Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zone 101? Ja mam WipeOuta dopiero od kilku dni i wyczyn stanowi zone 30, ale na pewno będzie lepiej. Nowy WipeOut wciagnął mnie niesamowicie, chociaż na początku - kiedy pograłem chwilkę na targach w Lipsku - niepodobał mi się wcale. Może dlatego, że mój ostatni kontakt z serią "W" ogranicza się do Fusion, 2097 i trochę "jedynki", nie mówiąc o Pulse czy Pure.

Za cenę slotu, tj. 15 zł (by sznajder, thx man) dostałem tonę cudownego gameplay'u genialnych wyścigów, a jako że ten gatunek gier szczególnie lubię to nowego WipeOuta cenię wyżej niż wcześniejszy "produkt" Studia Liverpool - F1 C.E. - jak dla mnie to zbyt "przyziemne" te formułki.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem (a są jeszcze tacy?) to naprawdę nie ma po co i - choć nie uważam się za fanboya - to każdemu powiem kupować w ciemno, przede wszystkim ze względu na gameplay, tryb sieciowy (który na razie tylko liznąłem, co by sobie siary za dużej nie zrobić), grafikę i jak zawsze (no prawie) świetną muzykę.

Odnośnik do komentarza
też mi się wydaje to niemożliwe,może wyskoczył za trasę itp.To jest nierealne wykręcić takiego zone.Ciekawe jak szybko jest wtedy i czy są oznaczenia klas prędkości bo wątpię by twórcy przewidzieli,że ktoś będzie takie zony zaliczać :D

 

Przy 75 zonie wchodzi supersonic i zdaje sie, ze predkosc juz nie wzrasta sadzac po tym filmiku ProblemSolvera, tak ze to jest realne i mozna cisnac w nieskonczonosc. Ale tylko 2 perfect zones...gosciu musial non stop ocierac sie o bandy. To jest raczej niemozliwe, ale jak widac Polak potrafi 8)

Odnośnik do komentarza

157 zone'ow i tylko 2 na perfekt. To znaczy że w 155 zonach otarł. Załóżmy że były że były to minimalne otarcia i zabierały tylko 1 punkt energii to dalej zabrało mu 155 pkt energii, a na starcie ma się 100. 2 perfect zony napewno mu 55 nie zwróciły. Czy ktoś wie czy przy którymś tam zonie (sam dojechałem jak narazie tylko do 55) energia się odnawia za samo przejechanie bez perfektu?? bo jak nie to wałek był...

 

Chyba że te 2 perfect zone oznaczają ile miał pz w ciągu od początku wyścigu. Otarł w trzeciej a potem znowu jechał perfecty.

 

Edytowane przez Drobs
Odnośnik do komentarza
Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem (a są jeszcze tacy?) to naprawdę nie ma po co i - choć nie uważam się za fanboya - to każdemu powiem kupować w ciemno, przede wszystkim ze względu na gameplay, tryb sieciowy (który na razie tylko liznąłem, co by sobie siary za dużej nie zrobić), grafikę i jak zawsze (no prawie) świetną muzykę.

No i sama cena gry jest powalajaco niska, nawet jak sie kupuje samemu. 65zl za pelnoprawna, dopracowana na maxa gierke? Jak na taki tytul - to sa grosze, nie ma drugiej tak dobrej gierki za tak niskie pieniadze (pomijajac jakies starsze propozycje).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem (a są jeszcze tacy?) to naprawdę nie ma po co i - choć nie uważam się za fanboya - to każdemu powiem kupować w ciemno, przede wszystkim ze względu na gameplay, tryb sieciowy (który na razie tylko liznąłem, co by sobie siary za dużej nie zrobić), grafikę i jak zawsze (no prawie) świetną muzykę.

No i sama cena gry jest powalajaco niska, nawet jak sie kupuje samemu. 65zl za pelnoprawna, dopracowana na maxa gierke? Jak na taki tytul - to sa grosze, nie ma drugiej tak dobrej gierki za tak niskie pieniadze (pomijajac jakies starsze propozycje).

 

hehe, w trwającej do 8 stycznia promocji jest jeszcze taniej - 55 zł ; )

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
To z Zone 157 to ściema jak nic. Na 1000% koleś znalazł buga i wykorzystał. Ja tam cieszę się swoim 76, czy 77 Zone. Aktualnie zawiesiłem "prace" z grą, ale powrócę, na pewno ;)

Assphalt zna tego glitcha, zrobil 1006 zone <_<

Serio? Bo ten cały ProblemSolver ładnie się spiął o te 157 na forum wipeout zone. Aż tak że napisał w tej sprawie maila do Studio Liverpool. :D

Odnośnik do komentarza

To może w punktach:

 

1. To nie ja odkryłem, ja tylko doszedłem do tego jak to łatwo zrobić za każdym razem.

 

2. Nikomu nie powiedziałem jak to zrobić. Sam ćwiczyłem około tygodnia do zone żeby ugrać 75 zone i zrobiłem to uczciwie zanim jeszcze poznałem ten sposób.

 

3. Wynik taki po to żeby ktoś z góry sie tym zainteresował i pomyślał o jakims patchu, jak bym chciał oszukać zrobił bym to z głową i już tak łatwo nikt by się nie zorientował (chciałem też zobaczyć czy licznik się przekręci ale w okolicy zone 990 już wiedziałem, że nie :P )

 

4. Nie zamierzam nigdzie ujawniać tego sposobu. Sam bym sobie strzelił wtedy w stope, nie po to tyle sie męczyłem. Jak coś sie pojawi w sieci to na pewno nie ode mnie, macie moje słowo.

 

5. Po opuszczeniu glitcha nawet nie widziałem co się stało, a już nie miałem energii:)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...