Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat zaliczyłem oby dwa tytuły ,jeden jak i drugi polecam, lecz Sonata wydaję mi się krótsza chociaż można przejść parę razy jeśli chodzi o osiągnięcia ,ale ja się w to nie wtapiałem ,to jedyna gierka gdzie fabułą zahacza o nasz kraj i nawet jest parę fotografij jak i innych krajów oraz można poznać w przybliżeniu historię o Szopenie.

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Pewnie tak, mnie PGR 4 podobał się bardzo, zwłaszcza z kumplami na splicie :P Mam z niej najwięcej GS imho to na starym GT :D Ale kiedy włączyłem demo PGR 3 to przez mózg przewinęły mi się dwie myśli wtf? where is exit? wg. mnie wiele dzieli te dwie gry oczywiście na korzyść PGR 4

Odnośnik do komentarza

Signap jesli dobrze pamietam to opcja dla dwoch graczy wystepuje przy dyscyplinach w ktorych mozesz wziasc aktualnie udzial( tam gdzie akurat znajduje sie jakas laska do wspolzawodnictwa) z czego do siatki potrzebne sa 4 i bedziesz w to gral najzadziej :P

Wogole ta gra miala swietny potencjal a z(pipi)ali ja ponadczasowo. Jesli jeszcze teo nie kupiles, to nie kupuj. Wez sobie Pure( chociaz tez na dwoch tam nie pograsz :P), jakieos NBA czy przygode na Alasce :) cokolwiek ale nie eXtrema

Moje pytanie... Na 360tke jest jakis Bass Fishing( widzialem ostatnio na polce) czy jest to jakies fajne arcadowe wedkarstwo? No i czy do Xa360tki mozna dokupic wedke( taka jak mial Dreamcast np)?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

COD3 jest powszechnie uznawany za tą najgorszą część, bo jest stworzona przez Treyarch... Ja grałem tylko w dwójkę i polecałbym Ci od niej zacząć, jeśli zastanawiasz się nad tymi dwiema częściami. I tak, w COD2 "calaka" można wyrwać grając tylko offline - "wystarczy" przejść całą kampanię na Veteranie.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chyba wziął tylko "dwójkę", a taniej - ale to dlatego, że nudziłoby mnie ogrywanie przez jakieś 20+ godzin z rzędu z monotonną tematyką II wojny światowej bez przerwy. Jeśli Ci to nie przeszkadza i koniecznie chcesz teraz pograć w COD-y, to atakuj śmiało - ta seria nigdy nie schodziła poniżej pewnego wysokiego poziomu, więc jeśli tematyka Cię nie znudzi, to powinieneś być zadowolony.

Odnośnik do komentarza

powodzenia jak kupisz za 80zl COD4 w dobrym i kompletnym stanie.

A swoją drogą COD4 już miałem i wycalakowałem.

 

 

 

Zakupiłem COD 2 za 37zl classic na allegro. Myślałem ze uda sie kupić COD 2i 3 za 80zl ale koleś zaczął coś kręcić ze jedną grę może odrazu sprzedać drugą za 2 tyg i nie potrafił okreslić ich stanu :E niby dobry ale coś tam cośtam ...więc odpuściłem sobie.

 

Poszukam jeszcze okazji z COD3 :)

Odnośnik do komentarza
Za te 80 pln lepiej kup 4

Denerwują mnie takie posty :P . Ktoś się pyta co wybrać spomiędzy dwóch tytułów, ale zawsze musi się znaleźć ktoś, kto wyjedzie z "tym trzecim"... Zawsze można napisać "lepiej kup grę XXX" bo tak nam się podoba, ale temat się nazywa "Jaką grę wybrać?" i jak pada prośba o wybranie najlepszej opcji spośród dwóch produkcji, to naprawdę nie doszukujmy się kolejnych... No to sobie ulżyłem ;) .

 

canuks - IMO dobrze zrobiłeś. Jak spodoba Ci się dwójka to ewentualnie zaatakujesz trzecią część, a jak nie - sprzedasz drugiego CoD-a i spokojnie rozejrzysz się za kolejną produkcją :D .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...