Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec moze teraz ja spytam.

Szukam jakies fajnej gry na swieta, ktora szybko sie nie znudzi.

Nie jestem zdecydowany czy bedzie to gra pod multi czy pod singla.

Oto miedzy czym sie waham:

 

Jesli wybiore multi to:

-COD WAW

-COD MW2

-jest cos jeszcze w miare swiezego? L4D2?

Pod multi to tylko FPS, jestem fanem CS 1.6 na PC, wiec raczej cos w miare podobnego. Nie gralem wczesniej w zadnego CODa, w ogole na X360 gralem tylko w GTA4i Forze 2...

 

Jesli single:

-Forza 3

-NFS Shift

-GTA Episodes from Liberty City (wtedy mogloby mi starczyc jeszcze na jakas inna gre do 80-100zl - np jakies Halo 3/Halo 3 ODST, GRID)

-cos jeszcze by bylo ciekawego? Assasins Creed 2? (W zadna czesc nie gralem wiec, musialbym od 1 zaczac?) Sam nie wiem, glownie preferuje racery i serie GTA :P

 

Z gory dzieki za sugestie :D

Odnośnik do komentarza
-GTA Episodes from Liberty City (wtedy mogloby mi starczyc jeszcze na jakas inna gre do 80-100zl - np jakies Halo 3/Halo 3 ODST, GRID)

W takim razie weź Epizody (które zresztą też mają multi) i ODST (trylogie Master Chiefa TRZEBA zaczynać od jedynki, za to ODST zawiera spin-offowy single + kompletne multi z H3).

 

Co do Assassyna to również warto najpierw zagrać w jedynkę.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Test Drive Unlimited czy NFS Most Wanted?

 

Army of Two czy Lost Planet? (jest sens grac w Army of Two w pojedynke?)

 

Co do wyscigowek to nie wiem, imo najlepsze sa burnouty :P

 

 

Bierz AoT, na coop gra jest swietna, ale w pojedynke i tak jest bardzo fajna. LP jak dla mnie gra bardzo srednia, nie przyciagajaca uwagi i ogolnie niefajna... Looknij demko :)

 

 

 

 

 

Whistler_QD: Multi w h3 i h3 odst to to samo, wiec jest takie same i tyle samo osob gra ;) Single to wybor miedzy przypakowanym MC i napieprzanka a zwyklym szeregowym i chyba bardziej 'cichą' gra wiec twoj wybor :)

 

Na multi polecam mw2 :)

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Whistler_QD: Multi w h3 i h3 odst to to samo, wiec jest takie same i tyle samo osob gra ;) Single to wybor miedzy przypakowanym MC i napieprzanka a zwyklym szeregowym i chyba bardziej 'cichą' gra wiec twoj wybor :)

 

Bzdura, kampania w H3 jest lepsza niz cale ODST, nie mowiac juz o jej dlugosci.

Odnośnik do komentarza

Bardziej shooter, rpg odnosi sie do przyznania 1 punktu po levelupie, korzystajac z pewnego radzaju broni np. SMG przez 30% gry zaowocuje tym ze bedziesz mial tam 34lvl SMG co przeklada sie na wiekszy dmg, szybszy reload i cos tam jeszcze. Do tego critital hit, questy, zbieranie broni/kasy. F3 lepiej klimatycznie wypada w takim porownaniu zas Border w ujeciu gameplay - dynamiczniej, szybciej, wiecej. No polecamy bardzo, gra jest takim cichym hitem, juz sprzedano jej 2mln i szykowane sa kolejne tytuly z Border gdyz gra osiagnela bardzo spory sukces. Zawsze mozesz pograc z kumple/etc na podzielonym ekranie.

Odnośnik do komentarza

Hmm mam problem. Mogę sobie wybrać jakąś grę (albo 2 gry) jaką chcę od Mikołaja i mam problem :) Doradźcie. Wypiszę pare tytułów, które mnie interesują i dokonamy wspólnej selekcji.

 

- Assasin's Creed 2. Jedynka bardzo mi odpowiadała, a podobno 2 jest kozacka w każdym aspekcie.

- CoD MW2 - gram teraz w COD'a 4 i szczerze jakoś mnie nie porywa, więc nie wiem czy aby na pewno warto inwestować w 2

- Dragon Age : Początek (dziwny system walki, ale gra ponoć niezła)

 

No i te hity co zapomniałem. Pomóżcie wybrać dwie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...