Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj troszkę w Fury, fajne nowe menu i muzyczka w nim :) z trybów podoba mi się eliminator i zone battle.

 

Eliminator na poziomie elite jest troszkę przegięty, ale w tą grę inaczej niż na elite nie gram więc w końcu się przyzwyczaję ^^ nową kampanię przechodzę również na elite mimo, że nie ma takiego wymogu nawet dla trofeum. Co do przycięć, osobiście nie zauważyłem żadnych.

Odnośnik do komentarza

Dodatek spełnia wszystkie wymagania dodatków :) Gra sie super, dobrego nigdy za wiele.

Z technicznych kwestii tylko wczoraj, w online lobby dwa razy zwiesila mi sie konsolka ;/ No i przyciecia, ktorych bylo kilka w trakcie samej gry. Dzis rano wyszedl patch 2.01. Zapewne z łatkami.

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wróciłem z wakacji i na szybko skumałem dodatek-rewelacja,nowe tryby fajne,a design i grafika nowych tras urywa jaja.

 

Jedyny minus wymienił Grigori-gra czasem minimalnie przycina,niby zwolnienia są znikome ale jednak....Wipek od zawsze kojarzył mi się z mega płynną rozgrywką.

Odnośnik do komentarza

Ostatni Wipeout, w którego dało się grać to W3 SE (PSP nie posiadam :P). Mówię sobie... cholera, wszyscy się tym tak ekscytują, pewnie nastąpił powrót króla. Kupuję... i przyznam, że trochę się zawiodłem. Mało tras (4? + reversy), idiotyczny poziom trudności, który wymusza na Elite używanie wyłącznie Icarusa/AG-Systems (wg. mnie huh) - innymi nie ma się najmniejszych szans, jakieś kosmiczne liczby żeby odblokować wszystkie skiny wraków... e, coś tu jest nie tak. Albo w W3 poziom był taki sam albo ja już zdziadziałem... A i jeszcze jedno: różnica pomiędzy Elite a Novice jest żadna - i kto to wymyślił? :|

Odnośnik do komentarza

8? hmm no może 8. :P

 

Skilla nie mam powiadacie, możliwe. Latam sobie z wyłączonym "asystentem" ponieważ nie licho mnie wnerwiał, nie wiem, może w tym problem? Trasy oblatuję na wszystkich turbo padach, bez rysowania o bandy itp. a i tak szybsze są od Icarusa jakieś śmiecie... Jak to wytłumaczyć? Gównianym handicapem, który trzeba odrabiać na kolejnych okrążeniach. Mamy tego samego WipeoutaHD? (Fury jeszcze nie kupowałem). :|

Odnośnik do komentarza

Ad. Berion

 

Dobrze robisz grając z wyłączonym auto-pilotem. Inaczej się w Wipeouta nie gra;).

 

A Icaras ma bodajże słabe przyspieszenie. Co z tego, że ma maksymalną szybkość?

Zresztą ja kampanię na elite przeszedłem Feiserem/Harimauem/Assegaiem...od czasu do czasu grając innymi pojazdami ( w tym Icarasem - też się da wygrywać ).

I tak jak koledzy piszą wyżej - trzeba mieć troszeczkę skilla - czyli poćwiczyć, bo to nie jest taka gra, do której podejdzie się z marszu i będzie się wymiatało na elite.

 

Aaa i weź rozwiń myśl, że novice=elite...bo chyba faktycznie gramy w inne Wipeouty...

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
Ostatni Wipeout, w którego dało się grać to W3 SE (PSP nie posiadam :P). Mówię sobie... cholera, wszyscy się tym tak ekscytują, pewnie nastąpił powrót króla. Kupuję... i przyznam, że trochę się zawiodłem. Mało tras (4? + reversy), idiotyczny poziom trudności, który wymusza na Elite używanie wyłącznie Icarusa/AG-Systems (wg. mnie huh) - innymi nie ma się najmniejszych szans, jakieś kosmiczne liczby żeby odblokować wszystkie skiny wraków... e, coś tu jest nie tak. Albo w W3 poziom był taki sam albo ja już zdziadziałem... A i jeszcze jedno: różnica pomiędzy Elite a Novice jest żadna - i kto to wymyślił? :|

Napisz że byłeś pijany jak to pisałeś...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie tutaj prędkość statku nie ma żadnego znaczenia, wszystkie są pod tym względem takie same i ich statystyki nie odzwierciedlają rzeczywistości. Feisar jest tak samo szybki jak Pirahna, kiedyś tak nie było. Jak statek miał prędkość 4 to drugi miał taką samą i nie było miedzy nimi różnicy a jak statek miał prędkość już 5 to różnica była i nie można było lecieć szybciej statkiem który miał prędkość 4. Od Fusion seria wipeout zeszła na psy.

 

Już zaliczyłam platyne ^_^

Odnośnik do komentarza

Pamiętam że tak jak Qirex Ag Systems miało speed 4 więc też można było lecieć szybko w sensie lecieć a nie szorować, dopiero dwójka Pirahna i Assequai miały speed 3 i było wybalansowane bo miały lepszą sterowność. A Najszybszy był Icaras na 5 speed i dopiero było sprawiedliwie. Faktycznie teraz to już nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Nie he he nie byłem pijany. Po dłuższych oględzinach doszedłem do wniosku, że nie umiem w to grać. Wk* się, zdołowałem i na tym chyba się skończy... Aby się maksymalnie pogrążyć to dodam, że w ogóle nie potrafię skończyć wyścigu na innym miejscu jak 7-8 w górach (Sebenco Climb), tak samo połowy wyścigów od Head Rusha... teraz dopiero idę się upić. :P

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ja miałam to samo, a wiesz co mi pomogło. Regularne granie, ćwiczenie i polepszanie umiejętności. Bo ten HD to nadal takie niedorozwinięte umysłowo dziecko Fusion, kolejne trzecie już w patologicznej rodzinie wzorowanej na Star Wars Pod Racer. Trzeba od nowa uczyć się grania. Dla tak trudnej platyny to warto. Wiem że dawniej to i bez broni można było wygrać każdy wyścig, a tutaj jak się nie ma szczęścia do broni to nie ma co podchodzić. Dlatego trzeba długo grać żeby się w końcu poszczęściło, ja już wygrywam na Sebenco Climb 3 wyścigi na 10 a pozostałe 7 kończę na drugim miejscu za co mam srebro.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

Musisz trochę potrenować. WipEout wcale nie jest taki straszny, zresztą platyna też. Kiedy ściągałem grę, myślałem że będzie o wiele, wiele gorzej. Jak na razie nie było tak ciężko, a do platyny zostały mi 4 reversy w arcade perfect i bling brigade. Po MK vs DCU, ta gra nie sprawiła mi takich wielkich problemów. Możliwe, że gdybym zamienił te gry miejscami- najpierw bym przeszedł WHD, potem Mortala, twierdziłbym że to WHD jest trudniejsze, ale nie wiem co by było gdyby. Na razie twierdzę, że nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...