Skocz do zawartości

The Office US


nWo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde posty nzikaja po przewie, anyway, jest juz 4 sezon, nikt nie komentuje ??

 

W moich oczach po ostatnich akcjach znacznie zyskuje andy, ciekawe jak go angela potraktuje.

 

===============

 

po obejrzeniu wersji UK, tylko dwa sezony (bogu dzieki) :) czulem sie mocno zażenowany tym co oglądam. nie wiem jakos z nudów mnie naszlo obejrzec calosc, i musze stwierdzic ze podobienstw jest cala masa i fajnie ze amerykanom udalo sie to pociągnac dalej niz tylko dwa króciutkie sezony w wersji UK.

 

teraz The Office US wraca nareszcie na antene :) i to w glorii i chwale. mysle ze obecnie to najlepszy serial komediowy.

Odnośnik do komentarza

2 nagrody grammy dla UK nalezalo im sie slusznie pomimo ze nikt sie tego niespodziewal ale ciesze sie ze moglem obejrzec calosc, jak przyznali sami tworcy oni nie mogli ciagnac tego dalej poniewaz wg nich samych historia sie skonczyla na imprezce. w sumie ja tam nie zaluje, bardziej podoba mi sie wersja US. jest bezbłędna.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

niewiem ale mam problemy nie moge nic obejrzec z tych materialow. jedyne dwa sluszne dwa The Office to UK i po nim US. Po tym jak polacy zyebali brzydule betty niechce mi sie juz ogladac nic polskiego, z wyjątkiem oficera bo jeszcze daje rade, reszta to szmira.

 

byc moze wersja offica kanadyjska mogla by sie wydac smieszna ale nie mam dojscia wiec sie nie wypowiem. ostatnie bawi mnie top gear australia, nie powiem z poczatku gawno straszne ale po trzech odcinakach zalapalem ;] moze i inne office da sie strawic.

Odnośnik do komentarza

nWo - nie powiesz, że żarty z amerykańskiej wersji są bardziej wyrafinowane, na wyższym poziomie. Po prostu, co wiadomo nie od dzisiaj, amerykański humor jest bardziej przystępny, bardziej bezpośredni, łatwiejszy w odbiorze niż czarny wyszukany humor z wysp brytyjskich, jak np. Latający Cyrk, Hotel Zacisze i wiele innych.

Gervais i Merchant zakończyli pierwotną serię po 2 sezonach i specialu, bo taka była moda ostatnich lat w brytyjskich serialach - kilkanaście odcinków spójnej całości, żadnego przeciągania, robienia z tego tasiemca, później coś innego. Zresztą ci dwaj panowie zdali sobie sprawę z tego, że zrobili przełomowy serial i chcieli spróbować czegoś nowego, sprawdzić czy uda im się powtórzyć ten sukces, bo nikt nie chce być kojarzonym z jedną rolą, z jednym programem, nie można im tego zarzucać.

A motyw z zszywaczem w kiślu to był wyjęty żywcem z brytyjskiej serii, więc nie może być plusem amerykańskiej.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

A ja to widze tak. Z wersją UK były konkretne plany- 2 serie po 6 odcinków + 2 odcinki świąteczne i koniec. Jak zamierzali tak zrobili i jest pikna zamknięta sensowna historia. A w USA wyemitowali pierwszy sezon- sprzedał sie, zarobili kasiore, więc robią teraz następne sezony (już 5), żeby jak najwięcej natrzepać forsy. Ponad 70 odcinków powstało i wciąż kręcą nowe, są nawet plany na kolejne 3 sezony- tasiemiec z tego zrobili po prostu.

 

BTW, motyw ze zszywaczem w kiślu w wersji USA spieprzyli, bo zmienili kolor galaretki na czerwony, co zepsuło troche efekt.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że amerykańska wersja jest zła, bo wiele razy popłakałem się na niej ze śmiechu, ale po prostu nie mogę jej postawić oczko wyżej niż pierwowzór. Nawet świetny Carell, Wilson i niesamowite poprowadzenie romansu Pam i Jima oraz Michaela i Jan nie są w stanie mnie przekonać do wyższości tej serii, ale doceniam starania i mogę bez jakichkolwiek wątpliwości powiedzieć, że dla mnie jest to najlepszy serial komediowy ostatnich kilku lat jaki zaserwowała światu amerykańska telewizja.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Kocham ten serial :) Michael, Dwight, Jim, Andy... po prostu świetne. Jak już ktoś wspomniał, lubię w nim m.in to, że nie ma podkładanego śmiechu - każdy się śmieje wtedy kiedy sam czuje, że chce :D Hłe hłe. No i ten uśmiech Jima do kamery na końcu każdej sceny :F

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

NAJLEPSZY SERIAL EVER!

 

 

 

 

Fakt, pisze to zawsze gdy oglądam jakiś nowy serial od początku do końca, ale teraz... Jestem dopiero przy końcówce czwartego sezonu. No co za kozacki serial :D

 

 

 

 

Dalej go robią, czy już koniec jest?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem zagorzałym fanem wersji oryginalnej i nie trawię spłyconego, łatwiejszego "coveru" od hamburgerów. The Office US, to typowa lekka, łatwa i zabawna taśmowa produkcja TV. Gdyby nie było genialnego dziecka BBC, to może... Zasada "najpierw obejrzyj oryginał potem przyjrzyj się kopii" powinna być zapisana w Konstytucji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...