Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Proszę Cię :P Polonizacja BC2 jest mocno średnia - o tym, że miało być śmiesznie /teksty/ człowiek się przeważnie domyśla po zmieniającej się muzyce w tle :teehee: Panowie od polskiego skryptu pierwszego Shreka powinni się wziąć za taką grę.

 

Co do singla w BC2 to jest mocno średni, trochę się rozkręca w drugiej połowie gry. Pomijam już fakt, że jest to gra z tych co to nie ma sensu grać na niższym poziomie trudności niż ostatni.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

mam wszystkie hiciory na PS3 I tam kompletuje trofea więc nawet Mass Effecta 2 nie kupiłem w promocji bo chce ja przejsc na pleju. Polećcie jakies dobre gry, ( bez wyścigówek bo mam Logitecha DFGT i nie da sie go podpiąć pod nic oraz bez bijatyk bo nie lubie )

 

Na razie mam Fable 2 i 3 Mass Effect,Splinter Cell a Conviction, Gearsy, PGR-y i Forz-y, Kameo i PD Zero

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Sqtr78

 

jRPG - Tales of Vesperia, Lost Odyssey

RTS - Halo Wars

FPS - Halo: Reach, Metro 2033, Left 4 Dead 1 i 2

Action/slasher - Too Human

XBLA - Pinball FX2, LIMBO, Raskulls, Shadow Complex, Trials HD, Ilomilo

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Szukam jakiejś gry, która zapewni rozrywkę na długi czas tylko w singlu. Generalnie chodzi mi o to, by gra miała jakąś fabułę, czyli nie sportowe i wyścigowe. Oczywiście Oprócz gier, które mam w sygnaturze MGC.

Mogą być wszystkie gatunki, które mają fabułę RPG, FPS, Sandboxy itp.

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza

Z wybitnie długich to Fallout: New Vegas i Oblivion. Dead Rising 1/2 też powinny starczyć na trochę, jeśli nie przechodzi się ich tylko raz. Można zagrać w Saints Row 1/2 jeśli jest się w stanie przymknąć oko na różne błędy, średniawą grafę i akceptuje się klimaty gangsta.

Z nieco krótszych, ale jedynie z single, to absolutnie warty zakupu jest Batman: AA (przejście i challenge to minimum kilkanaście godzin), a także Mafia II oraz Alan Wake (choć jeśli oleje się zbieractwo, to gry na raz).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...