Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

DMC4 to jedyne DMC w jakie gralem a i tak mi sie bardzo podobalo. Fajnie sie walczy, nero z lapka, dante z roznymi stylami itp. Wporzo fabula, fajne filmiki, przyjemnie sie gra itp. Dodatkowo jeszcze ten tryb 'areny' na koniec, czy jak on tam sie nazywal, ze walczysz z roznymi potworkami coraz mocniejszymi na jednym zyciu :)

 

A teraz pewnie mozna bardzo tanio dmc wyrwac wiec mysle ze sie oplaca :)

Odnośnik do komentarza
Hehe, grałem w te trzy wymienione tytuły. Według mnie Fallout 3 ma niewiele podobieństw do Fable. Jeżeli chłopaka interesuje kolorowy świat fantasy z magią i mieczami to polecam Sacred 2. A w odpowiedzi na jego pytanie piszę, że na Oblivionie się nie zawiedzie. Jeżeli miałeś na mysli to, że w Fallout 3 i Fable 2 można strzelać, to mimo wszystko pierwszy tytuł opiera się w 90% na broni dystansowej, a w drugim to rozwiązanie taktyczne. W poleconym przeze mnie Sacred również może postrzelać z broni bardziej odpowiadającej światu fantasy. Nie uzasadniłeś swojego zdania, a mnie wydaje się bardzo absurdalne :) bez obrazy Owiec.

IMO kolega Owiec nie miał na myśli świata, a system rozgrywki. A tutaj z wymienionych gier najbliższy Fejblowi jest Fallout.

Odnośnik do komentarza

Jak slasher to tylko Ninja Gaiden II . Pod względem dynamiki i efekciarstwa zjada wszystkie inne na śniadanko. DMC4 może i fajny , ale tylko dla fanów. Do mnie ta seria nigdy nie przemówi i omijam ją szerokim łukiem.

Nie wiem jeszcze jak Wolverine, ale czytając pozytywne opinie na pewno wypróbuje w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Warto brać Monkey Island z arcade? Na ile czasu wystarcza rozgrywka? Jaki stopień trudności zagadek? Nie grałem na PC, dobrze się będę bawić przechodząc grę (chodzi mi czy dużo humoru jest)? Język nie stanowi problemu.

 

Edit: Zapomniałem dodać, że zastanawiam się nad Monkey Island albo Battlefieldem z arcadem. Wiem, że to zupełnie różne gry, ale może ktoś coś doradzi :)

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Gralem, jak cos to http://profile.mygamercard.net/KamilTHC

 

Troche odchodzac od poprzedniego posta juz mialem brac burnout paradise ale przeczytalem, ze bez dysku nie pogram na multi

Wezme chyba Saints row 2 i cos jeszcze ale nie mam pomyslu. Na pewno nic ze sportowek i raczej samochodowych gier tyz nie trawie

Mysle nad falloutem ale wolalbym cos bardziej liniowego

Odnośnik do komentarza
Gralem, jak cos to http://profile.mygamercard.net/KamilTHC

 

Troche odchodzac od poprzedniego posta juz mialem brac burnout paradise ale przeczytalem, ze bez dysku nie pogram na multi

Wezme chyba Saints row 2 i cos jeszcze ale nie mam pomyslu. Na pewno nic ze sportowek i raczej samochodowych gier tyz nie trawie

Mysle nad falloutem ale wolalbym cos bardziej liniowego

Fallout w głównym wątku jest bardzo liniowy ;)

Odnośnik do komentarza

Dark Sector faktycznie wybitnie nudny.

klimatu grze odmówić nie można, ale grać za długo się w to nie da : /

 

ja z tych gier szczerze polecić mogę tylko Dead Space. gra naprawdę bardzo dobra z solidnym klimatem i mocnym motywem obcinania kończyn.

 

RE5 to rozczarowanie roku, ale może się podobać mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

niestety (w tym przypadku) byłem... chociaż w sumie to nadal jestem, ogromnym fanem serii. na RE5 się zawiodłem, mimo że to wciąż przecież co najmniej solidna gra. niestety brak jej polotu poza trybem co-op.

 

co do Dark Sector to ta gra byłaby o wieeeele lepsza, gdyby bohater dysponował wszsytkimi swoimi mocami od samego początku. ostatnie dwa poziomy, gdy arsenał umiejętności jest pełny są naprawdę ok i gra na powrót stała się przyjemna. a tak już ok 3 poziomu wieje nudą i sztampą, a do końca jeszcze niemało zostało. mimo wszystko jeśli kogoś klimat naprawdę zauroczy, to ma szansę bawić się co najmniej dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...