Jump to content

Netor

Użytkownicy
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków

Recent Profile Visitors

447 profile views
 1. Faktycznie słabo to wygląda na X1. Od jakichś dwóch tygodni nie ma jak grać, jedynie w TDM można kogokolwiek znaleźć do gry i to max 2-3 serwery naraz (już znam nickname'y wszystkich Polaków na pamięć ;d). W dodatku te wszystkie eventy bonusowe nie działają (2x exp obecnie, a wcześniej chociażby 2x cryptokeys) od tego czasu. Reinstalacja gry (instalka + 17,5 GB patchy) nic nie daje. Problem jest ewidentnie po stronie systemu matchmakingu - pamiętam, że podobne sytuacje się zdarzały w przeszłości w serii CoD, ale zwykle jakiś hotfix po ich stronie załatwiał sprawę dość szybko. Nie pozostaje
 2. Netor

  Jaką grę wybrać?

  Zdecydowanie MW3. Kampania w BF3 jest co najwyżej dobra, natomiast ta w MW3 to akcja, akcja, akcja...
 3. Netor

  Crysis 2

  Nie, nie jest trudny. Śmiało możesz zacząć grać na najwyższym poziomie od początku. Będziesz musiał się jedynie więcej skradać po niewidoku .
 4. No jest, ale tam trzeba mieć założone konto, a przy zakładaniu (przynajmniej przez przeglądarkę) wyskakuje komunikat o niedostępności usługi w danym kraju (prawdopodobnie sprawdza po adresie IP). Czyli pewnie trzeba będzie i tak kombinować jakoś (proxy itd)? nie, zakładasz konto na US z poziomu konsoli, ściągasz aplikacje z radiem i wracasz na swoje główne No tak, tylko mi chodziło o konto w serwisie iHeartRadio, a nie konto na XBL. Aplikację już dawno pobrałem z konta US (XBL), natomiast do większości aplikacji na innym koncie na XBL nie miałem dostępu, bo prosiło o zalogowanie na
 5. No jest, ale tam trzeba mieć założone konto, a przy zakładaniu (przynajmniej przez przeglądarkę) wyskakuje komunikat o niedostępności usługi w danym kraju (prawdopodobnie sprawdza po adresie IP). Czyli pewnie trzeba będzie i tak kombinować jakoś (proxy itd)?
 6. Netor

  Battlefield 3

  ja również chętnie coś w coopie pogram, bo na razie po jednym przejściu wszystkich misji na hardzie mam bodajże tylko 70k pktów ;0
 7. Netor

  Battlefield 3

  Na razie jest mnóstwo problemów ze wspólnym dołączaniem do gry, ale miejmy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. GT: Manamana8
 8. Netor

  Battlefield 3

  A w czym problem? Ja normalnie zainstalowałem obie płytki. Najpierw DVD1, później DVD2, następnie włączyłem grę po raz pierwszy, ściągnąłem patcha i wtedy dopiero uruchamiając grę zapytało o instalacje tekstur HD i to też zrobiłem.
 9. Też tak zrobiłem, świetnie to zrobiono
 10. Tak jest chyba z wszystkim nowymi gry, od kiedy wprowadzono format XGD3 dla płyt DVD. Jest więcej danych (i samych zabezpieczeń) na płycie i napęd je zczytuje przez jakiś czas od momentu włączania gry.
 11. Netor

  Battlefield 3

  Skoro taka Ultima czy Gram będą wysyłały 24-25 X to myślę i że Muve wtedy wyśle, w najgorszym wypadku zakładałbym możliwość pogrania 26 X, czyli dzień przed oficjalną premierą w PL.
 12. Ale to są tylko polskie napisy, które łatwo można zmienić na angielskie czy też nawet inne (w zależności od ustawień systemowych dashboardu)
 13. Netor

  Battlefield 3

  Nie, już nie . Zresztą te sceny już były wcześniej pokazywane, plus dużo jest z tej mapki z bety. Ale i tak grało się na tyle fajnie, że nie zauważałem/ nie potrzebowałem większych zniszczeń
 14. Netor

  Jaką grę wybrać?

  Tak, wczoraj doszła moja kopia Homefronta, chwilowo nie miałem za bardzo czasu pograć, raz włączyłem tylko, ale od razu łączyło. Serwer był pełny, dedykowany - czego chcieć więcej. Jeśli spodobało ci się demo multiplayer to warto, bo multik jest całkiem, całkiem w tej grze i sporo ludzi gra.
 15. Netor

  Kinect

  Hmm, tylko czy aby na pewno cena samego Kinecta spadnie? Mam zamiar kupić dziś tego Kinecta z promocji na amazonie (ok. 380zł), gdzie dostaje się 3miesięcznego golda gratis (czyli ok. 50zł mniej po odsprzedaniu). I teraz sie zastanawiam czy po E3 będzie można go kupić taniej niż te 330zł, które mi wyjdzie przy zakupie dzisiaj? Jak myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.