Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu udało mi się dorwać Wipeouta HD. Od razu zaznaczę, że jakimś zagorzałym fanem wszelakich ścigałek nie jestem, a z Wipeotów grałem tylko w Fusion na ps2 ( prawdę mówiąc to nie dużo ).

No, ale do rzeczy.

Po odpaleniu pierwszego wyścigu gra wypaliła moje gałki oczne. Grafika jest piękna, zero zwolnień, po prostu mniam;).

Czym prędzej wyłączyłem auto - pilota ( naprawdę lepiej wyłączyć wg. mnie, gra się o wiele lepiej ) i zaczęła się jazda. Gra jest mega miodna, nie umiem tego opisać, czysty fun. Wipeota mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.

Byłbym zapomniał - tryb zone ( + własna muzyka - w moim przypadku Pink Floidzi - Dark Side of the Moon ) to miazga, wczoraj siedziałem 5h, żeby zrobić jedno trofeum ( to z 50 zone'ami, używając tylko R2 i L2 ). Oczywiście nie udało się, wyciągnąłem jak na razie 45 okrążeń, ale nie zniechęciłem się...jakoś mimo porażek ta gra przyciąga jak magnes i dzisiaj znowu spróbuję;)

I na koniec - tryb online, nie mam z nim żadnego problemu, żadnych disconnectów, nic ( w przeciwieństwie do paru innych gier - Grid, Gta 4, gdzie mam wieczny problem z disconnectami ). Także, na online jestem chętny ( PSID: Yaevinn, dodawać do znajomych, nie gryzę;) ).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Brać i grać? A dlaczego nie chciało się zrobić twórcom demka? Może dlatego że gra nudzi się po kilku przejazdach. Kręcenie się w kółko niewiele mi mówi - screenszoty i gamplaye też - trzeba to sprawdzić. Już fatal inertia ściągnałem i ludzie też piali z zachwytu że super a po 5 przejazdach tak mnie znudziła że demko poszło się walić.

 

W ciemno to można COD4 czy MGS4 - to gry uznane wszędzie - same recki 9/10, 10/10 a Wipeout? Hmm nawet na płytce nie wyszło, nie ma demka... ciekawe jak oni chcą kogoś zachęcić hehe

 

Gdybym słuchał każdego fanboya gry to musiałbym wszystkie na ps3 kupić -- tak ludzie pisali o burnout więc pograłem w demo- boże co za nuuuda. Jedynie w GT i GRID fajnie się jeździ. Tyle że to inny rodzaj ścigałek. Zawiodłem się też na MS. Myślałem że chociaż Wipeouta wezmę ale jak kupię to nawet nie będę mógł sprzedać:P

Odnośnik do komentarza
To ze najlepsza to of course bo reszta to crap:) Wipeout hd na pewno jest niezla ale ja czasu nie chce tracic na niezle gry. Albo jest wybitna albo nie ma co;/ Hmm czy ktos kupi wipeouta? Na allegro koles wystawi za 30zł nikt nie kupil heh

WipEout HD to jedna z lepszych gier na PS3.

Odnośnik do komentarza
Brać i grać? A dlaczego nie chciało się zrobić twórcom demka? Może dlatego że gra nudzi się po kilku przejazdach. Kręcenie się w kółko niewiele mi mówi - screenszoty i gamplaye też - trzeba to sprawdzić. Już fatal inertia ściągnałem i ludzie też piali z zachwytu że super a po 5 przejazdach tak mnie znudziła że demko poszło się walić.

 

W ciemno to można COD4 czy MGS4 - to gry uznane wszędzie - same recki 9/10, 10/10 a Wipeout? Hmm nawet na płytce nie wyszło, nie ma demka... ciekawe jak oni chcą kogoś zachęcić hehe

 

Gdybym słuchał każdego fanboya gry to musiałbym wszystkie na ps3 kupić -- tak ludzie pisali o burnout więc pograłem w demo- boże co za nuuuda. Jedynie w GT i GRID fajnie się jeździ. Tyle że to inny rodzaj ścigałek. Zawiodłem się też na MS. Myślałem że chociaż Wipeouta wezmę ale jak kupię to nawet nie będę mógł sprzedać:P

Gra jest kiepska i nudna, nie bierz jej. Cały czas lata się tylko w kółko i probóje poprawić czasy. Lepiej poczekać na COD5 i MGS5, gry które będą przez wszystkich sprawdzone i uznane ;) I nie patrz na te wszystkie 30 stron zachwytu nad wipeoutHD na tym forum, bo to sami fanboje piszą ;)

Odnośnik do komentarza

wipeout to klasyka plejawy jak tekken a cod to tylko 4 bo reszta to sredniawa grubo ,poza tym na cod5 raczej nie czekam klimaty 2wojny srednio podchodza juz za duzo tego bylo ,jak juz to continue cod4 ale to moze za rok,a co do wphd to naprawde jedna z najlepszych gier na ps3 ale ta gra nie jest dla kazdego do raczej hit da hardkorowych graczy pozdrawiam...

a jak ktos chce sie sprawdzic w wphd lub tekkena to zapraszam.......JACK-HIXX_pl

Odnośnik do komentarza

Co do WHD to naprawde polecam. Ktos tu napisal o fatal interia. Gralem w demko, nie moze sie rownac w WHD. Naprawde, gra jest warta tych 65zl, a nawet wiecej. Jesli lubisz takie arcadowe wyscigowki to gra ci sie NAPEWNO nie znudzi po paru przejazdzkach. Dodam jescze, ze jest to idealna gra dla ludzi casuali (jest idealna na krotkie szpile - nie zawsze ma sie czas pograc w cos dluzej, a tak to odpalasz WHD, grasz sobie 1-2 wyscigi i git).

Odnośnik do komentarza

Śmiem się nie zgodzić co do teorii o casualach - jak ktoś nie nauczy się porządnie grać, to nawet nie nadgryzie satysfakcji jaka płynie z tej gry. To nie jest gra na chwilę i każdy, kto ma do niej takie podejście zrazi się, bo nie będzie w nią nawet trochę dobry. Nie dziwie się że ludzie, którzy nie znają feelingu Wajpa zrażają się do niego. Venom i Flash są zwyczajnie nudne. Intensywniejsze doznania, takie jakie są celem grania można doznać dopiero wyżej i szybciej. Każdy fan wie o tym i nawet nie zwraca uwagi; jeździ od początku tylko dlatego że wie, iż to jedyna metoda na opanowanie tras.

 

Innymi słowy, każdy komu Wipeout się nie podoba mimo iż grał, jest zwyczajnie słaby i nie ma samozaparcia żeby uczyć się tej gry, która bądź co bądź jest mega unikalna i żadne Fatal Interie nie wymagają podobnego, zaawansowanego skilla.

Odnośnik do komentarza
klimaty 2wojny srednio podchodza juz za duzo tego bylo ,jak juz to continue cod4 ale to moze za rok

Wkurzaja mnie takie posty. Co mnie wkurza w tym poscie? Nie, to, ze ktos napisal, ze klimaty 2 wojny srednio podchodza tylko te "za duzo tego bylo". Taaa, rozumiem powtorke z CoD 1 / 2, ale przeciez tutaj jest pacyfik - zupelnie inne klimaty, wiec pisanie ze bylo za duzo jest glupota, poniewaz gierek o wojnie na pacyfiku zbyt duzo nie bylo. To tyle jesli chodzilo o offtopa. To do WHD to naprawde polecam. Ktos tu napisal o fatal interia. Gralem w demko, nie moze sie rownac w WHD. Naprawde, gra jest warta tych 65zl, a nawet wiecej. Jesli lubisz takie arcadowe wyscigowki to gra ci sie NAPEWNO nie znudzi po paru przejazdzkach. Dodam jescze, ze jest to idealna gra dla ludzi casuali (jest idealna na krotkie szpile - nie zawsze ma sie czas pograc w cos dluzej, a tak to odpalasz WHD, grasz sobie 1-2 wyscigi i git).

 

casual???ty wogule w to grałeś?odpalasz grasz 1--2 wyscigi??dobre hhahaaa!to chyba najbardziej hardkorowa gra na ps3 bardzo wymagająca jasne ze mozesz odpalic na 5 minut zaliczyc 20 razy bande i isc spac, ale jezeli chcesz cokolwiek osiągnac w tej grze to time trial i kazdy tor przynajmniej 100 razy polecam siepnac oczywiscie przyjmujac ze grasz np non stop na danym poziomie szybkosci np phantom bo kazdy poziom to zupelnie inne pokonywanie zakretów itd!!i jezeli wipeout jest arcade to gt takze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ok wszyscy piszecie ze ta gra jest zapipista ale moze ktos poda jakies konkrety? - bo na prawde nie ma gry ktora ma super grafe aby ludzie nie piali z zachwytu.

 

1. Czym rozni sie od Fatal Inertia?

2. Czy sa bronie?

3. Czy steruje sie tylko czujnikiem ruchu na padzie (nie pamietam nazwy tego czegos:D)?

4. Jesli mozna galkami to czy sterowanie czujnikiem jest rownie dobre co galka? Super byloby tak padzikiem krecic:D

5. Czy serwerow nei wylacza po kilku miechach?

6. Jak jest z iloscia statkow/pojazdow? Czy są zróżnicowane?

7. Ile osób może grać w necie?

8. Czy da się gadać przez mic w grze?

9. Jakie są tryby w multi?

10. Czy można grać na jednym tv?

 

Co do następnego COD - niech zrobią grę w przyszłości (jakiś wymyślony konflikt, np. postnuklearny świat i wojna 3 frakcji:P - głupio brzmi ale dobry team może coś dobrego zrobić. Niech zrobią coś na wielką skalę - czołgi, helikoptery, samoloty - ogromne mapy. Połączenie Battlefielda i COD4 i świat np. 1 wojny światowej lub wojny w przyszłości byłoby super. Niech wykorzystają patenty z COD4 gdzie czułeś się jak w prawdziwym konflikcie - ale tematyka I/II woijny lub przyszłościowy konfikt może nareszcie dać poczucie WOJNY tysięcy żołnierzy.

 

Wyobraźcie sobie jak np. w Coopie gra 4 osoby (każda dowodzi kilkoma plutonami żołnierzy AI) + cczołgi, helikoptery, miny, ukrztałtowanie terenu itp. cud miód:) Albo I wojn a światowa - ponury klimat, okopy... Nie wiem dlaczego nadal w COD są tylko czołgi - przecież do tego doszłyby w II wojnie np. Działa, Katiusze, Bombowce, Samoloty, Miny, Zasieki, Ckmy, Okopy, bunkry.

 

Np. Misja IVOGIMA - Obrona ma 1 minutę na przygotowanie - jest ich np 15- a atakujących 30 + po obu stronach AI (tego nie ma żadna gra aby w necie połączyć ludzi z AI) Więc niegadajcie że II wojna zbrzydła - poporstu nie chcą robić takich gier bo każdy by coś takiego kupił i nigdy nic więcej już by nie zakupił od twórców gry - dlatego gry idealne nigdy nie wyjdą:)

 

 

PS> JEŚLI WIPEOUT HD JEST TAKIE JAK PODANE MEGAMAN 9 CZY STURDUST HD TO JA ZA 1ZŁ TEGO NIE CHCE - TOŻ STARDUST JAK I MEGAMAN JEST GRA NA 10 MINUT - GRY SPRZED 20 LAT. SORY ALE STATECZEK CZY LUDZIK SKACZACY I NAPIEPRZAJACY W JAKIES ROBOCIKI TO MNIE KRECILO JAK MIALEM 10 LAT - DO TEGO ZA TO PLACIC JESZCZE LOL. TAKIE GRY SA FREEWARE NA KOMPACH LUDZIE

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza
Ok wszyscy piszecie ze ta gra jest zapipista ale moze ktos poda jakies konkrety? - bo na prawde nie ma gry ktora ma super grafe aby ludzie nie piali z zachwytu.

 

1. Czym rozni sie od Fatal Inertia?

2. Czy sa bronie?

3. Czy steruje sie tylko czujnikiem ruchu na padzie (nie pamietam nazwy tego czegos:D)?

4. Jesli mozna galkami to czy sterowanie czujnikiem jest rownie dobre co galka? Super byloby tak padzikiem krecic:D

5. Czy serwerow nei wylacza po kilku miechach?

6. Jak jest z iloscia statkow/pojazdow? Czy są zróżnicowane?

7. Ile osób może grać w necie?

8. Czy da się gadać przez mic w grze?

9. Jakie są tryby w multi?

10. Czy można grać na jednym tv?

 

1.W sumie tematycznie gry sa podobne ale wykonanie obu gier,budowa tras,muzyka,uczucie prędkości,sterowanie jest o 2 klasy lepsze w Wipeout HD

2.są

3.można włączyć opcję gdzie steruje się tylko czujnikiem ruchu

4.można gałkami,można krzyżakiem i można czujnikami ruchu-sterowanie czujnikiem ruchu jest bardzo dokładne ale i tak wole tradycyjne

5.nie

6.jest kilkanaście pojazdów(12 łącznie),każdy pojazd opisują 4 wskaźniki i to one są różne przy każdym pojeździe(jeden szybszy,za to mniej sterowny i ma mniejszą tarczę,drugi odwrotnie itp)

7.8 osób

9.single race,tournament

10.da się grać-obraz można podzielić pionowo lub poziomo dla tego trybu :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Chodzi o fun. Można włączyć 1-2 wyścigi, przejechać na złoto, iść do roboty. Dlatego casual. Poziom trudności na novice jest na tyle łatwy, że nawet normalnych ludzi zadowoli :) Jeśli chodzi o hardcore, to raczej online, ludzie są największymi wykrętami :D

No wlasnie o to mi chodzilo, geez, szkoda ze niektorzy nie czytaja ze zrozumieniem. Mowiac casual nie chodzilo mi o skilla, tylko o to, ze jesli w danym momencie nie ma sie zbyt duzo czasu to i tak mozna odpalic WHD - wlaczyc 1-2 wyscigi i pojsc do szkoly, roboty czy gdzie kto tam idzie. Szkoda, ze niektorzy sa takimi ignorantami.

Odnośnik do komentarza

Do mnie pijesz? Sorry, ale słowo casual jest jednoznaczne i nie oznacza bynajmniej ludzi którzy umieją grać za(pipi)iście ale robią to tylko w 10 minutowych sesjach. Nikt tu ze zrozumieniem czytać się uczyć sie musi, za to ktoś pisać zrozumiale owszem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dobra, tak czy siak, chodzilo mi o to ze mozna spokojnie odpalic ta gierke na 10min i wylaczyc. Ja czesto, kiedy nie mam czasu na normalnego szpila to tak robie i o taki kontekst mi chodzilo. Pozatym w wipeouta popykac moze sobie kazdy, nie musi byc odrazu mastha, zeby miec fun z tej gierki (moj pierwszy wipeout, zbyt dobrze raczej mi ta gra nie wychodzi - bodajze 4ty puchar na defaultowym poziomie trudnosci a juz sa eventy ktore wymagaja ilustam podejsc, jednak nie przeszkadza mi to w wynoszeniu funu z tej gry).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...