Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

czołem!

ja jestem chętny na zorganizowane regularne eventy. nie ma dla mnie większego znaczenia dzień, bardziej liczy się pora. dla mnie najwygodniejszy jest wieczór ok 19-20tej. wydaje mi się również, że niedziela to dobry pomysł, ale jak pisałem- dla mnie bez większego znaczenia więc sie nie wtrącam:)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko na jakiej gracie konfiguracji pada:) gram na standarcie i troche lipa trzymac caly czas x zeby leciec. Zmienilem sobie na trigery ale teraz pojawia sie pytanie jak ustawic sobie bron czy beczke:) mimo ze nie ogarniam tego co sie dzieje na ekranie to jednak gra wciaga i pomyslec ze dopiero teraz odkrylem ten tytul;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko na jakiej gracie konfiguracji pada:) gram na standarcie i troche lipa trzymac caly czas x zeby leciec. Zmienilem sobie na trigery ale teraz pojawia sie pytanie jak ustawic sobie bron czy beczke:) mimo ze nie ogarniam tego co sie dzieje na ekranie to jednak gra wciaga i pomyslec ze dopiero teraz odkrylem ten tytul;)

 

Zmień na standardową. Na triggerach masz side shifty - nie wyobrażam sobie grania bez nich. X jako "gaz" sprawdza się doskonale.

Odnośnik do komentarza

Gaz na triggerze w whd? LOL ....chyba bym sobie palce połamał na takim konfigu :)

 

Ale bardziej na serio, graj z gazem na X .....jak inaczej chcesz robić SS? bez SS zapomnij o robieniu fajnych czasów.....

 

EDIT:

mozesz l1, r1 fakt, ale po kiego robić sobie dodatkowe trudności..... *dum dum dumaaaa* hmmm

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Niech nie zmienia jak mu pasuje. Nie w tym rzecz. Chodzi po prostu o to , że standardowe ustawienia wypadają najlepiej, są najbardziej funkcjonalne. Masz wszystko tam gdzie powinno być. Po co tracić później czas na przyzwyczajenie się do nowej konfiguracji ? Według mnie i powtarzam WEDŁUG MNIE jeśli chcesz coś osiągnąć w WHD to tylko na standardzie. Oczywiście każdy ma swoje nawyki i przyzwyczajenia , wiec to nie reguła. Po prostu wtrącam swoje trzy grosze. Mam już "kilka" godzin wylatanych więc sądze że warto się podzielić swoimi doświadczeniami, tym bardziej że Polaków w tej grze jak na lekarstwo. "Złe" ustawienie przycisków może dodatkowo zniechęcać i utrudniać i tak już dośc trudną grę.

Odnośnik do komentarza

Artur nie chce się kłócić z Tobą ;)

Ale co powiesz na to, jak by tak 'pitch on' był w standardzie?

Odziwo jest wyłączony, a przecież dzieki tej opcji wiekszość rekordów TT czy SL jest ustanowionych.

Np. Obecnie Beat Zico 26.XX O_o 11 bR (Ikaras F)

Classic Piranha na drugim miejscu z czasem 27.XX.

Dlatego standart choć optymalny, nie zawsze musi byc tym najlepszym rozwiązaniem.

Więc warto eksperymentować i dobierać ustawienia pod siebie.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Ja też się nie mam zamiaru kłócić. Każda dyskusja polega na wymienia argumentów. To że ktoś się z kimś nie zgadza nie oznacza od razu kłótni. To tyle w tej sprawie.

 

Nie gram na bicie rekordów wiec dla mnie sprawa pitch'a jest po prostu obca. Nawet nie wiem że jest wyłączony. No teraz już wiem ;)

 

No ale "gaz" pod R2 ? Z tym będę polemizował tyle ile będę mógł. To nie samochodówka gdzie kontrola nacisku na gaz jest bardzo ważna, a byc może to wpłynęło właśnie na takie ustawienie.

 

I na koniec powtórzę to co pisałem wcześniej "każdy ma swoje nawyki i przyzwyczajenia". Być może dla innych jest OK takie ustawienie - dla mnie niestety nie.

Odnośnik do komentarza

Nie musisz wciskać triggera "do końca" aby użyć airbrake'a ewentualnie wykonać SS więc a tym skokiem przycisków to trochę nietrafiony argument ( chyba że czegoś nie zrozumiałem) ;)

Nie muszę wciskać do końca, ale, że miałem taką tendencję to po zmianie na L1/R1 było mi znacznie wygodniej ;) Zresztą L1/R1 jest w miarę popularnym ustawieniem, najbardziej "udziwnionym" o jakim słyszałem to hamulce pod X i O :wacko:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ekhm...

 

:whistling:

 

@ PRQc, kupuj zatem jeszcze raz, jeśli nie z PSN to na allegro można dostać WHD za 39.99 :woot:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=wipeout+hd&change_view=1&order=p

 

A co do filmiku, to niestety już nie jestem na #2, jeden koleś z użyciem BSB wskoczył na #1, więc obecnie zajmuję pozycję #3...

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...