Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka że większość obecnych tytułów jeszcze śmiało dałoby rade wcisnąć się na DVD, ale mus to mus, może być tylko 1 czytnik do tego.

Jaki "tylko jeden czytnik"? Preciez czytnik ps3 czyta bezproblemowo dvd (zeby bylo smieszniej - szybciej niz bd). Sony wymaga aby kazda gra na ps3 byla wydana na bd z celow wylacznie marketingowych, ale wcale sie im nie dziwie :)

Odnośnik do komentarza

Część gier nie weszła by na DVD9 i to nie z celów marketingowych, tylko przegięcia w ilości danych jak np MGS4. Jedno mnie zastanawia, dlaczego Sony i np Naughty Dogs nie nauczą innych developerów, którzy robią exclusivy na PS3 jak zrobić, żeby tak jak w Uncharted nie było żadnych zauważalnych loadingów? ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
I jak robić, żeby gry w HD tak naprawdę nie były w HD ale jednak były biggrin.gif (jak np WHD). Genialny patent zastosowali biggrin.gif

 

Wipout HD jest w HD. Ba, jest nawet w FHD, tylko czasami zjeżdża do HD. Żeby klatkownicy nie było.

Odnośnik do komentarza
Część gier nie weszła by na DVD9 i to nie z celów marketingowych, tylko przegięcia w ilości danych jak np MGS4.

to czesc gier, ale wiekszosc (jeszcze) sie miesci.

Jedno mnie zastanawia, dlaczego Sony i np Naughty Dogs nie nauczą innych developerów, którzy robią exclusivy na PS3 jak zrobić, żeby tak jak w Uncharted nie było żadnych zauważalnych loadingów? ;p

bo w grach free roam nie mozna tak prosto streamowac danych jak w grach z totalnie linearnymi levelami.

Odnośnik do komentarza
a ja sie musze pochwalić, że w ZONE na trasie Vineta K Reverse jestem na pierwszym miejscu w globalnym rankingu a w Anulpha Pass na 4 :)

Kocham tą grę :D

 

jako,że chwilowo nie mam neta w domu(liczę,że jutro spece z kablówki go naprawią) mógłbyś napisać do którego zone dotarłeś?w ogóle jest ktoś na forum komu udało się dotrzeć do 75 zone?

 

Pozamiatała mną ta gra-trzeci raz w tej generacji wprost nie wiem co napisać i powiedzieć(pierw urzekła mnie grafika w Uncharted,a w czerwcu tego roku geniusz wykonania MGS4)-dla takich gier została stworzona ta generacja.

 

Swego czasu po necie(a właściwie to głównie redaktor pewnego polskiego serwisu) szalała plota,że niby grę zwolniono i to o wiele..... w takim razie proponuję wybrać klasę phantom i widok z maski "bolidu" i jakąś w miarę prostą trasę-jeśli to jest zwolnione to mój umysł nie potrafi sobie wyobrazić jak niby ta gra miała chodzić pierwotnie.Pewnie takie opinie powstawały po wyścigach w najniższej klasie i nieznajomości poprzednich części i co za tym idzie zasady,że co klasę jest o wiele szybciej.

 

BTW tą serię zawsze kochałem za to ,że jest tak skillowa-tutaj trzeba uczyć się tras,tutaj nie ma przypadku

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

SUBSONIC KUWA, udało sie !!!!!!!!! :D 52 zones cleared. Anulpha Pass :D. Powinienem być 9, ale nie ma mnie w ogóle w rankingach :D. Phantom jest dla mnie bardzo wolne w tej chwili :P Super Phantom tak już znosnie, przynajmniej na te trasę, ale nie gram z kamery w kokpicie :P

 

Co do posta wyżej jeśli chodzi o MGS, to mnie niczym specjalnie nie zaskoczył jeśli chodzi o gameplay, ale WHD mnie rozwalił i zrobił większe wrażenie jako gra :D

Odnośnik do komentarza

Umaniłem se, ze muszę zdobyć 50 zones. Co do hamulców, to nawet nie wiem jakie hamulce :P. Non top X , na boki skręcanie z pomaganiem sobie czasami (L2 i R2). Nie czaję się jeszcze w tej terminologii i technikach hehe. Szczerze mówiąc, to myślałem, ze będzie Srebrne Trofeum, ale chyba cos jeszcze trzeba, pewnie to co piszesz hehe :P. Na trofeach nie zależy mi w sumie, a Zone gram, bo Łajpałta (tak jak Burnouta) lubię za predkość. W Łajpałcie jeszcze ta grafa i kolorki przyprawiające o oczopląs mi się podobają :D.

 

Jak się hamuje? Co daje opuszczenie/podniesienie dzioba statku, bo nie wiem? :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź. HEh, czyli to trofeum z 50 zone, to trzeba jechać nie tykając d-pada/gałki ? No to będzie wesoło. Co do pracy mózgu, to mi się jeździ cały czas normalnie, jedynie muszę chyba se krople kupić do oczu, bo w ogóle nie mrugam jak jadę hehe :P.

 

Jutro zrobię se upgrade małym zielonym co nie co :P i zobaczę jakie będą wrażenia :D.

 

Ma ktos OST z REZa?

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza
Dzięki za odpowiedź. HEh, czyli to trofeum z 50 zone, to trzeba jechać nie tykając d-pada/gałki ? No to będzie wesoło. Co do pracy mózgu, to mi się jeździ cały czas normalnie, jedynie muszę chyba se krople kupić do oczu, bo w ogóle nie mrugam jak jadę hehe :P.

 

Jutro zrobię se upgrade małym zielonym co nie co :P i zobaczę jakie będą wrażenia :D.

 

Ma ktos OST z REZa?

Ty to jesteś jednak mutak :P i jeszcze do tego dopping stosujesz :P Ja nie wiem jak można zrobić ZONE 50 na samych hamulcach :D Przy około 35 ZONES samo mnie wciska w fotel :D (pewnie przeciążenie)

 

A właśnie - kiedy to piwo odnośnie WHD stawiasz? :D

 

BTW: Co do REZ'a to wbijaj do mnie - coś się znajdzie 8)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałam się, że kolejne rozdanie tej samej gry może być tak smakowite. Ciężko się oderwać. Bardzo podoba mi się tryb ZONE, chociaż można się załamać po seryjce uderzeń slalomem. Ciekawe jak ten tryb wyglądał przed przytłumieniem z powodów bezpieczeństwa epileptyków (tylko co za epileptyk kupuje wipeouta?).

Dobrze, że można odpalać własną muzykę i że rozmowy działają, chociaż dopiero po 2 dniach dowiedziałam się, że aby coś mówić należy wciskać R1. A wy wiedzieliście wszyscy o tym? ;P

Mówią, że niewiedza jest błogosławieństwem, hmmm....

 

Super czas nastał dla mojego pleja, LBP i Wipeout wystarczą na jakiś czas :-)

 

UPS. pomyliłam się, oczywiście, żeby mówić wciska się L1 :-)

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
Jest trudno i o to chodzi(najważniejsze żeby za trud była satysfakcja i odpowiednia nagroda, to jest podstawa grywalności w grach), na razie 35 zon czyli cienko ale to mój 1 Wipeout. A ja hamowałem nieraz puszczając X :mellow:

wydaje Ci się,w Zone nie działa guzik X :P co innego hamować przez puszczenie X w innych trybach-czasem to się bardzo przydaje

Odnośnik do komentarza
Jest trudno i o to chodzi(najważniejsze żeby za trud była satysfakcja i odpowiednia nagroda, to jest podstawa grywalności w grach), na razie 35 zon czyli cienko ale to mój 1 Wipeout. A ja hamowałem nieraz puszczając X :mellow:

wydaje Ci się,w Zone nie działa guzik X :P co innego hamować przez puszczenie X w innych trybach-czasem to się bardzo przydaje

Sorry za złe ułożenie zdania, ale chodziło mi o hamowanie w "normalnych" zmaganiach, wiem że w Zonie się nie da :P

Odnośnik do komentarza
aby coś mówić należy wciskać R1. A wy wiedzieliście wszyscy o tym? ;P

 

Mała poprawka... L1, no chyba że sobie poprzestawiasz sam w opcjach :)

 

Kurde jak na razie 39 zona. Nie mam czasu ani za bardzo sposobności by dłużej posiedzieć z Wipeoutem, przynajmniej do 11.X (egz poprawkowy psia jego mać).

No ale potem to nie odpuszczę :) Wkurza jedynie opóźnienie w rankingu, człowiek już się cieszy a w rankinu online pusto...

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mam czasu - to chyba największa bolączka w tej chwili dla mnie. Aż mnie kusi aby wziąść tydzień wolnego z pracy :D

A tak na marginesie ostatni raz kciuk mnie bolał od grania kilka lat temu przy pierwszym God of War :D

I czuje to co czulem przy poprzednich konsolach Sony. MAGIA POWRACA! :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko OK, gra się naprawdę hardcore'owo, zwłaszcza online :)

Wyżyłowany poziom trudności w ZONE mnie jednak przerasta, zone 30 i odpadam póki co, nie wiem jak można dojść do zone 50 bez skręcania [only airbrake xD]. Mimo wszystko cieszy mnie fakt, iż poziom trudności jest wysoki, dawno nie męczyłem się tak przy graniu [dzisiejsze gry to jakieś nieporozumienie jeśli chodzi o poziom trudności..., taka moja opinia]. Szczerze polecam tym, którzy jeszcze nie dokonali zakupu, warto, chociażby, żeby zobaczyć pełne HD przy takich prędkościach xD.

Odnośnik do komentarza

Taaak, praca, szkoła, obowiązki... Jak człek miał czas to kasy nie było, jak kasa jest to czasu braknie. Życie ma poczucie humoru hehe.

W dodatku moja druga połowa twierdzi ża czas tylko tracę bo ta gra to wg niej popierdółka (nie to co Uncharted, GTA czy MGS - mówi). I jak jej tu wytłumaczyć fenomen Wipeouta echhh :)

 

Wracając do gry. Mam nabite jakieś 10-20% paska loyality a odkryło mi już wszystkie 3 skiny dla danego pojazdu. Wie ktoś co się odblokowywuje (jeśli wogóle) potem ?? (o trophy za 100,000 wiem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...