Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli WHD wyjdzie na Blu-Rayu, to zamawiam preorder :D Będę czuł się zmuszony to zrobić. IMO WipEout to najlepsza gra na PS3 do tej pory, więc jeżeli będzie opcja, by znalazł się u mnie na półeczce, to must have :D

 

Co do online - na razie nie zanosi się na mój powrót do tej gry, bo jakoś nie ma chęci (inne tytuły), ale przy Fury na pewno wrócę do WHD na dłuższy czas :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dwa dni temu wróciłem do WipEouta i zostałem miło zaskoczony. W online zaszły zmiany na plus, dodatkowo dodano system rankingowy, i co najważniejsze jest naprawdę dużo ludzi. Obecnie przypominam sobie jak należy grać (Flash), więc po kilku dniach treningu jestem chętny na ustawkę :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Sciagnolem nowa latke i naprawde super menu ladniejsze przystepniejsze naprawde super tylko ze jak weszlem w online i przegladalem sobie serwery to gra mi sie po minucie pieknie zawiesila dwa razy trzeci raz nie odpalalem bo moj uklad nerwowy by tego nie wytrzymal.W czwartek wychodzi za(pipi)isty dodatek jak to tak bedzie chodzilo to ja naprawde nie wiem...Mnial ktos moze tak jak ja czy tylko ja taki pechowiec jestem:)

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę, bardzo ładnie, dostałem nowe badge, wszystko pięknie, ze statsów dowiedziałem się, że bardzo lubię turbo xD. Wszystko git, ładna łatka przygotowująca do Fury [nawet podczas wgrywania jest reklamówka fury, hyhy]. Coś czuje, że niebawem będzie rzeź na serwerach WHD :)

Odnośnik do komentarza

Proponuje wszelkie niezadowolenie i zachwyty patchami, które mogą te niedorobioną grę poprawić umieszczać tutaj.

 

Detonator ?? <_< jadę samochodzikiem i strzelam do bomb, żadna rewelacja. Hold Your Fire to prościzna jest, nie tak jak inne które będą mi spędzać sen z powiek. Albo powodować że przy zone 50 zemdleje

Odnośnik do komentarza

Eliminator i kilka tras z Pure i Pulse to było to czego mi brakowało w podstawce. Zone Battle jest po prostu genialne, a Demolition to popierdółka. Kampanię przechodzę na elite i da się odczuć z lekka wyższy poziom AI. Skurczybyki nauczyli się dobrze używać broni, albo przynajmniej takie mam odczucie.

Odnośnik do komentarza

O Siema Suchar to Ty jeszcze latasz w Wipeouta?? dlugo nie latalismy razem. Kiedy to bylo :D pazdziernik, moze? Wtedy to jeszcze baty od Ciebie dostawalem. ;)

 

Co do tematu

Jeszcze nie mam Fury ale dla mnie najwazniejsze to ze sa nowe trasy.

Wiec dalej to Wipeout HD i walka o kazda setna sekundy no moze dziesiiata plus nowe tryby gdzies na 2 gim planie ot tyle

made in ps3

Odnośnik do komentarza

FURY to kolejny krok po Fusion to zeszmacenia tej pięknej gry i tak tym razem spędziłam całą noc z grą i to co udało mi się zauważyć to kłamstwa a nie obietnice. W kampaniach większość rozgrywki to bezmózgie strzelanie do przeciwników, Eliminator jakiś drętwy jest byle znaleźć broń która niszczy wszystkich na torze taka Fala i obrócić się do tyłu i strzelić, Detonator jak już pisałam to nie wipeout tylko jazda samochodzikiem niszcząc przeszkody dostaje sie za to punkty potrzebne do zaliczenia i Zone Fight to już kompletna kompromitacja, nigdy nie wiadomo kto i kiedy wygra, na trasie odbywa się losowanie, lecimy na pierwszym miejscy mając najwięcej Zone i nagle nasz poziom spada o połowę i nagle ktoś z tyłu wygrywa, a my nie mamy szans na zdobycie nawet bronz medal. I najgorsze jest to że te tryby nowe dominują w każdej kampanii. Bardzo mało wyścigów, lap time, time trial praktycznie nie obecne.

 

Animacja skacze i widać że najważniejsze było dotrzymanie terminu niż finalny produkt, ale to pewnie poprawi patch.

 

Nowych bolidów brak. A jestem już po 6 kampaniach przede mną Nuked i Aftermatch i nie pojawiała mi się żadna nowa nazwa, jak jest ich 12 tak nie wskakuje nagle żaden nowy. Mamy tak znane nazwy jak Feisar, Qirex, Pirahna, Icaras, Goteki, Auricom, Mirage, EGX .... i żadnej nowości. Pojawiają się za to dodatkowe skiny które można było umieścić w sklepie dawno temu. Nowe skiny podnoszą nieco zdolności stateczków ale szału nie ma tej.

 

Co do tras to też nie mogę powiedzieć żeby szokowały swoim wyglądem. Czasami mam wrażenie że ja już leciałam te beczkę w Fusion (zapożyczenie? raczej kopia), pourywane bandy?? (widziałam w Pure). Ale 36 zł taki dodatek to można wydać, przynajmniej można dłużej pograć w fajnego ale nie rewelacyjnego HD.

 

Granie w Fury online na pewno podzieli graczy na zadowolonych i niezadowolonych, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zauważyłam że wybierając nowy skin który się pojawił niemal gratisowo na początek rozgrywki można grać Lap Times na Anula Pass, i można też poprawić czas dzięki temu że ten skin jest szybszy niż podstawowe. Ciekawi mnie to czy zaliczyć można na tym skinie Zico?

 

 

Zapomniałam napisać o muzyce. Nie wiem czy są jakieś nowe kawałki bo te które są to mdłe szarpanie w tle. Nie jestem fanką tego typu łoskotu od razu wyłączyłam, żaden kawałek mi się nie spodobał tak mocno jak DJ Fresh - X Project (100% Pure Mix)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...