Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede wytykał palacami ,ale wystarczy poczytać głowny temat BC2 ,jakie to padały wypowiedzi(jescze przed premierą) dużej ilosći userów tego forum ze BC2 to najlepszy symulator pola walki itp idt .

 

Ale to nie jest równoznaczne z tym, że gra sprzedawana jest jako symulator. Tak jak np. "The real driving simulator" jako oficjalne hasło Gran Turismo. Gdyby zrobili 100% symulator wojny to byłby praktycznie niegrywalny.

Odnośnik do komentarza

potrzebuje jakies dobre lekkie wyscigi czyli forza odpada ;p myslalem nad grid lub dirt 2, ewentualnie burnout paradise ktorego juz mialem ale nie skonczylem

 

co prawda pozyczylem sobie pgr 4 strasznie mi sie podoba ale jakos nie moge opanowac modelu jazdy samochodami hard ;/ i zamiast sie odprezyc to sie wkurzam :D

 

a moze cos innego ?

Odnośnik do komentarza

Brutal Legend jest krótkie. na hardzie samo przejście gry zajęło mi ok 7-8h. pewnie da się obciąć o jakąś 1-2h ten czas, jak się nie będzie za bardzo skupiało na szukaniu znajdziek. niemniej jednak gra jest naprawdę dobra, ze świetnym i oryginalnym światem i zabawnymi dialogami.

grę polecam.

 

a skoro masz możliwość zaopatrzenia się w obie, to wal śmiało : ]

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Brutal Legend jest krótkie. Niemniej jednak gra jest naprawdę dobra, ze świetnym i oryginalnym światem i zabawnymi dialogami.

grę polecam.

 

BL jest warta polecenia jeżeli się gustuje w takich klimatach (tzn muzyczno-estetycznych). Jeżeli nie, to nie ma sensu bo gierka po pewnym czasie ma do zaoferowania podobne misje, z drugiej strony ja sam przy niej nieźle się bawiłem

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

gra z fajnym co-op ? obojetnie zwykla czy arcadowka :blush:

 

korci mnie toy soldier wieje troche klasykiem z amigi n&s :thumbsup: gral ktos w tego hita jest tam co-op czy tylko vs?

 

lazy raiders jest hardcorowy?

borderlands jest za(pipi)iste

Odnośnik do komentarza

wg mnie Rock Band, ale może być problem z zakupem, sam szukam.

 

Teraz moje zapytanie. Fifa 10 czy PES 2010 ? Ogólnie to ze mnie PEeSiarz, ale przesiadłem się na Fifę (edycja 09) i nie wiem czy dalej podążać tą ścieżką, czy wrócić do PES'a ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...