Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym się wstrzymał co do F1 jak i samej FIFY .

Po pierwsze trajler to jedno a sama gra to drugie i wcale jedno z drugim w parze iść nie musi .

Ci co ogrywali versję promo twierdzą ze gra w niekórych momentach wygląda sztucznie .

Proponuję poczekać na pierwsze oceny graczy jak i fachowych pism/servisów i wtedy dokonać wyboru .Bo jeśli gra się okaże przeciętną to cena poleci szybko w dół .

 

Co do Fify to nie wiem czemu ale w polsce cena tego tytułu szybko spada w dół po premierze .Rok temu swoją fife 10 wyrwałem za 140zl 3 tyg po premierze .

WIęc nie widzę sensu płacić za coś 199zl jak to samo będę miał za np 150zl 3 tyg później i będę wiedził czy owa gra spełnia moje wymagania :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odświeżam swoją kolekcję zakupiłem już RDR ( świetna gra) ale poszukuję jeszcze 2-3 tytułów w które warto zainwestować .

Głównie chodzi o ich żywotność /multi + jakiś dobry singielek . Myślę o jakiejś sportówce + FPSik

 

FIFA11

F1

NBA2k11

 

 

MoH -ciekawe co to będzie

BC2 -miałem ale zastanawiam się nad powrotem

Halo :reach - only multi singiel/fabuła to czarna magia dla mnie :P

Fallout 3GOTY -to sam singiel ?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie F3 był jedną z najlepszych gier ever. Z tymże nie grałem w poprzednie Fallouty, więc porównywałem ją raczej z Oblivionem od tych samych twórców, a tu zmiany są zdecydowanie na plus. Dalej rozwala grafiką i wielkością świata, a questy choć nie tak liczne, są zróżnicowane i ciekawe.

Jeśli wciągnie, to gra na kilkadziesiąt do stu godzin.

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam dylemat i wybieram ...... MoH w pre-order A czemu ...

 

Odświeżona seria, gra prezentumję się ładnie graficznie ,singielek raczej bedzie dobry (bynajmniej tak pisza na forach zagranicznych ) ,multi ale BC2 tylko żywsze . Myślę ze warto "zaryzykować "

 

BO ... także mam zamiar kupić ale na pewno nie pre-ordera ,najpierw muszę zobaczyć co TREYARCH tam namieszało ,bo zapowiedzi to wynika ze dostajemy gre skierowaną do graczu poniżej 16 roku życia ,czyli pomaluj swoją pacynkę i weź gadżety JBonda ( strzelające noże ,Autka sterowane blee blee blee )Nie powiem na singielka mam parcie i pewnie zagram ,ale jak gra staniej , a może to być bardzo szybko tak jak z MW2 gdzie to 2 tyg po premierze chodziła już po 150zl :D

Odnośnik do komentarza

Dylemat jak chu.j: MoH czy BO, a może preorder nowego NfS?

Ja bym brał BO albo ewentualnie NFS. Beta MoH mnie nie przekonała, wyszło coś pomiędzy BF, a CoD, czyli czepiając się BF bez systemu zniszczeń. Wychodzi, że dobra gra, ale nowe CoD pewnie będzie lepsze (nie wiem czemu niektórym tak przeszkadza ta "kustomizacja", przynajmniej nie będzie armii klonów, a i motywacja do awansowania większa).

Odnośnik do komentarza

F1 odpuść aż nie wyjdzie patch ,bo gra bugów masę dosłownie jak by robili grę na kolanie 5min przed premierą .CO nie zmienia faktu ze gra ma bardzo duży potencjał .

 

FIFA11 bardzo dobra ale dla mnie głównie to tryb multi który zachwycił mnie w w f10 .W obecnej odsłonie poprawione błedy i kilka ulepszeń ,Jak lubisz kopaną to brać bez zastanowienia .

 

MoH pisałem kilka postów wyżej ,napewno gra warta uwagi .... moim zdaniem powinna być dużym pozytywnym zaskoczeniem i bardzo wysoko w rankingu (jak nic nie s(pipi)ą :D:P )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...