Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w ogóle na X360 jakiś fps gdzie w trybie online jest tryb VIP albo coś w tym stylu? Że z drużyny A jest losowana jedna osoba która jest VIPem i reszta drużyny ma go ochraniać i dostać się do określonego punktu a drużyna B ma za zadanie pojmanie i zabicie VIPa?

 

Coś takiego było w SWAT4 i Counter strike chyba

Odnośnik do komentarza

W Saints Row 1 był taki tryb, bardzo fajne Protect tha Pimp o prowadzeniu do wyjścia alfonsa. Ale odpada, to że nie był to FPS ujdzie, ale podejrzewam, że multi już tam dawno umarło. Ja się dobrze bawiłem 4-5 lat temu.

W Gearsach jest pojmanie, ale tam każda drużyna ma swojego dowódcę i trzeba złapać dowódcę przeciwnika bez utraty swojego, więc inne założenia.

Odnośnik do komentarza

@JoZi

Jest taki tryb w GTAIV - wiem, że to nie FPP, ale zabawy jest z tym mnóstwo. Jest ekipa, w której jeden jest losowany jako szef mafii, reszta, to jego ochrona i trzeba mu pomóc dotrzeć do punktu ucieczki (zazwyczaj bardzo daleko), a druga drużyna gra policjantami, którzy muszą owego bossa upolować. Jeśli chodzi o ilość grających, to nie ma najmniejszego problemu, grałem około 2 tygodnie temu i był komplet.

Odnośnik do komentarza

Mam mały dylemat na co wydać MSPointsy (4200),myślałem nad zakupem jakiejś gry z GoD i dodatków ale nie mogę się zdecydować co wybrać . Mam na oku takie rozwiązania ,kombinacja dowolna .

 

DLC do Black Ops

 

Gra BC2 + coś jeszcze

 

DLC do Bulletstorm'a

 

Lego Star Wars

Tekken 6

 

Chyba ze macie jakieś lepsze pomysły na wydanie tych msp

Odnośnik do komentarza

K*rwa bo już się pogubiłem - czy mógłbym mi ktoś obeznany z serią Call od Duty napisać (potwierdzić) jedną rzecz?

 

Biorąc pod uwagę cztery call of duty na xboxa tj.

1. COD 4 MW

2. COD MW2

3. COD WaW

4. COD: Black Ops

 

Z których z tych 4 częsci mogę odpalić multiplayer z ludzmi z sieci grając z jednego konta na split screenie (druga osoba jako gość z głównego konta - czyli dwóch graczy z jednego konta live)? Mogę z 2., 3. i 4.? A z 1. nie?

 

@Linek: brzmi bardzoo ciekawie :)

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Czemu uszczęśliwiasz kolegę na siłę? Jak chce grać z kimś na jednej kanapie na multi przez LIVE na koncie gościa jak napisał to wyboru dużego nie ma. Mi też bardziej podoba się multi z BF, ale tam takiej opcji nie ma, więc przeczytaj najpierw jaki pytający ma cel :potter:

 

Potwierdzam, że Black Ops ma taką opcję, dodam jeszcze serię HALO - również fajnie się gra na splicie po multi (np. jazda 3-osobowym Warthogiem :D )

Odnośnik do komentarza

Mass Effect czy Fable II? Do Fable przekonała mnie bajkowa grafika i specyficzne poczucie humoru (pies wykopał kondom - wtf :) ), a Mass Effect był szeroko reklamowany i patrząc po średniej, też chyba nie byłbym zawiedziony. Która z nich jest dłuższa? Ew. Fable II czy III?

 

Najpierw zagraj w Fable 2, później w ME :)

 

A tak na serio, po przejściu ME w Fable 2 już mi nie chciało się grać... może kiedyś, kto wie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...