Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

"Co polecacie podobnego do Klopsiki i inne zjawiska pogodowe? Dziewczyna lubi takie proste, szybkie, przyjemne (najlepiej też niedrogie) platformówki (na licencji, lub typowo tytuły growe). Z góry mówię, że wszelkie gry LEGO kupuję, jak tylko tanieją, więc ta opcja odpada"

 

Looney Tunes: Acme Arsenal

i z XBL : Splosion Man

 

aha i Kung Fu Panda

Edytowane przez 77rpm
Odnośnik do komentarza
<br />&quot;Co polecacie podobnego do Klopsiki i inne zjawiska pogodowe? Dziewczyna lubi takie proste, szybkie, przyjemne (najlepiej też niedrogie) platformówki (na licencji, lub typowo tytuły growe). Z góry mówię, że wszelkie gry LEGO kupuję, jak tylko tanieją, więc ta opcja odpada&quot;<br /><br />Looney Tunes: Acme Arsenal<br />i z XBL : Splosion Man<br /><br />aha i Kung Fu Panda<br />
<br /><br /><br /><br /><br />Splosion Man jest genialny (Mr. & Ms) ale do łatwych bym go nie zaliczył. Dobrze że można sprawdzić trial przed zakupem. Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Artai  

SS - defensywna, dynamiczna, momentami irytująca. używasz otoczenia by eliminować wrogów, dość efektowne. kilka fajnych trybów, jak już się wciągniesz to nawet gładko idzie

Blur - ofensywna, równie dynamiczna. napindalasz power up'ami różnej maści by pozbyć się rywali. grafika ładna, grywalność świetna, licencjonowane auta

NFS HP - powrót do starych dobrych korzeni serii. jak dla mnie najlepsza odsłona od wielu lat. arcadowa fizyka, dużo zabawy, takedowny i zabawa z policją przednia. 

pomyśl co bardziej by Ci odpowiadało i wybierz. szczerze to wszystkie gry można teraz wyrwać za śmieszne pieniądze więc jeżeli fundusze pozwalają to proponowałbym zagrać we wszystkie bo naprawdę warto. poza tym zawsze możesz obadać dema. nie wiem czy do Blura jeszcze jest (to była bardziej beta multi niż typowe demo).

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie bierz split Second - komputer rucha w dupę jak w mało jakiej grze !!!Jedziesz powiedzmy turbo furką a komputer dogania Cię jakimś "dzipkiem", kiedy Ty go weźmiesz NIE MASZ szans na wyścig. Nie wiem czy podałem dobry przykład ale moje wrażenia z gry : "dawno żadna gra tak nie ruchała jak SS"

Odnośnik do komentarza

Artai

 

Na Twoim miejscu wybrałbym NFS:HP - jeśli oczywiście lubisz arcadowy model jazdy (praktycznie kazdy zakręt pokonuje się driftem). Jednak możliwość pościgania się najdroższymi i najbardziej egotycznymi samochodami świata to sam miód. Piękna grafika ze świetnym krajobrazem (czasami warto zatrzymać się i po prostu popatrzeć - bo naprawdę jest na co) w połączeniu z dynamiką robią jedną z najlepszych w swojej klasie. Jedynym minusem jak dla mnie jest zbyt małe 'poczucie prędkości'. Ja nie mam wrażenia, że jadę zapier.dalam 330km/h, a np. w DiRT 3 (również polecam, jeśli ktoś nie grał :)) przy 130km/h czuć tą prędkość. Jednak i tak świetna zabawa gwarantowana (zabrzmiało jak z jakiejś reklamy aquaparku xD).

 

Co do Blura - też fajna gra, szczególnie na multi/split-screenie. Spora liczba power-up'ów, dużo licencjonowanych samochodów w połączeniu z ciekawym modelem jazdy (który na początku zabawy wydawał mi się ociężały) czynią jedną z najbardziej niedocenionych gier 2010 roku.

 

W Split Second nie grałem, więc nie oceniam. Moim zdaniem powinieneś wybrać NFS'a, później Blur, bo też jest dobrą grą.

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam możliwość kupienia za bardzo małe pieniądze Homefront. I moje pytanie brzmi czy jest jakiś ruch na multiplayerze

 

Tak, wczoraj doszła moja kopia Homefronta, chwilowo nie miałem za bardzo czasu pograć, raz włączyłem tylko, ale od razu łączyło. Serwer był pełny, dedykowany - czego chcieć więcej. Jeśli spodobało ci się demo multiplayer to warto, bo multik jest całkiem, całkiem w tej grze :) i sporo ludzi gra.

Odnośnik do komentarza

Mam możliwość kupienia za bardzo małe pieniądze Homefront. I moje pytanie brzmi czy jest jakiś ruch na multiplayerze

 

Tak, wczoraj doszła moja kopia Homefronta, chwilowo nie miałem za bardzo czasu pograć, raz włączyłem tylko, ale od razu łączyło. Serwer był pełny, dedykowany - czego chcieć więcej. Jeśli spodobało ci się demo multiplayer to warto, bo multik jest całkiem, całkiem w tej grze :) i sporo ludzi gra.

 

 

I o taką wypowiedź mi chodziło. Dzięki ;).

Odnośnik do komentarza

Hmmm...w Race Pro nie grałem, ale w Forzie 2 już spędziłem kilka godzin i mnie gra bardzo wciągnęła. Model jazdy jest bardzo fajny i złożony, a tuning jest fenomenalny, często nawet kupienie kilku drobnych części całkowicie zmienia zachowanie samochodu. Trasy...trochę puste, ale są licencjonowane, ale znajdziesz takie na których liczy się tylko liczba koni pod maską, takie na których ważne jest przyspieszenie i takie które są kręte i wymagają dobrej sterowności i hamulców.

Zresztą cena Forzy 2 jest tak niska że żal po prostu nie spróbować nawet jak nie przypadnie do gustu, chociaż jeżeli lubisz wyścigi i podoba ci się Gran Turismo to bierz śmiało.

Odnośnik do komentarza

@barcelona fan - tylko że forze znam na pamięć - fm1 i 3 objeżdżone na wszystkie sposoby tak że nie wiem czy warto inwestować w "odgrzewany kotlet"

 

arcadówki typu grid, shift zbytnio mnie nie interesują, wolę coś bardziej "symulacyjnego"

No to nie widzę sensu kupowania 2, no chyba, że chodzi o zrobienie paru osiągnięć.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Forza 2 ma podobno bardziej wymagający model jazdy niż Forza 3 w autach z niższych klas.

 

Race Pro nie znam, ale chyba lepiej zainwestować w zupełnie inną grę skoro Forza 3 masz już ograne.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Artai

 

Na Twoim miejscu wybrałbym NFS:HP - jeśli oczywiście lubisz arcadowy model jazdy (praktycznie kazdy zakręt pokonuje się driftem). Jednak możliwość pościgania się najdroższymi i najbardziej egotycznymi samochodami świata to sam miód. Piękna grafika ze świetnym krajobrazem (czasami warto zatrzymać się i po prostu popatrzeć - bo naprawdę jest na co) w połączeniu z dynamiką robią jedną z najlepszych w swojej klasie. Jedynym minusem jak dla mnie jest zbyt małe 'poczucie prędkości'. Ja nie mam wrażenia, że jadę zapier.dalam 330km/h, a np. w DiRT 3 (również polecam, jeśli ktoś nie grał smile.gif) przy 130km/h czuć tą prędkość. Jednak i tak świetna zabawa gwarantowana (zabrzmiało jak z jakiejś reklamy aquaparku xD).

 

Co do Blura - też fajna gra, szczególnie na multi/split-screenie. Spora liczba power-up'ów, dużo licencjonowanych samochodów w połączeniu z ciekawym modelem jazdy (który na początku zabawy wydawał mi się ociężały) czynią jedną z najbardziej niedocenionych gier 2010 roku.

 

W Split Second nie grałem, więc nie oceniam. Moim zdaniem powinieneś wybrać NFS'a, później Blur, bo też jest dobrą grą.

Artai

SS - defensywna, dynamiczna, momentami irytująca. używasz otoczenia by eliminować wrogów, dość efektowne. kilka fajnych trybów, jak już się wciągniesz to nawet gładko idzie

Blur - ofensywna, równie dynamiczna. napindalasz power up'ami różnej maści by pozbyć się rywali. grafika ładna, grywalność świetna, licencjonowane auta

NFS HP - powrót do starych dobrych korzeni serii. jak dla mnie najlepsza odsłona od wielu lat. arcadowa fizyka, dużo zabawy, takedowny i zabawa z policją przednia.

pomyśl co bardziej by Ci odpowiadało i wybierz. szczerze to wszystkie gry można teraz wyrwać za śmieszne pieniądze więc jeżeli fundusze pozwalają to proponowałbym zagrać we wszystkie bo naprawdę warto. poza tym zawsze możesz obadać dema. nie wiem czy do Blura jeszcze jest (to była bardziej beta multi niż typowe demo).

 

Dzięki. Chyba się skuszę na Hot Pursuita, zobaczę, może jeszcze Blura trafię. Najpierw muszę nabić 100% w RDR, ale jest już blisko, więc niedługo będę w grze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Dostałem X360 i interesuja mnie ex'y. Aktualnie posiadam Gears of War 3 i zamierzam nabyc Metro 2033 i Forze 4 na premiere. Co mozecie mi polecic za gierki ktore nie wyszly na ps3 ;p Poprzednio grałem jeszcze w PGR4 i Ace Combata 6.

 

Fable? Ktora czesc? 2 czy 3, czy moze obie? Jakie jeszcze inne tytuly, prosze o pomoc :)

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...