Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

CoD4, najbardziej klasyczny shooter, świetne zarówno multi i single player. GoW 2 jest specyficzny, no i nawet fanom jedynki często się nie podoba (koszmarne lagi i bugi). Polecam CoD4, na Live jest demko CoD5, a to w zasadzie to samo jeśli chodzi o sterowanie i grafikę, więc możesz je obadać. Ale i tak kup najpierw 4.

Odnośnik do komentarza

Oo, 3 tytuly, lapiace sie bez watpienia do czolowki najlepszych gier na Xbox'a 360 :) Wszystkie sa godne uwagi i najlepiej kupic od razu wszystkie ;) Wybor jest cholernie ciezki. Mimo wszystko, w pierwszej kolejnosci bralbym Bioshocka, potem Cod 4, a na koncu Gears of War 2. Kazda gra mi bardzo sie podobala, ale to chyba Bioshock jest najbardziej "magiczny" i klimatyczny, to po niego jechalem specjalnie do Empiku przed 22 po zakonczonym egzaminie, swiezo w dzien premiery ;) Wszystkie maja rowniez swietne achievementy (jezeli Cie to interesuje).

Odnośnik do komentarza
Zamierzam zacząć swoją przygodę ze strzelankami. Wcześniej jakoś mnie takie gierki nie kręciły - wyjątkiem były dwie części Far Cry. Co byście mi polecili na sam początek, abym się nie zraził co do tego typu gier i w życiu już do nich nie wrócił. Myślałem o GOW 2, COD 4, Bioshock. Co będzie najlepszym wyborem ? Może coś innego polecicie ?

 

Bierz Bioszoka, potem GOW'a2, potem Cod'a ;)

Odnośnik do komentarza
Zamierzam zacząć swoją przygodę ze strzelankami. Wcześniej jakoś mnie takie gierki nie kręciły - wyjątkiem były dwie części Far Cry. Co byście mi polecili na sam początek, abym się nie zraził co do tego typu gier i w życiu już do nich nie wrócił. Myślałem o GOW 2, COD 4, Bioshock. Co będzie najlepszym wyborem ? Może coś innego polecicie ?

wdług mnie na początek

 

GOw 1 - gra tania wieć duzo nie stracisz jak Ci się nie spodoba ,a poczujesz klimat gyrosów .Ja Ci się spodoba łykaj GOW2 singiel genialny ale multi kaleczy. Dla tego GOW polecam Ci dla samego singla .

 

 

COD4 -gra genialna i wciąż żywa ,co tu dużo pisać singiel wciagający aż się chce grać ,a multi ...miodzio kolejne kilkadziesiąt h przed konsolą

 

Bioshock -- jesli lubisz mroczne klimaty to bierz do mnie osobiscie gra nie przemówiła ..wiec tu proponuje sciągnąc demo z marketu.

 

Sumujac:

GOW1

COD4

GOW2

I jesli lubisz klimaty 2 wojny światowej to COD2 ,3,5 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...