Skocz do zawartości

Wasze wypadki podczas ćwiczeń


Plugawy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w pewna niedziele, przed zamknieciem na szybko sam robilem klatke. Bylo kilka osob, ale tak rozlokowanych ze nikt mnie nie widzial . Przy ostatnim wycisnieciu (myslalem ze dam rade) przeliczylem sie .. ciezar z klaty musialem "przeturlac" przez brzuch i nogi, na szczescie nic sie nie stalo (70 kg). wiecej "smiechu warte" chyba nie było , przynajmniej w moim wykonaniu:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie miałem żadnych poważniejszych urazów (odpukać), zwykłe naderwania itp. Przypomina mi się jedna zabawna historia. Wróciłem na siłownie po ponad miesięcznej przerwie. Zabrałem się dość ostro do treningu, robiłem min. klatkę. Na następny dzień nie mogłem zejść po schodach. Klatka była strasznie napuchnięta, wyglądało to tak, jakbym wczepił sobie silikon. Nawet jazda w samochodzie stanowiła problem, jedna większa dziura, auto podskakuje, a wraz z nim moja klatka, a raczej piersi ;) hehe

 

Więc uważajcie gdy wracacie na siłownie po dłuższej przerwie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nasza salka miała kapitalny remont. W tym nowy parkiet, który w połączeniu ze spoconymi stopami odgrywa rolę lodowiska. Wyobraźcie sobie wysokie kopnięcia, jakieś hardkorowe kombinacje w połączeniu z taką nawierzchnią. Tym sposobem każdy przynajmniej raz zaliczył porządną glebę. Jeden chłopak na sparringu zrobił unik przed lewym prostym, ale zrobił to tak niefortunnie, że wypie.dolił się do tyłu, zaliczając prawie nokaut, bo przyje.bał głową o ziemię. Hehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...