Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Łojezu. Toś pytanie zadał, Canaris.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_games

Jak możesz zobaczyć, exclusivy (nie semi-exclusivy) na Xboxa to w większości średniaki albo gry, o których nikt nie słyszał. Dlatego fajnie by było, gdybyś zmienił pytanie na ,,exclusivy i semi-exclusivy''.

 

1. Mass Effect 2

2. Mass Effect

3. Forza 3

4. Forza 2

5. Crackdown

6. Gears of War

7. Metro 2033

8. Call of Juarez

9. Project Gotham Racing 4

10. Project Gotham Racing 3

Odnośnik do komentarza

Xbox Live Arcade: Potrzebuje dlugiej, wymagajacej gry, ktora nie bedzie popierdulka, a dobra pozycja na poziomie. Padlo na dwie gry:

 

- Castle Crashers

 

- Shadow Complex

 

O pierwszym slyszalem wiele "oh" i "ah" i "ojejcia", ale tak naprawde mam wrazenie, ze ta gra w singlu lezy i dosc szybko sie konczy. Drugie wyglada bajecznie i slyszalem porownania do Metroida 2D nawet co dla mnie automatycznie jest wyznacznikiem najwyzszej jakosci. Ktora gra i dlaczego?

 

Edyta: w grach lubie takie rzeczy jak levelowanie/upgrade'y (jak w Castlevani czy Metrodzie co pozwala na odkrycie nowych miejsc) i eksporacje. Castlevania odpada, bo mam gre i mam z nia problemy natury technicznej.

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Obie. Ale w sumie teraz SC jest bardziej opłacalny, CC miało coopa (no tu w końcu byś kogoś znalazł) i multi (pewnie ktoś gra, ale cudów bym się nie spodziewał). Tymczasem SC to tylko single, więc z biegiem czasu nic nie stracił. Graficznie rzeczywiście miło zaskakuje (szczególnie światło i woda), a kompletowanie ekwipunku jest satysfakcjonujące (od zera do superbohatera, czyli od pistoleciku do nieskończonych rakiet i od prostych podskoków do cudów na linach i jetpacku).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może jakiś racer ? Pure ? Burnout ?

Bijatyka ? Tekken, Street Fighter ?

Heavy Rain ? Możesz pomyśleć z wybranką nad wybraniem jakiejś akcji, bo przecież każda akcja jest ważna dla fabuły...no het ?

Może jakaś ,,sportówka'' ?

 

Trudne pytanie zadałeś. Mam nadzieję, że mój post jakąś odpowiedzią będzie ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Nigdy mnie nie ciągło do takich gierek, ale pod wpływem dema ostatnio nosze się z kupnem Mass Effect. I tu mam pytanie. Grałem w demo 2ki. Czy dużo stracę omijając jedynkę? A jeżeli zdecyduję się granie po kolei to czy jedynka jakoś szczególnie odstaje od 2, graficznie, gameplayowo? Jeżeli ktoś już o to pytał to sorki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...