Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Tigro - grałem w demo, sam sobie zagraj. Jeśli podoba ci się uproszczona wersja Cywilizacji w konsolowym wydaniu to bierz - podobno za szybko się kończy i jest mało skomplikowana.

 

Co do L4D to wieszcze tej grze przyszłość - może nie aż taka szumną jak Couter Strike ale coś w stylu Gow1 - jak dodadzą nowe kampanie to przedłużą jej żywot o kilka miesięcy na pewno - trzeba tylko pamiętać że miód wyciska się z tej gry grając z 3 żywymi ludźmi lub więcej w trybie Kontra - boty są głupie.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Fable 2 i jestem mega zadowolony :-D. L4D musze sprobowac, chociaz Orange Box mi sie nie podobal, (ale grałem tylko na singlu). A porownujac Coda5 z L4D? Własciwie dopiero teraz podlaczam neta do konsoli, takze ominelo mnie wiele tytulow. A nie chce brać np. GoW bo nie jestem pewny czy ktos jeszcze w to gra. :-D

 

 

A co do Mass Effect to myślę, ze to jest must-have. Fabuła zaskakująco dobra. Jesli ktos lubi RPG to giera w sam raz.

Edytowane przez xms7
Odnośnik do komentarza
Kupiłem Fable 2 i jestem mega zadowolony :-D. L4D musze sprobowac, chociaz Orange Box mi sie nie podobal, (ale grałem tylko na singlu). A porownujac Coda5 z L4D? Własciwie dopiero teraz podlaczam neta do konsoli, takze ominelo mnie wiele tytulow. A nie chce brać np. GoW bo nie jestem pewny czy ktos jeszcze w to gra. :-D

 

 

A co do Mass Effect to myślę, ze to jest must-have. Fabuła zaskakująco dobra. Jesli ktos lubi RPG to giera w sam raz.

 

Też miałem takie obawy. Myślałem ,że po premeirze 2 w GoWa nikt nie będzie grał. Ale zapewniam cię o dziwo są tam tłumy ludzi o każdej porze dnia.

Odnośnik do komentarza

Dostałem kasę na święta i starczy mi na jedną ( nową ) grę i roczek xbl gold. Co polecacie ( prócz tych gier, które mam w karcie )? Zastanawiam się nad prince of persia, jeśli jest to bardziej zręcznościówka, nie jest zbyt trudna i w pełni po polsku to bardzo mi odpowiada, jednak z drugiej strony gra jak na razie jest droga. Co jeszcze polecalibyście na długie zimowe wieczory ? Rpg nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Dostałem kasę na święta i starczy mi na jedną ( nową ) grę i roczek xbl gold. Co polecacie ( prócz tych gier, które mam w karcie )? Zastanawiam się nad prince of persia, jeśli jest to bardziej zręcznościówka, nie jest zbyt trudna i w pełni po polsku to bardzo mi odpowiada, jednak z drugiej strony gra jak na razie jest droga. Co jeszcze polecalibyście na długie zimowe wieczory ? Rpg nie lubię.

Jeśl chcesz kupić sobie nowego PoP'a to poczekaj. Tam i tak jest tylko singiel, więc nic Cię nie ominie :)

 

Odnośnik do komentarza

To i Ja zapytam, niedługo kończe Orange Boxa i po nim co pierwsze :

Prince of Persia czy Fallout 3 .

Wiem wszystko co można wiedzieć o tych grach przed ich rozpoczęciem , na obydwie cholernie ostrze sobie zęby i jestem 100% zdecydowany na ich zakup , jednak dylemat odnośnie kolejności pozostaje dylematem. Jakie są Wasze sugestie?

Odnośnik do komentarza

O, znakomity temat. Dwa tygodnie temu kupiłem X'a + GTA IV - naturalnie przeszedłem i jutro dostane mirrors edge'a. Pytanie... co teraz??

 

- coś z rpg - Fable II

- a może kolejny skakaniec - PoP

- a może shooter, a jak shooter to który? Fallout 3, Far Cry 2 czy Halo 3... a może Gears of War 2!

- dodam, że poza tym czekam na Tekkena 6 i rozważam MK vs DC

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...