Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zone mnie zabija. Dzisiaj kilka razy przejechałem i zrobiłem trophy 20 perfect zone. Starałem się też zrobić 50 zone samymi hamulcami. Zrobiłem 50 zone, ale (pipi)a nie zaliczono mi trophy...

 

Najwyższy wynik miałem 58 zone, wyszedł mi bodajże 7 wynik na global score. Gdybym mógł, to grałbym teraz, żeby wbić te 75 (co jest niemożliwe tak nawiasem).

 

Męczyłem się też z Zico, ale też nie zrobiłem :D

 

Mam już ponad 30 000 loyalty w jednym teamie, cały czas gram A.G. Systems.

Odnośnik do komentarza

Hehe ta beczka to hardkor... i jeszcze spaść nie wolno :)

 

Ja tam latam Assegai, przyzwoicie szybki i całkiem zwrotny.

 

Kurde wczoraj się zaciąłem na singlu, chyba Warped(trzeci level), Time Trial, prędkość Flash, Piranha (nie pamiętam dokładnie a siedze w robocie). W każdym bądz razie wyścig ma 4 okrążenia, prędkość śmieszna (Flash) a czasu na złoto bardzo mało (heks całkiem po prawej, chyba u góry). Dłużej nie siedziałem ale pamiętam że nawet ze wszystkimi trafionymi strzałkami brakowało mi w pip (!!!) sekund. 3 okrążenia da sie zrobić na złoto ale już 4 to nie bardzo (czas na złoto kończy się akurat przy zaczęciu 4go kółka). Nie mam jeszcze wszystkich statków ale myślę że to nie o to chodzi ale o jakiś mega skrót albo ponadplanowe BR. Brąz jest ale przechodzę wszystko na złoto (skilled), takie zboczenie wyścigowe, w Gran Turismo też wszystko musiałem mieć na złoto hehe

 

Również mieliście z tym trialem problem ??

 

 

PS. Aha, trasa z tymi 2 skoczniami zaraz po sobie i zakrętem w lewo za nimi i 1 dużą skocznią przed tunelem

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
http://pl.youtube.com/watch?v=VeTmo2EMWQ8

 

łooo matko to tam też się da zrobić beczkę??????

 

:o wow! jak to zrobić?

 

Grigori pisał o tym stronę temu

 

wróciłem się do strony nr 19 i nie znalazłem (Grigori pisał tylko o trzymaniu bolidu równolegle do toru). Ponawiam pytanie. Jak zrobić beczkę?

Odnośnik do komentarza
http://pl.youtube.com/watch?v=VeTmo2EMWQ8

 

łooo matko to tam też się da zrobić beczkę??????

 

:o wow! jak to zrobić?

 

Grigori pisał o tym stronę temu

 

wróciłem się do strony nr 19 i nie znalazłem (Grigori pisał tylko o trzymaniu bolidu równolegle do toru). Ponawiam pytanie. Jak zrobić beczkę?

 

Aaaaa Tobie chodzi jak zrobić wogóle beczkę tak ?? Lewo, prawo, lewo albo na odwrot, P,L,P. Tę beczkę na hopach robi się kożystając z turbo (po każdym okrążeniu się je dostaje) i zadarciu nosa do góry :)

Odnośnik do komentarza

HUD Style 2097 i Wipeout 3 - odkrywa się poprzez przechodzenie Campaign mode.

 

4 skiny dla statków, są po skończeniu całego Campaign mode (niekoniecznie all na złoto). Wyglądają rewelacyjnie !!!

Statki są tak jakby pokryte lustrami.

 

 

W kampani nie spotkałem takich myków jak w Beat Zico aby uzyskać gold medal. W większości wystarczy przejechać perfekcyjnie (w miarę czysto + większość speed padów), co oczywiście nie wyklucza rollowania, które bardzo pomaga. Na chwilę obecną brakuje mi 5-8 złotych medali w Campaign mode (reszta srebra lub brązy - brak dziur po prostu) więc mogę się mylić.

Edytowane przez Gerath
Odnośnik do komentarza
HUD Style 2097 i Wipeout 3 - odkrywa się poprzez przechodzenie Campaign mode.

 

4 skiny dla statków, są po skończeniu całego Campaign mode (niekoniecznie all na złoto). Wyglądają rewelacyjnie !!!

Statki są tak jakby pokryte lustrami.

 

 

W kampani nie spotkałem takich myków jak w Beat Zico aby uzyskać gold medal. W większości wystarczy przejechać perfekcyjnie (w miarę czysto + większość speed padów), co oczywiście nie wyklucza rollowania, które bardzo pomaga. Na chwilę obecną brakuje mi 5-8 złotych medali w Campaign mode (reszta srebra lub brązy - brak dziur po prostu) więc mogę się mylić.

 

Po pierwsze skiny:

6000 Loyalty Points = HUD Style 2097

10000 Loyalty Points = HUD Style Wip3out

 

Po drugie Beat Zico: to jest złote ale Trofeum a nie medal!!! Człowieku - czytaj ze zrozumieniem.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Hmmm....może nie jasno się wyraziłem albo ty czytaj ze zrozumieniem :D. W kampanii nie trzeba się tak gimnastykować i kombinować na trasach jak przy pokonywaniu TROPHY CHALLENGE "Beat Zico" aby uzyskać złote medale dla poszczególnych cellów :D. Mam nadzieję, że teraz jest jaśniej.

 

Albo jeszcze inaczej : Nie musisz napi%$#alać miliarda beczek, żeby zdobyć złote medale w Campaign mode :D.

 

 

A poza tym co miałem czytać ze zrozumieniem skoro nikogo nie cytowałem, nie poprawiałem. Tylko przedstawiłem to co wiem Oo. Jak się próbujesz czepiać to rób to porządnie. Co do HUDów pewnie masz rację - całe campaign przechodziłem Icarasem więc wpadły po drodze.

 

@Grigori

Nie gram na elite, raczej novice/skilled (z naciskiem na novice ^^). Jak zwykle brakuje chęci i motywacji do hardcorowego napierania. To już chyba nie te lata :D. Może jak się zaprę to przejdę wszystkie celle na złoto i tyle. Szczególnie, że nie bawię się w zbieranie trophies.

Edytowane przez Gerath
Odnośnik do komentarza
Kurde wczoraj się zaciąłem na singlu, chyba Warped(trzeci level), Time Trial, prędkość Flash, Piranha (nie pamiętam dokładnie a siedze w robocie). W każdym bądz razie wyścig ma 4 okrążenia, prędkość śmieszna (Flash) a czasu na złoto bardzo mało (heks całkiem po prawej, chyba u góry). Dłużej nie siedziałem ale pamiętam że nawet ze wszystkimi trafionymi strzałkami brakowało mi w pip (!!!) sekund. 3 okrążenia da sie zrobić na złoto ale już 4 to nie bardzo (czas na złoto kończy się akurat przy zaczęciu 4go kółka). Nie mam jeszcze wszystkich statków ale myślę że to nie o to chodzi ale o jakiś mega skrót albo ponadplanowe BR. Brąz jest ale przechodzę wszystko na złoto (skilled), takie zboczenie wyścigowe, w Gran Turismo też wszystko musiałem mieć na złoto hehe

 

Również mieliście z tym trialem problem ??

 

 

PS. Aha, trasa z tymi 2 skoczniami zaraz po sobie i zakrętem w lewo za nimi i 1 dużą skocznią przed tunelem

Warped to drugi level, Frenzy jest trzeci.

Też spędziłem nieco więcej czasu na trasie o której mówisz na poziomie Frenzy. Trasa nazywa się Chenghou Project. Po kilku podejściach wymęczyłem brązowy medal... ;)

domyślam się, że w następnych eventach będzie jeszcze mniej czasu...

Odnośnik do komentarza
Na elite poryta jest trasa w górach. Chodzi mi o wyścig z przeciwnikami. Inne jakoś tam ujdą ale na tej cholernie ciężko jest wygrać. Żeby chociaż komputer nie oszukiwał...

Trasa w górach jest za(pipi)iście skillowa, prawie tak jak kotek Figlarz ;) Nie, komputer nie oszukuje. Po prostu potrafi korzystać z randomowych itemach znajdowanych na polach. Cholernie skutecznie.

 

Co do wspomnianego wyścigu w 5 evencie. Dotychczas nawet elitki w SR nie sprawiały większych problemów. Ot sztuka treningu. Jednakże ta czasówka TT to coś niesamowitego. Walę na perfectach i robiąc niesamowite rzeczy przed metą, prawie nie dotykając podłoża, a i tak zawsze mi braknie tej sekundy.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Ja sie tylko zastanawiam dlaczegóż nie można sobie dowolnie pomalować śmigacza!? Fajnie by było ^_^ Poza tym wrzuciłem na PS3 katalog z pieśniami z wszystkich wipeout'ów ale w grze są one podzielone nie można odpalić wszystkich na raz! Why?

 

Miałem podobny problem. Musisz w Windowsie (być może można na PS3), w właściwościach zmienić nazwę albumu wszystkich piosenek na taką samą i już w XMB posortować wg. albumu.

 

Powinno pomóc.

Edytowane przez JacobiCrash
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...