Skocz do zawartości

"Kroniki bezawaryjnej pracy X360"


Rekomendowane odpowiedzi

Arcade zakupiony pod koniec listopada '07. Data produkcji to pażdziernik tego samego ruchu. Żadnych kłopotów, no może dwie zwieszki zaliczone na Efekcie Masy.

 

Podobna sytułacja tutaj. Jeden z pierwszych Arcade, kupiony listopad, produkcja pewnei też wrzesień. Rok spokojnego bezawaryjnego grania. Z tego co pamietam to jedna zawieszka konsoli na grze Darkness.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Arcade Falcon z napędem Benq

- Produkcja Marzec '08

- Zakup 2 lipca '08

Cały czas działa bezproblemowo, katowana sporo.

Aha i jeszcze 2 frisixty z rodzinki:

1. Premium zakup w grudniu 2007, wersja z HDMI, nie znam szczegółów. Używana nie wiele. 0 problemów

2. Za jakiś czas będzie roczek, produkcja maj 08, Falcon - Lite-On. Używana średnio. 0 problemów.

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Konsole mam z 2005 dokładnie nie pamiętam a nie jestem domu by wspisać konkretną datę. Kupiłem ją 4 maja ubiegłego roku i do dziś śmiga, raz może się zawiesiła . Co prawda mój benq padł w marcu tego roku ale wymieniłem na lite ona( tak mam przerobioną konsole) . Ogólnie(nie chcę zapeszać) myśle że długo mi pochodzi , bo żadna konsola mi nigdy nie padła , a dwa że dbam o sprzęty....Co jak co ma już ponad rok więc :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Data produkcji 17.05.2005

Data zakupu 11.04.2008

 

Dziala do tej pory i nie zanosi sie zeby przestala ; ]

Masz jakiś prototyp, że wyprodukowany w maju 2005?

 

Mojej minie rok za miesiąc, ale OT - więc wpisuję.

Data produkcji: 21.06.2008 r.

Data zakupu 11.08.2008 r.

 

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...