Skocz do zawartości

Jericho


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mam pomyslu na kolejny sezon jesli w siodmym odcinku obala rząd i firme "łysego", chyba ze znowu nakreca tylko kilka odcinkow, nie widze sensu przedluzac serialu bez konca, niech odejdzie w "chwale" a nie zeszmaci sie jak PB np.

 

 

 

swoja droga M jak milosc ma wieksza ogladalnosc ;p

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie natomiast przerazaja totalne glupoty w ostatnim odcinku. Helikopter napier.dalajacy z dzialka i rakietami w samochod wiozacy atomowke, swobodne wizyty kilku osob w miejscu pobytu "rebeliantow" (calkiem niezle musza sie chowac przed licznymi patrolami w zamknietym badz co badz miescie), obstawa "wiezienia" Jake'a - 3 czy 4 osoby pilnuja tak waznego wieznia? No i fakt, ze wyszkoleni zolnierze daja sie co chwile ogrywac jak dzieci cywilom niezbyt to dobrze swiadczy o amerykanskim wojsku, nic dziwnego, ze juz 5 lat siedza w Iraku i tak naprawde nic tam nie zrobili :P No i mamusia Jake'a, ktora przekazuje tajna wiadomosc w taki sposob, ze ten wartownik to musial byc gluchy. Nazbieralo sie tego jak na jeden odcinek, widac ze musza konczyc serial, niestety ;/

Odnośnik do komentarza

Carol Barbee całkiem niedawno udzieliła wywiadu w SCI FI Wire, tłumacząc co stanie się gdy CBS "odbije piłeczkę raz jeszcze", co miałoby być przeniesieniem serialu do Sci-Fi.

 

Na wypadek pociągnięcia spustu w przypadku Jericho, przez stację CBS, Barbee stwierdziła, że już od jakiegoś czasu rozgląda się za nowym domem dla serialu w telewizji kablowej.

 

Są inni ludzie zainteresowani tym co robimy i teraz, myślę, że ze wszystkimi fanami i zadziwiająco dobrymi recenzjami siedmiu epizodów, zyskaliśmy jeszcze większą sympatię w telewizji kablowej, która chciałaby znaleźć dla nas odpowiednie miejsce - twierdzi Barbee.

 

Tyle mówi o stacji Sci-Fi, gdyż niedawno rozpoczęła się na niej re-emisja pierwszego sezonu. Szanse nie są znikome, ponieważ wiele seriali po przeprowadzce do tej stacji odniosło wielki sukces (np. Stargate: SG1).

 

http://www.watchingjericho.com

 

Notka była dodana na tamtej stronie, jeszcze przed ogłoszeniem zakończenia Jericho, co nie znaczy, że przeniesienie nie jest możliwe.

 

 

w sumie zawsze mozna zaczac sezon alternatywnym zakonczeniem s2

Odnośnik do komentarza

ostatni odcinek 7 sezonu niestety

bardzo spokojny i niemal bez zadnej akcji, pomijajac strzelanine w szpitalu i akcje w powietrzu. zupelnie nie spodziewalem sie takiego braku fajerwerków

 

 

niepozostaje nic innego jak wypalic 2 sezon na plytki dvd w jakosci HD i obejrzec calosc za jakies pare lat, kiedy to niemal wszystko uleci z głowy. nie bylbym soba gdybym tego nie napisał ... knrwa jaka szkoda :(

Odnośnik do komentarza

alternative ending

 

Ekipa serialu "Jericho" stworzyła dwa zakończenia drugiej serii. Widzowie zobaczyli rozwiązanie zamykające całą serię. A jak wyglądałoby zakończenie w przypadku kręcenia kolejnego sezonu?

Poniższy tekst zawiera spoilery na temat fabuły drugiego sezonu i finału serii.

Czy po obejrzeniu alternatywnego zakończenia, widzowie mieliby wiele pytań?

Carol Barbee (producentka wykonawcza "Jericho"): "W oryginalnym zakończeniu Hawkins musi się poświęcić dla Jake'a i całej misji, polegającej na tym, że Green musi się dostać do Teksasu, po czym udowodnić, że mówi prawdę. Wówczas Teksas stanie po stronie Columbus i rząd Cheyenne zostanie zdetronizowany."

Hawkins poświęca swoje życie, czy zostaje tylko złapany przez wroga?

"Zostaje złapany, ale jest przy tym ranny. Nie jest w najlepszym stanie, więc Jake myśli, że pozostawia Roberta na pewną śmierć. Wówczas pokazujemy, gdzie zostaje zabrany Hawkins, a w kolejnej serii skupiamy się na akcji odbicia go i pokonania wroga. W wyemitowanym zakończeniu widzowie zobaczyli dopełnienie 2. serii, nie ma dla naszych bohaterów kolejnej misji. Widzowie poznali Johna Smitha, który pociąga za wszystkie sznurki. Dowiedzieliśmy się przy tym jak wygląda organizator zamachu, dlaczego chce zdetonować bombę i w jaki sposób zaatakuje.

Jeśli udałoby się znaleźć dla serialu stację, która chciałaby go wyemitować, to jak mógłby się rozpocząć trzeci sezon?

"Zakończenie drugiej serii mogłoby być otwarciem dla trzeciej. Kończąc sezon widzimy rannego Hawkinsa, który wróci do zdrowia. Reszta bohaterów też ma się dobrze. Wciąż jednak może nas czekać duża walka. Powtarzam, że to zakończenie, które pokazaliśmy wcale nie musi być finałem serii. Daliśmy jedynie znać, że wszystko wróciło do normy i siedem nakręconych odcinków spięto klamrą. Nadal jednak możemy rozwijać fabułę!" - zakończyła Barbee

showtv.pl

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

kilka spraw pozostało niewyjaśnionych, np. w jednym z początkowych epow widać jak wystrzeliwane są rakiety i lecą w kierunku bliżej nam nieznanym, pytam sie po co ?? skoro miasta wysadzili sami amerykanie <_< september 11 <_< EX PLUS ALPHA 2 TURBO GOLD EDITION no i w kogo zostały wycelowane i jak to usprawiedliwili ? tak samo impuls elektromagnetyczny ??

 

ja tam sie ciesze ze nie ciągną tego jak lost'a

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Pierwsze dwa odcinki są tak fajne że oglądasz dalej oczekując takiego samego klimatu ale niestety serial sie uspokaja, że aż nudzi. Tak spokojnie jest przez kilka odcinków, a potem znów jakaś akcja sie rozkręca wkrada sie nowy motyw, raz jest świetnie i jest klimat a raz nudnawo i nieciekawo przynajmniej w odcinkach. Jako całość aż do końca drugiego sezonu jest rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy do koncu dotrwam, bo po 6 epach jestem zrezygnowany, ale dobije do 10 i zobacze.

 

Sprostowanie, dobiłem do 10 i dalej i jest niezle.

 

.............

 

Jako całość świetna, na początku się zraziłem, bo wygladało to troche jak inne 'typowe' seriale tego typu. Kansas, pola kukurydzy, każda dziewczyna jest gorącą chiliderką, brakowało tylko Clarka Kenta. Tylko czekałem, aż ludzie zaczną zamieniać sie radioaktywne dziwadła. Ale miło się zaskoczyłem, a po 10 epie sie nawet wciągnałem. Teraz załuje, że się skonczyło, bo mam ochote na więcej;/ Bardzo dobry serialik.

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...