Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect ?

 

Wg. mnie podstawa, poza tym na x-klocka przyjemniej mi się grało niż na PC.

Metro 2033 - całkiem klimatyczne, odbiega nieco od książki, ale i tak przyjemnie się gra.

Seria Halo. Mimo wszystko warto zagrać. Jak nie chcesz jechać po całej serii wal śmiało ODST i REACH, są praktycznie niezależne i nie zepsują fabuły.

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz klimat westernowy to jak najbardziej, bo to najlepsza gra w tym klimacie. Ja kiedyś mówiłem, że nie lubie gier o tematyce westernowej i że nie zagram w RDR, ale jak sie dorwałem, to nie mogłem sie oderwać. Świetny klimat przede wszystkim, fabuła bardzo dobra, ogrom świata i różnych smaczków. Polecam w 100% i sądze, że spodobałaby Ci się ta gra ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, taki dylemacik mam - nie przepadam za grami od Rockstar (Gta IV kompletnie mi nie podeszło) i czy w takim przypadku warto zainwestować w Red Dead Redemption?

 

GTA też mi nie do końca pasuje, ale RDR to zupełnie inna bajka, nie zastanawiaj się za długo i weź ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

do multi samego w sobie nie. UN jedynie zawiera 2 achivy do 2 nowych trybów (horda zombie i land grab). wszystko inne masz dostępne w podstawce / pozostałych dodatkach.

bierz śmiało. to jest sandbox w zupełnie nowym klimacie. nie ma sensu porównywać go do innych gier czy GTA. to nie ta bajka.

jedni mówią że gra robi się monotonna i w ogóle. trudno oczekiwać w grze o dzikim zachodzie gry w kręgle, siłowni czy wyścigów. w grze masz jeden cel i dążysz do niego. co się dzieje po drodze to najlepiej samemu się przekonać bo robi wrażenie.

fanem westernów nigdy nie byłem ale gra mną pozamiatała pod względem fabuły i wykonania. w GTA multi unikałem, pograłem może z 5 minut. w RDR nie mogłem się oderwać i mimo że dawno już wbiłem calaka chętnie wracam do multi na jakieś ustawki czy tak po prostu żeby ponapindalać.

 

ogólnie jeżeli nie spieszy Ci się z zakupem to warto się wstrzymać nieco. za miesiąc wychodzi wersja GOTY. będziesz miał wszystkie dodatki na jednej płycie.

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co wybrać: Fable 2 czy Fable 3??

 

Moim zdaniem Fable 2. Oczywiście warto także później zaliczyć sobie Fable 3 który dzieje się po wydarzeniach z poprzedniczki ale to już nie jest to samo co dwójka, praktycznie cały czas opieramy się tylko o nawalanie w przeciwników i udoskonalanie swoich magicznych umiejętności. Fable 2 wydaje mi się znacznie bardziej ciekawszy pod względem fabularnym i wykonywania questów.

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...