Skocz do zawartości

The Office US


nWo

Rekomendowane odpowiedzi

Fanom sitcomów polecam "Parks and Recreation". Jest to serial o bliźniaczej formule do "The Office". Podczas gdy "Biuro" zeszło na naprawdę niski poziom, nowy serial się rozkręca i drugi sezon jest naprawdę śmieszny i fajny. Amy Poehler to postać na miarę Carrella (ikona "Saturday Night Live", jakby ktoś nie znał) i generalnie jest to spoczko kameralny sitcomik, chyba najlepszy z obecnie emitowanych w amerykańskiej TV.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Skończyłem całość wczoraj i powiem tak : serial w początkowych sezonach jest świetny i wywołuje naprawdę dużą bekę. Świetna konwencja, mocna ekipa (z początku nie wszyscy dostają tyle czasu antenowego, ile powinni, ale potem jest coraz lepiej, mój faworyt to Creed). Strasznie irytował mnie tylko wątek friendzone'a Jima, później było z tym lepiej, ale Pam od początku do końca mi działała na nerwy, z głównych postaci to największy niewypał. Oczywiście The Office = Carell, genialna kreacja. Stąd też, od ósmego sezonu kolejne odcinki ogląda się już tylko z rozpędu i przyzwyczajenia do ekipy. Nowe postaci to dramat (Bob California jeszcze by przeszedł, ale moment pojawienia się rudej to upadek serialu), wątki zaczynają być coraz bardziej naciągane czy wręcz "fantastyczne" (to zresztą typowa wada rozciągniętych seriali komediowych) itd. Sezony 1-7 polecę z czystym sumieniem każdemu, a pierwsze trzy, może cztery to rewelka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

na amazon prime masz wszystkie sezony the office i parks and recreation za 13 zł miesięcznie z napisami pl w jakości full hd. Kto jeszcze ogląda takie coś w tv gdzie na 20 min odcinka pewnie z 2 bloki reklamowe  xD A no i na amazon prime masz jeszcze najlepszy serial komediowy wszechczasów Community też z pl napisami. (nie mówiąc juz o klasykach jak dwóch i pół czy Seinfeld)

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...

To się mogło udać! Niestety, nie tym razem xD Wystarczyło podpiąć to jakoś pod polskie realia i nie kopiować Biura US scena w scenę. Wyszłoby może i nie genialnie, ale z honorem. A tak xD

 

Ale mam ciary zażenowania, a to tylko przez kilka sekund trailera. Ten gość kopiujący Majkela:( Bożeeee

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurła, dalej mnie telepie. tak mnie zmroziło, że musiałem nakryć się kocem

 

brrrr

 

 

 

Ele wróć xD |Kto to zatwierdził, czy ktoś oglądał efekt końcowy? I kto pomyślał, że kopiowanie postaci 1 do 1 to będzie dobry pomysł xD?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Figaro napisał:

 

Eee, twórcy wersji US pomyśleli?

 

 

 

W którym momencie Brent jest podobny do Scotta? Coś przegapiłem? 

 

A tutaj w trailerze ten nasz MICHAŁ to jak parodia Michaela

 

eeee

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, gekon napisał:

W którym momencie Brent jest podobny do Scotta? Coś przegapiłem? 

 

 

W pierwszym sezonie. Tak samo Jim czy Dwight, wszyscy prawie są na podstawie oryginałów.

 

Poczekajmy na odcinki i potem pooceniamy czy są podobni czy nie, bo tak z trailera to nic nie wywnioskujesz. 

Odnośnik do komentarza

Oglądałem Polską wersje Camera Cafe to było nawet śmieszne i też na licencji. Biurowe pogadanki przy automacie do kawy, i to mogę polecić. The Office niestety w moim towarzystwie nie każdego śmieszy, jeśli już to wersja UK gdzie absurdalny humor jest bardziej akceptowany niż amerykański sitcom. :reggie:

 

7627990.3.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...