Skocz do zawartości

Jericho


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

tyle ze wlasnie na tych wszystkich lepszych stronach tego jest full, niemal wszedzie po kilkatysiecy seedow a u mnie dopiero w kolejce, mam inne ciekawe pliki do dokonczenia, sadzac po komentarzach to nie fake

 

jak ktos ma mozliwosc podbicia ogladalnosci niech wlaczy na czas emisji TV nawet jesli juz ogladal pierwsze epizody w necie, to czy serial pociagnął zalezy od ogladalnosci a jak ludzie sciagaja pierwsze epy z netu za chuhu im sie nie zechce ogladac tego po raz drugi w TV mozemy to zmienic, a przynajmniej ludzie ktorzy maja dostep do stacji CBS

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

w jericho mozna sie spodziewac mocnych uderzen, fakt koncowka wrecz jak z pierwszego sezonu LOST, nie wiem czy chca pociagnac ten serial dalej niz 7 odcinkow w obecnym sezonie jezeli nie to zostaly tylko 3.

 

 

w nastepnym odcinku bedzie walka o przetrwanie Mimi, Jake i reszta Rangerow zabarykaduje sie w szpitalu chroniąc ja przed Goetz'em i Ravenwood

;) będzie ku.rwa mega ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Ahaha, obejrzałem właśnie odcinek 2x4 - Bonnie kosząca z shotguna elitarną jednostkę Ravenwood powinna zgarnąć jakąś statuetkę :P Szkoda, bo drugi sezon ma potencjał i fajnie się rozkręca, a ta akcja ośmieszyła scenarzystów kompletnie.

 

Szkoda ze zginela, prawdziwa kobieta - terminator ;/

Ale ogolnie sezon nie jest zly. Dzieje sie, bo musi, skoro ma byc tylko 7 odcinkow.

Odnośnik do komentarza

powstal/powstaje bo sa streszczone 22 epy, no nic czekamy jutro i nastepny tydzien i czy to koniec Jericho czy dopiero poczatek :}

 

Oglądalność piątego epizodu 2 sezonu "Jericho" poniżej oczekiwań! Czy to oznacza definitywny koniec serialu?

Odcinek 5, który miał swoją premierę w stacji CBS w ubiegły wtorek, miał oglądalność równie niską jak i epizod 4. Przed telewizorami zasiadło zaledwie 5.87 mln widzów. Czy rzeczywiście pożegnamy "Jericho" po dwóch sezonach?

Do końca serii pozostały 2 odcinki, tak więc CBS musi bardzo szybko podjąć decyzję, które zakończenie wybrać. Pierwsze oznaczać będzie zakończenie wszystkich wątków, natomiast drugie otworzy drogę na sezon 3.

CBS oprócz "zwykłej" oglądalności odnotowało blisko milion ludzi którzy oglądali serial za pośrednictwem oficjalnej strony serialu oraz nagrywali "Jericho" za pośrednictwem DVR (Digital Video Recorder). Jednak słaba widownia przez ostatnie dwa tygodnie może sprawić, że fani "Jericho" znów będą musieli walczyć o realizację kolejnego sezonu.

Ostatnio na oficjalnym forum "Jericho" jeden z fanów oskarżył stację CBS za umieszczenie 'show' w zbyt późnym paśmie programowym, i chyba rzeczywiście emisja Jericho o godzinie 10 w nocy nie przyciąga zbyt wielu widzów.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Zgodze sie z toba ale jesli serial sie "kreci" jak Jericho a potem okazuje sie ze ma byc skasowany a nastepnie powstaje pod naporem fanow miniseria skladajaca sie z 7 odcinkow i nagle ma sie "wszystko" wyjasnij w 1 odcinku, zapewnie nie wszystko wyjasnia bo nie bedzie na to czasu. Jakos Losta i PB mozna krecic w nieskonczonosc :P. Skasowali tez 4400 ktory mi sie podobal, ciekawe watki, im dalej szedl serial tym lepsza fabula sie robila ale 5 sezonu niebedzie :) nawet nie zakoncza tego jakos ;)

Odnośnik do komentarza

odcinek fajny, fajny, fabula spokojnie by pociagnela ten sezon (23 epi) oraz jeszcze 1 ew 2 ale nic z tego :(

 

Nie pomagają przetrwać serialowi "Jericho" jego amerykańscy widzowie. Przedostatni odcinek 2. serii zaprezentował się na bardzo słabym poziomie oglądalności i rozstrzygnięcie przyszłości serialu wydaje się być formalnością.

Odcinek szósty obejrzało 5.77 mln widzów. To kolejny fatalny wynik cudem uratowanego na drugą serię serialu.

 

W najbliższych dniach kanał CBS podejmie decyzję o przyszłości serialu. Nic już raczej nie uratuje serii przed definitywnym zakończeniem.

 

moze final pobudzi widzow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...