Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Co możecie polecić na grudniowe wieczory w stylu Mass Effect?

Szukam też miodnej strzelanki (interesuje mnie generalnie tylko multi). MW2 byłoby moim zdaniem rewelacyjne, gdyby nie samostrzelające działka, śmigłowce, samoloty, ładunki nuklearne, czujniki bicia serca i Akimbo. Zależy mi generalnie na dość dużym realizmie. BC2? Nowy CoD? Może coś innego?

Odnośnik do komentarza

BO to to samo co MW2 tylko w innym sosie. Feeling i założenia pozostały takie same. Jeśli nie grałeś w BC2 to warto spróbować, to też shooter na najwyższym poziomie, a przy tym inny od CoD.

 

A na grudniowe wieczory polecam Fallouta 3 jeśli nie miałeś (tania edycja PL bez dodatków, albo kompletna edycja GOTY po angielsku). Jeśli już przeszedłeś trójkę, to kłania się równie dobry Fallout: New Vegas, który nie wnosi szczególnie wielkich zmian, ale dostarcza kolejne kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Coś w stylu ME ... ME2 ,Dragon Age ..coś ala shlaser Darksiders ,Castlevania .

Z lżejszych to Fabe2 /3 ,Fallout 3 ,Borderlands połączenie lekkiego rpg i shootera .

 

Co do shoterów to .. jak chcesz coś bliższego realizmowi( chociaż u tak temu daleko ) to BC2 gra nastawiona na drużynową współprace .Na dniach wychodzi dodatek VIETNAM który zapowiada się bardzo dobrze .

Jak wolisz coś szybszego dużo customizacji tip itd to CoD:BO .

 

W obwodzie jeszcze masz rewelacyjnego CoD:MW online graczy ne brakuje no i nieco przekombinowane MW2

Odnośnik do komentarza

Co możecie polecić na grudniowe wieczory w stylu Mass Effect?

Szukam też miodnej strzelanki (interesuje mnie generalnie tylko multi). MW2 byłoby moim zdaniem rewelacyjne, gdyby nie samostrzelające działka, śmigłowce, samoloty, ładunki nuklearne, czujniki bicia serca i Akimbo. Zależy mi generalnie na dość dużym realizmie. BC2? Nowy CoD? Może coś innego?

NA grudniowe wieczory dobry singiel: Dragon Age, Fallout New Vegas, Red Dead Redemption

 

Online: Bad Company 2 !!! Nie ma konkurencji a na dniach wychodzi dodatek Vietnam :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma zbyt dużego wyboru strategii na X'a. Mnie oprócz Halo Wars najbardziej przekonuje EndWar Tom'a Clancy'ego. Masz jeszcze ewentualnie dwie nie najgorsze części Command & Conquer (Tiberium Wars i Red Alert 3), ale mnie osobiście jakoś średnio przekonują. Na koniec możesz obczaić Supreme Commander 2. To chyba dosłownie wszystkie sensowne strategie na platformę MS.

I jeszcze R.U.S.E o którym pisał kolega powyżej, ale mnie po demku totalnie zmuliło.

Odnośnik do komentarza

Halo 3 jest ok, tylko nie nastawiaj się szczególnie na granie na multi bez dodatkowych mapek. Z kolei ich zakup jest bez sensu, bo lepiej wziąć ODST, które ma je już na płycie.

FC2 potrafi znudzić i wkurzyć nieustannie goniącymi gracza rebeliantami w jeepach, uprzykrzającymi podróżowanie. No ale w sumie skończyć można za 35zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...