Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

jakir rpg/jrpg? Mysle nad mass effect i star ocean, dobre to drugie? Ma byc w miare latwe i ladnie wygladac. Jakkolwiek by to nie brzmialo.

 

Oczywistym wygranym jest Lost Odyssey (długie, średnio trudne, piękne klasyczne jrpg), mass effect również ciekawe, ale o wiele bardziej w kierunku akcji / fps. Star Ocean niby ok, latwiejszy od LO, ale musi podejsc ci styl gry (grafika, postacie) - mnie np w porownaniu do LO kompletnie nie spodobala sie.

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś jRPG, który przyciągnąłby mnie do tego gatunku. Blue Dragon i Eternal Sonata mnie znudziły, więc najlepiej, żeby była to gra prosta i stosunkowo krótka (wątek główny max 20h). Ktoś może porównać wspomniane tytuły z Lost Odyssey pod względem trudności?

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza
jak mogłeś w TDU nie grać do tej pory :) trzeba nadrobić, solidny tytuł na długie godziny grania.

Zupełnie zapomniałem o tej grze, więc na pewno ją zakupię. Dzięki.

 

Jeszcze chciałbym coś z jRPG. Coś łatwego (bardzo łatwego) bo dopiero zaczynam zabawę z tym gatunkiem. Co polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Obadaj demko Tales of Vesperia ale jeśli Eternal Sonata cie odrzuca to w tym wypadku nie będzie znacznie lepiej. Mówiąc szczerze to niestety nie man niczego megahiperekstra na xboxie i LO wydaje się najsolidniejsze.

Vespeira jest na razie dość droga więc odpada. Nad LO się już trochę zastanawiałem, więc może kupię. Ciekawie wygląda mi jednak Infinite Undiscovery, bo gra nie ma takiego klasycznego systemu walki.

Odnośnik do komentarza
Najlatwiejsza (i do tego bardzo dobra), to chyba eternal sonata. Ja tam prawie wogole nie uzywalem itemkow wspomagajacych i wogole nie padalem. Trwa jakies 20h jak dobrze pamietam i jest bardzo przyjemna : )

 

Tak myślałem. Grałem w demko i mi się spodobała ta gierka. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...