Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

a ogólnie lepsza jest ta częsc od DA czy na równi jakos..sciągne demo najpierw i ocenie:) ale dziękuje za rady

 

a UFC Undisputed 2010 vs EA Sports MMa ogólnie która wydaje się fajniejsza i lepsza jezeli chodzi o jakosc i grafike

Conviction jest dużo bardziej nastawiony na akcję niż DA i starsze Splinterki. Chociaż osobiście bardziej podobała mi się formuła starych część SC to Conviction i tak mi się spodobał, bardzo fajna fabuła i ciekawy gameplay. Polecam od razu lecieć na realistycznym poziomie trudności i starać się wszystko przechodzić naprawdę po cichu. Wtedy gra sprawia najwięcej radochy.

A co do wyboru gry nt. MMA, to ja bym brał UFC 2010, tylko uważaj na używki bo mogą nie mieć kodu dostępu do multi. Chyba że nie jesteś jakimś fanem MMA to możesz spróbować w EA Sports MMA, ale mi osobiście w ogóle się nie spodobało.

Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem ultimate i nie żałuje obecnie w battlefielda 1943, który jest do ultimate dodawany gram więcej niż w bad company 2 ^^.

Ogółem naprawdę bardzo polecam, bo za(pipi)ście warto! A co do trójki to jeszcze nic o niej nie wiadomo więc lepiej poczekać do pierwszych recek, a w między czasie pocinać w ultimate.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja wziąłem ultimate i nie żałuje obecnie w battlefielda 1943, który jest do ultimate dodawany gram więcej niż w bad company 2 ^^.

Ogółem naprawdę bardzo polecam, bo za(pipi)ście warto! A co do trójki to jeszcze nic o niej nie wiadomo więc lepiej poczekać do pierwszych recek, a w między czasie pocinać w ultimate.

 

A czy ultimate jest po polsku (w sensie, że z Pazurą i Baką w singlu, a w multi z polskimi napisami) oraz czy wszystkie kody działają (czytałem, że komuś nie działało)???

Odnośnik do komentarza

Zostało mi 1920 msp na polskim marketplace. Akurat starcza na Gears of War 1 albo 2. Coś stracę omijając jedynką? A może lepiej Bad Company:Vietnam + jakiś fajny arcade/dodatki? Generalnie interesuje mnie multi, ale jeżeli single jest na prawdę dobry, to przeboleję mniejszą liczbę graczy/brak multi/etc. Albo coś innego? Z gier dostępnym na pl marketplace posiadam Mass Effect, Fallout 3, GTA4, BF:BC2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...