiar zrobić sobie "wczesno-świąteczny" prezent.Prosiłbym o polecenie jakichś kilku shooterów(żebym mógł z czegoś wybrać),ale priorytetem jest multi,które chciałbym by było dość żywotne(coś ala GoW1 czy CoD4).Zlagowany GoW2 odpada bo mam tak samo jak CoD4.Moje oczy skierowane są w stronę nowego CoD'a bo podobno multi to 4ka w realiach WWII,ale może coś jeszcze??Jak już mówiłem singiel w tych grach mnie nie obchodzi,najważniejsze jest rajcowne i żywotne multi(nie chciałbym być w sytuacji ala UT3 gdzie szybko zostało mało osób).

Aha gry mam zamiar zakupić przed świętami więc max do 19 grudnia,ale z tego co wiem żadna gra spełniająca moje kryteria do tego czasu nie wyjdzie.No to czekam na propozycję :P

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Wiec tak. Niedługo wpadnie mi do kieszeni 350 zł, które chciałbym przeznaczyć na gry do nowo zakupionego xklocka. I teraz mam dylemat, bo tyle wyszło tych wszystkich hitów i pół-hitów a święta już za miesiąc, więc muszę się rozglądać za jakimiś grami. Waszym zdaniem byłoby najlepiej kupić dwie nowe gry czy około osiem używanych, nieco starszych? A teraz kwestia samych gier...

Gra po sieci nie jest dla mnie priorytetem ale może wchodzić w rachubę. Gier typu CoD i Ghost Recon raczej nie biorę pod uwagę. Strategii na konsolach za bardzo nie lubię, jednak resztę gier za 350 zł mogę przyjąć z otwartymi ramionami :P

 

pomoglibyście mi przy wyborze? Z góry dziękuję.

 

btw. nie mam dysku twardego, więc nie mam za bardzo jak zapoznać się z demami. Kupię niedługo ale jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Wiec tak. Niedługo wpadnie mi do kieszeni 350 zł, które chciałbym przeznaczyć na gry do nowo zakupionego xklocka.

pomoglibyście mi przy wyborze? Z góry dziękuję.

 

btw. nie mam dysku twardego, więc nie mam za bardzo jak zapoznać się z demami. Kupię niedługo ale jeszcze nie teraz.

 

Co do gier proponuje :

Gers Of War -pierwsza czesc gyrosow warto zagrac swietna gra naprawde kupisz uzywke w swietnym stanie za 50zl

Gers of War 2 ~150 zl z pzresylka ale wyrwiesz i za 130zl na allegro oczywiscie nowka.

Lego Indiana Jones - 58zl nowka allegro ..fajna platformowka milo sie gra ,sam nie dlugo kupuje.

Moze jaka samochodowke ale tu Ci nie doradze bo w tym temacie nie wiem co jest na topie ..sam wczoraj kupilem burnout paradais mam nadzieje ze dobre.

 

Gry sportowe .. FIFA 09 genialna gra tak realistyczna ze glowa boli wersje angelska kupisz za 90-10zl PL -130-150zl

Boks Fight Night Round 3 swietny boks bardzo przyjemnie sie gra koszt gry to max 60zl z przesylka .

 

Z gierek na singla ludzie sobie chwala SKATE(80zl) -jesli kreca cie te klimaty jazda na dessce Tony Howk sie do piet nie dorasta tej grze

Army of Two ~90zl gra typowo na singla .

Jeli lubisz pobiegac z mieczem i ciac wszystko co na drodze to NINJA GAIDEN 2 ~100zl

Jak cie kreci seria GTA to polecam GTA IV ~100 kilkadziesiat godzin przed monitorem niestety gra po pewnym czasie staje sie monotonna mi naprzyklad znudzila sie po ok 40H

 

Wybierac jest w czym sam musisz zdecydowac jaki gatunek gry preferujesz i w co bys chetnie pogral..... ale ja bym radzil kupic HDD za 200zl i za 150zl jakies 2 gry :)

Odnośnik do komentarza
Wiec tak. Niedługo wpadnie mi do kieszeni 350 zł, które chciałbym przeznaczyć na gry do nowo zakupionego xklocka.

pomoglibyście mi przy wyborze? Z góry dziękuję.

 

btw. nie mam dysku twardego, więc nie mam za bardzo jak zapoznać się z demami. Kupię niedługo ale jeszcze nie teraz.

Z gierek na singla ludzie sobie chwala SKATE(80zl) -jesli kreca cie te klimaty jazda na dessce Tony Howk sie do piet nie dorasta tej grze

Army of Two ~90zl gra typowo na singla .

Skate można wyrwać za mniej niż 50 zł, zaś Army of Two to gra typowo na co-op i multi <_<

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
*

Wiec tak. Niedługo wpadnie mi do kieszeni 350 zł, które chciałbym przeznaczyć na gry do nowo zakupionego xklocka.

pomoglibyście mi przy wyborze? Z góry dziękuję.

 

btw. nie mam dysku twardego, więc nie mam za bardzo jak zapoznać się z demami. Kupię niedługo ale jeszcze nie teraz.

Skate, Girsy 1&2, Halo 3, Mass Effect, Orange Box (pięć świetnych gier w jednym pudełku - IMO must-have), GTA, Mass Effect, Assasin's Creed - wybierz coś :)

Odnośnik do komentarza

Lool...

Kilka rzeczy napewno by sie znalazlo kolego. Pytanie czy myslisz rowniez o potyczkach online( jesli tak to klasycznie, polecane w tym temacie az do bolu Orange Box) jesli natomiast bardziej interesuje Cie fabula... napweno warto rzucic okiem na Bioshocka, FEAR- w sumie ten tytol nie ma w sobie nic powalajacego, wszystkie miejscowki, raczej zamkniete pomieszuczenia, powiedzialbym robione na jedno kopyto, ale grajac w Feara nei moglem sie od niego oderwac. Poczolem cos co czolem dawno temu grywajac w prawdziwe perelki, za to gre stawiam jako pozycje nadwyraz udana. Codemend- Bardzo ciekaway fpp ale wszedobylska ciemnosc ciagnaca sie przez cala gre naprawde potrafi zmeczyc, pomijajac ten fakt fpp cholernie udany.... ciekawe patenty, mroczne i meczace srodowisko :P a jesli ci sie spodoba zawsze mozesz pograc w czesc druga. Chmmm dalej musze sie juz zastanawiac :P byc moze R6 Vegas ale dlugoscia napewno gra nie grzeszy. Far Cry2?? Bardzo fajna gierka, przyczym dostatecznie dluga, potrafiaca dac wiele funu ale tez strasznie liniowa. Jednak w sumie z wszystkich mozliwosci chyba na nia bym sie skusil wlasnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...