Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, idą święta, chcę sobie sprawić prezent.

Co to ma być ?

No myślę nad Rock Band'em albo Guitar Hero: WT. I teraz do was pytanie, jako że jestem ograniczony pewną sumą pieniędzy, to się zastanawiam, nad kupnem całego bundle od Rock Band'a 1 i do tego dokupić grę Rock Band 2, czy kupić samą perkusję od GH: WT i do tego też grę GH: WT.

Zastanawiam się, z którego zestawu byłbym bardziej zadowolony, szczególnie zastanawiają mnie tutaj zawiłości między perkusjami, która jest lepsza. Słyszałem różne opinie o perkusji od GH, to że nie działa jeden bęben, to że jest duży przedział błędu, że wcale nie jest tak fajna na jaką wygląda itd...

Natomiast co do samych gier, to tracklista z RB2 na prawdę jest bardzo fajna i jako grę wolałbym chyba ją, chyba że proponujecie jakąś inną grę. W GH: WT grałem tylko na gitarze.

Czy nadal opłaca się kupować perkusje od RB1 ? Czy nie jest już trochę za 'starą' konstrukcja ? Jak wy uważacie, bo sam raczej się nie zdecyduje :D Każda pomoc się przyda i przepraszam że się tak rozpisałem ;)

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez parix
Odnośnik do komentarza

To znowu ja...

 

Mam do wyboru Battlefield Bad Company, Modern Warfare 2, Borderlands, Prince of Persia, Batman Akrham Asylum, Forza 3, Halo 3 ODST i może FIFA 10 - jak widzicie wybór spory, a mogę wybrać tylko jedną pozycję. Jak na razie największe szanse na "zadomowienie" się w moim x360 ma MW2/Borderlands. Dodam, że planuję zakupić Golda. ;)

Odnośnik do komentarza

Borderlands jesli masz przynajmniej 2 graczy - cala gra zajmie cie ze 30h lub wiecej w zaleznosci jak umiesz grac ;) badz posiadasz kogos kto ta gre ma i przez Live bedziesz gral

Batman - do pobrania w samotnosci na kilka godzin (z 7-8)

Prince - nie, to interaktywny film w ktorym masz cos nacisnac by postac zrobila niz ty nad nia sprawujesz kontrole - w dodatku nigdy nie zginiesz...

Forza 3 - jesli masz duuuuuuuuuuuzo wolnego czasu bo liczba wyscigow jest tam okolo 1000

Odnośnik do komentarza

To znowu ja...

 

Mam do wyboru Battlefield Bad Company, Modern Warfare 2, Borderlands, Prince of Persia, Batman Akrham Asylum, Forza 3, Halo 3 ODST i może FIFA 10 - jak widzicie wybór spory, a mogę wybrać tylko jedną pozycję. Jak na razie największe szanse na "zadomowienie" się w moim x360 ma MW2/Borderlands. Dodam, że planuję zakupić Golda. ;)

 

 

Batman obowiazkowo ! Potem spylisz, dodasz pare groszy i Modern Warfare 2 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...