Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

1 lub 4 pozycja

 

undercover lub quantum of solace w pewnym sensie tez cos w sobie maja (osobiscie polecam obie), po prostu tak jak jest wyzej napisane zalezy czgo szuka (jakiego klimatu) GRID wydaje sie byc najlepszym zakupem, ale to arcade bardziej pod symulacje , a przynajmniej bardziej symulacja niz NFS :P Pure znowu to SSX tylko zamiast deski masz quada :] A 007 to po prostu calkiem fajny shooter, w klimacie 2ch ostatnich filmów Bonda (troche przykrótki ale ostatnio sporo fajnych gier cierpi na tę chorobę np. Mirrors Edge)

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

miki77 - Mam jeszcze nieużytego triala na 30 dni (w przyszłości na 100% będe miał abonament na pół roku i sukcesywnie mam zamiar dokupywać) Jednak na początku wolałbym skompletować dobre gry, rozumiesz o co chodzi ;] a potem zabawiać się na on-line. Mam już GTA IV+Mirror's Edge, teraz się wystrzelam i kupię sobie Orange Boxa, a na ferie zakupie Left4Dead albo jednak się na Girsy skusze xP dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
wydaje ci sie czy jestes pewny?

 

Co do 2 jestem przekonanany, tak jak pisał Dante. W 1 jednak chyba mało osób już gra. Wg mnie te części mało się od siebie różnią.

R6:V1 był pierwszą grą którą grałem na LIVE (A&D na Calypso Casion - niezapomniane :) ). R6: V2 już mi się tak nie podobał - mało nowości itp. Trochę pograłem. Jeśli nie grałeś w jedynkę to śmiało łykaj V2.

Odnośnik do komentarza

Hm, skoro wymagasz nieschematycznych zadań to Assasin's Creed odpada, choć gierka świetna imo, mi się bardzo dobrze grało, no ale jednocześnie jest BARDZO schematyczna, a pod koniec wieje nudą.

 

Wypada dodać, że Mass Effect jest świetny z tego co słyszałem, ja się jaram tą gierką ostatnio, ale jak kiedyś kupiłem to szybko sprzedałem bo mi przeszło ciśnienie na nią i ogólnie na rpg'i :lol: Nie zmienia to faktu, że chcę ja dorwać niebawem i już przysiąść do niej konkretnie.

 

Jednakże z tej trójki zdecydowanie wygrywa Bioshock, genialna gra, dla mnie najlepsze w co grałem na konsoli Microsoftu. Zaje'bisty po prostu, chory, jednakże na swój sposób wspaniały klimat, przegenialnie wykreowane Rapture. Sam przeszedłem już dawno, teraz uzbierałem trochę kasy i za parę tygodni kupię limitkę, muszę to mieć w swojej kolekcji. Bierz Bioshock'a i się nie zastanawiaj imo.

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Too Human - gracz newbie w klimatach xRPGow sobie poradzi? Pogralem sobie w demo ktore ostanio pojawilo sie na Live, ma troche wad (dropy, kamera, sterowanie) ale grywalnosc jest spoko - wiecej robienia niz gadania ;) (czego nie lubie gdy jest odwrotnie ;)). Pozatym gdy zostalem zabity po chwili sie "zrespawnowalem" - tak jest w grze czy mialem jakis "artefakt",itp lub na potrzeby dema bylo to zrobione? Warto zaiwestowac?

Odnośnik do komentarza

Signap TH to Action RPG z DUŻYM naciskiem na action.Wraz ze wzrostem lvl/lepszym eq będzie też podnosił się lvl wrogów itd,ale nawet ktoś "zielony" w temacie rpg sobie poradzi,a po przyzwyczajeniu do sterowania można robić istną rzeź.IMO jeśli grałeś w np Diablo i Ci się podobało to bierz.Tu mniej zależy od eq i char lvl.Co do śmierci w tej grze nie umierasz,tylko po stracie całego hp musisz oglądnąć przydługą scenkę i wracasz odnowiony(o ile mnie pamięć nie myli to psuje Ci się trochę eq i tracisz trochę expa)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...