Skocz do zawartości

Sega Rally Revo


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Na początku nie byłem przekonany, ale jednak gra ma coś w sobie, tak jak piszecie, to czyste arcade, a nie nie wiadomo co w Colinie. Tylko moim zdaniem za szybko się nudzi, czegoś brakuje, jakiejś motywacji do przejeżdżania kolejnych identycznych wyścigów, nie licząc malowania samochodów. Oczywiście są Osiągnięcia, ale nie o to tylko chodzi. No i denerwuje mnie brak możliwości powtórzenia wyścigu, skoro mam problem z trzecim w serii, to po co mam w kółko przejeżdżać dwa pierwsze?

Odnośnik do komentarza

Jednak miałem rację co do ręcznej skrzyni biegów. Jest dużo łatwiej, bo na ręcznej auto jest wyraźnie wydajniejsze.

 

 

Subaru na ręcznej skrzyni z ustawieniami road wyciąga ponad 220km/h.

Inne auta na automacie i off-road wyciągają poniżej 200km/h.

Na ręcznej nawet specjalnie nie trzeba sie starać. Spokojnie można całą trasę przejechać na szóstym biegu.

Nawet jak obroty spadają do połowy, to szybko auto wskakuje na wyższe.

 

 

Jedyna słuszna kamera, to ta znad maski. Zdecydowanie najłatwiej się tak gra.

Odnośnik do komentarza

gra mnie wgniotla, z początku pomyslalem ze pogram z 15 minut i uznam to za segarally i nic wiecej, i tak szalalem po trasie jak roj jełop trzymajac throttle do oporu i nie uzywajac brakes, staralem sie jezdzic bokami ale cos mnie wciagnelo do tego momentu ze po 2 godzinach skapowalem sie ze to nie dziala, 2 godziny ku.wa O_O ale ze mnie geniusz inna gra to by mnie od razu wessala po menusach itp. a tutaj od razu wskoczylem na trase, gdy zakumalem sterowanie prowadzenie, male hamowanie i ostatecznie znalazlem taki widok ktory sprawia ze potrafie wygrac jakakolwiek lige zaczolem grac i mniejwiecej skonczylem 40% gry,

 

 

sega rally ma power zwlaszcza revo, teraz nie ma mowy zeby jedna trase przejechac dwa razy tak samo. rzeczywiscie te koleiny kopane przez inne furki skutecznie utrudniaja jazne, nawet na asfalcie nie mozna odetchnąc. rewelacja. jak wiadomo jak kocham ardace skad wywodzi sie wipeout ale tu nie ma kół a sega dostaje u mnie 10/10 bo to prawdziwa fajna arcade samochodówka jak ridge racer ale rajdy bardziej sobie cenie niz jazde szybkim tramwajem jak po szynach po asfalcie. wole bokiem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Odświeżam temat, bo mam tą grę od jakiegos czasu i wessała mnie totalnie. Jest niesamowicie dynamiczna, widok sprzed maski urywa łeb, chyba tylko w burnoucie podczas jazdy odczuwałem takie emocje, cieszy kazdy dobrze zrobiony zakręt, na ktorym mijasz odrazu 2 przeciwnikow ;) O ile na początku jest łatwo, tak dalej dogonić lidera jest naprawdę cięzko i trzeba nieźle masterować trasy. Gierka jest do wyrwania za naprawdę niewielkie pieniądze i naprawdę jak ktoś lubi arcade, to warto łyknąć. Mi colin zupełnie nie podszedł a w SR ciupie jak poyebany. Szkoda że nikt nie gra online, bo chciałbym spróbować swoich sił, a jednoczesnie zaliczyć pare achievementów. Jak ktoś chętny na wspólną grę to wysyłać invite: ArkejD Player .

Odnośnik do komentarza

a powiedzcie mi panowie, ci co w pełnągrali, czy samochody da sięcałkowicie ubrudzić błotem??

Mianowicie pogrywam sobie w demko i tam do pełni szczęścia, oprócz kosmetycznych uszkodzeń, brakuje mi możliwości całkowitego ubrudzenia auta.

Drażni mie to, że taplam się po super błotku 15 min i nie da rady ubrudzić pojazdu powyżej połowy jego wysokości... szyba zawsze błyszczy, maska czysta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.