Opublikowano 28 czerwca 200915 l Jeśli masz czas i chęci, szlifowania kombosów i ogolnie umiejętnosci gry to moim zdaniem lepsy będzie VF5. Jeśli chcesz poprostu dobrze się bawić, to polecam DoA 4.
Opublikowano 28 czerwca 200915 l DOA4 również ma rozbudowany system walki, ale dużo łatwiej wejść w tą grę i się nią dobrze bawić bez poświęcania godzin na szlifowanie umiejętności. no i VF5 wygląda nieporównanie lepiej niż DOA4.
Opublikowano 29 czerwca 200915 l jest coś na tego ixa jak enter the matrix na pierwszego? chodzi mi w sumie o walki wręcz i blullet time, coś w tych klimatach.
Opublikowano 29 czerwca 200915 l Stranglehold - widowiskowa strzelanka w stylu maxa payna (bullet time, ogólna rozpierducha) Mozna powiedzieć - matrix bez walki wręcz.
Opublikowano 29 czerwca 200915 l bourne, wygląda tak jak byś w film grał bo jest dużo fajnych akcji. Stranglehold moim zdaniem jest bardzo nudny Edytowane 29 czerwca 200915 l przez pele15
Opublikowano 29 czerwca 200915 l bierz Bourna. dobra akcja, ciekawe misje, fajne nawalanie wręcz. jeżeli oglądałeś trylogię i Ci się podobała to gra tym bardziej Ci przypasuje bo jest dobrze powiązana z filmami. nie za sztywno, nie za luźno, tak w sam raz.
Opublikowano 29 czerwca 200915 l Bourne, Stranglehold jest sredniackie mowiac szczerze. Wiekszy fun byl w tej 1 grze
Opublikowano 29 czerwca 200915 l Ja bym wziął Strangleholda. Takiej interakcji z otoczeniem nie ma w żadnej innej strzelance, a do tego w tej grze ciągle jest akcja. W Bournie podobał mi się jedynie motyw z jazdą samochodem, reszta na tle innych gier fpp wypada bardzo blado. A do tego ta walka wręcz (wciąż te same ciosy)
Opublikowano 29 czerwca 200915 l trzeba było się nauczyć combosy robić których było chyba kilkanaście owszem akcja jest jeżeli się lubi strzelać przez 4:55 min w 5 min levelu w zasadzie nic innego się tam nie robi. Edytowane 29 czerwca 200915 l przez Colin84
Opublikowano 29 czerwca 200915 l Bourne to gra tpp . Jest ona bardziej w klimatach filmowych niz Strangle - tam tylko idz do przodu, strzelaj do wrogow ktory maja 99% aim na ciebie gdy sie ruszasz i zadko kiedy pudluja. Obie gry sa tanie wiec mozna je wziasc naraz
Opublikowano 29 czerwca 200915 l Walka wrecz, strzelanie ale brak slowmo - Bourne Grałem, mam też Strangleholda, który jednak mi nie podszedł. Chętnie odsprzedam jak ktoś by chciał to pm.
Opublikowano 30 czerwca 200915 l Pes 2009 , Colin Dirt , Assasin Creed , NBA 09 , Fifa 09 , Fight Night Round 3 , Prizefighter - która z tych gier wybrać kumpel je ma i w dobrej cenie mi je puści... PES 2008 mam i lubię go niesamowicie , ale tylko gdy gram z kumplem . Samemu z rzadka w to gram . Co byście polecili ?
Opublikowano 30 czerwca 200915 l Warto brać kolekcjonerkę Alone in the Dark za stówkę? IMO całkiem niezły zestawik, pytanie tylko czy w to da się grać
Opublikowano 30 czerwca 200915 l Jest demo? To muszę sprawdzić. Tyle, że chciałbym się jeszcze dowiedzieć od tych co grali w fulla, czy gra mocno straszy?
Opublikowano 30 czerwca 200915 l Pes 2009 , Colin Dirt , Assasin Creed , NBA 09 , Fifa 09 , Fight Night Round 3 , Prizefighter - która z tych gier wybrać kumpel je ma i w dobrej cenie mi je puści... PES 2008 mam i lubię go niesamowicie , ale tylko gdy gram z kumplem . Samemu z rzadka w to gram . Co byście polecili ? Assasyna naprawdę warto, mimo, że gra staje się dosyć monotonna to i tak jest moim zdaniem świetna. FNR3 oprócz UFC najlepsza imo bijatyka na Xboxa. Poza tym to jak masz PES08 to 09 jest Ci chyba zbędny (mam na PC) tym bardziej, że grasz w nią tylko z kumplem (odpada więc też Fifa raczej). W pozostałe nie grałem/nie widziałem.
Opublikowano 1 lipca 200915 l FIFA 09 lepszą grą niż PES 2009 (choć w PESa grałem tylko w demo zastrzegam)
Opublikowano 1 lipca 200915 l Podobno tak. W PSX'ie też tak twierdzili. Edytowane 1 lipca 200915 l przez Wampis
Opublikowano 1 lipca 200915 l Zdecydowanie fifa Pytanie prosto z mostu ktora gra, Soul Calibur IV czy Street Fighter IV, (jestem fanem obu serii, ktora jest bardziej korzystniejsza?), bądź Mortal Kombat vs DCU (ale to raczej mało prawdopodobna opcja) Edytowane 1 lipca 200915 l przez ONE!
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.