Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

No to mnie coś polecicie:

1. Jakaś strzelanka, horrory odpadają, dosyć długa, ciekawa fabuła, nie pogardzę spolszczeniem [niekonieczne], fajnie jakby było demko na lajwie. Odpada: GOW1/2 [grałem w 1 - słabiutka], COD2/4 [mam na kompa], RB6V [jak cod], Orange Box [jak cod i rb6 ^^].

2. Jakaś bijatyka, musi być miodna i tyle :D No i żeby się w 2 dobrze grało. DOA4 jakoś mi nie podpasowało [demko]

 

I bardziej sprecyzowane:

Smackdown 08 czy 09 ? ;) A może TNA Impact?

Odnośnik do komentarza
Własnie skończyłem Dead Space i mi mało. Mozecie coś polecić w tych klimatach? Za FPSami zabaedzo nie przepadam, ale tutaj klimat był cudowny.

 

Czekaj na F.E.A.R 2.

 

@Nadrill: Skate (niedługo wychodzi dwójka), Left 4 Dead albo też Orange Box.

 

Skate mi nie podszedł, na Left 4 Dead nie mam ekipy, a w Orange Box grałem na kompie. Choć L4D nie jest zły.

 

nadril - pure?

sznurek - trudno powiedziec aby cos ala DS bylo. Moze RE5 cie zadowoli ;) ale to za jakis czas lub czekaj na DS2 a potem 3 :P

 

Grałem w demo, średnie.

Odnośnik do komentarza
FC2 odradzam (poczytaj sobie temat o nim)

 

Hmm, kumpel będzie miał, więc ok.

Mass Effect - fajna gra? Dawno nie grałem w RPG, a od BioWare Jade Empire było fajne. Z drugiej strony zastanawiam się nad Fable 2...

 

Może fanatycy rpg mnie zbesztają, ale mi me wogle nie podeszło. Pograłem trochę na siłę i sprzedałem. Rpg lubię ale nie takie.

Odnośnik do komentarza
HL genialne! Chociaż mogłoby być więcej postapokaliptycznych, orwellowskich klimatów zamiast łażenia po pustkowiach i pływania po kanałach,

Portal - miły przerywnik :)

TF - bleeee. Jakoś mnie nie ruszyło.

 

Ale generalnie fakt, też polecam Pomarańczowe pudełko. Najtańsze gry na rynku chyba... :]

 

No właśnie... potrzebuję dobrej ścigałki i przyjemnej bijatyczki. Jakieś sugestie?

 

No właśnie właśnie o to to. Gdyby HL2 miałby więcej klimatów w blokach (jak w roku 1984 ^^) to byłaby gra na 11/10 :).

Ja zakończyłem właśnie ep2... i co mogę powiedzieć? Dla mnie jest to gra prawie tak dobra, jak MGS3. Nie jest to ten geniusz, ale na Xboxa 360 chyba najlepsza historia jaka jest :).

 

Ścigałka - Burnout Paradise całkiem miły jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...