Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

signap, ale serio: zrób sobie przerwę od konsoli

 

ew. kup inną konsolę, bez obrazy oczywiście, nie mam na myśli nic ofensywnego :).

Zamowilem sobie Wolverina :) wiec bede mial w co grac :). Cos jeszcze mialem brac ale nie pamietam co to bylo hmmm,

 

edit: potem tylko czekac na pelnego Red Faction nowego

 

ps ja mam przerwe od 2 tyg:P

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Kumple kupuje synowi xbox-a ( za moją małą namową, he he). Syn ma tak na oko z 10 lat – to ważna informacja.

 

I teraz wkraczam ja i chce coś zasugerować na początek – ze 2 gry. I jako, że sam gram wyłącznie w strzelaniny to spróbuje w chłopaku zaszczepic bakcyla w tym kierunku.

 

Myślałem o Gears-ach 2 na początek i coś jeszcze. Gearsy jedynka są mniej przystępne na moje oko więc to sobie może potem dokupić. A co jeszcze dodatkowo można zasugerować? Myślałem o jakiejś troche podobnej na przykład Bourne Conspiracy albo 50 Cent. Ale może lepiej coś innego i chyba łatwiejszego na przykład Prince of Percia? No i też nie wiem czy to dobry pomysł Gears-y dla 10- cio latka? Ale czemu nie? Niby od 18 lat, no ale bez jaj – dzieciaki teraz takie zorientowane są... Generalnie moją ideą jest lekkie nakierunkować dzieciaka na strzelanki – Prince to tylko taki bezpiecznik na wszelki wypadek. Nie chce żeby sie chłopak w wyscigi wciągał. To se może sam kiedys odkryje.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chyba jednak coś lżejszego zaproponował. Niektóre scenki w Gearsach nie są dla dzieci, szczególnie w GoW2. Takie np. Halo 3 to też strzelanina, a jest znacznie mniej brutalna niż GoW. Crackdown też jest w sumie dobrą i niezbyt wymagającą grą, która moim młodszym kuzyniakom bardzo się podoba. Call of Duty 4 też byłoby dobrą opcją.

Odnośnik do komentarza

O Crackdown nie myślałem bo nie znałem. Ale pomyśle, oglądałem własnie gameplay - tylko boje się że grafa troche leciwa i sie chłopak nie będzie miał czym chwalić:-). Gears-y to super giera, jest tez po polsku, no tylko własnie troche brutalna. A FPS-y to chyba mogą być za trudne na początek. Lepiej zdecydowanie zacząć od TPP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...