Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy duren z tym wyskoczyl, nawet 50 sztuk oferuje. Ciekawe czy znajdzie idiotow gotowych to kupic.

 

A jak myślicie -czy sony ma możliwość sprawdzenia jakie programy mamy na dysku? przecież to mega złamanie prywatności.

Sony moze zrobic co tylko chce z softwarem w PS3, moze ci odlaczyc porty USB na przyklad, a ty tylko mozesz tupac. Kupiles konsole( przedmiot) , jej oprogramowanie nigdy nie nalezalo do ciebie. Oczywiscie, ze moze sprawdzic zawartosc dysku, szczegolnie, gdy szkodzi to interesom firmy. A wtedy ban, bo watpie, zeby bylo inaczej.

 

No i co z tego? emu PS2 było fajnym bajerem i zabranie tego było kopem w jajka czyli nieczystym zagraniem.

Nieprawda. Wiedziales, ze kupujesz wersje bez emulacji PS2, nikt ci niczego nie zabieral. Co wiecej mogles kupic bogatsza wersje 60 GB, wziales jednak zubozona, wiec za brak emulacji PS2 obwiniac mozesz siebie[przypomne, ze wersje 40GB i 60GB byly sprzedawane rownolegle przez jakis czas]

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Witam! Czy redaktorzy PSX EXTREME mogliby się wypowiedzieć w tej kwestii? Czy mają jakieś informację z "pierwszej ręki"? Czy testowali może już te urządzenie? Mógłby ktoś z redakcji się wypowiedzieć i obalić lub nie jakieś mity na temat tego urządzenia. Ja pozostaję przy oryginałach, taki już ze mnie fetyszysta:D

 

Fetyszystą? Raczej uczciwym użytkownikiem, który nie okrada wydawców :thumbsup:.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sieci pisza, ze wykorzystane zostalo narzedzie prosto od SONY a scislej mowiac narzedzie, ktore uzywaja serwisy SONY. To jest jakas modyfikacja "klucza", ktorym serwisy uruchamialy konsole z uszkodzonym FW.

 

This mod is basically a RETAIL TO DEBUG convertor, using a JIGCARD from SONY services.

If you look at VHS, it has some DEBUG things.

This JIG CARD(aka USB DONGLE) is used for devs and technicians from sony to launch BOOT INI from DEV_USB0.

Combining some buttons you can change the SYSCON status, who launch as a primary boot this dongle.

BOOTSTRAP is readed and the files from dongle are launched and the RAM is making a faulse REBOOT.

The whole thing its an SYSCON FIRMWARE EMULATOR.

TRM "think" we have a bebug one and KERNEL DEBUG is loaded.

This way a DEBUG VSHMAIN(temporally) allows unsigned code load.

Now you can launch PKGs from USB (that has an explorer to do that)

To launch BDEMU you need a disc to activate MEDIATYPE BD.

When you launch LOADER(from usb) BDDRIVE CHANNEL is closed(they cant share the same channel).

To eliminate LAYER, it needs a CELLFTP to extract decrypted files(no layer) and to convert those to DEBUG MODE.

Executer files can be created whit SDK,and generated by the same loader that extract the LAYER, and using PS3GEN to create signed isos(patched).

Same way a 360 works(using a core debug)

The LOADER is executed via APP.

ELIMINATING the initial USB BOOT, its all SONY has to do to kill this mod, because SYSCON is the boss.

 

To ostatnie zdanie jest dosyc ciekawe.

 

Specjalisci w SONY zapewne juz od ponad 24h siedza non stop i mysla jak to zablokowac w kolejnym FW :)

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Soft można już ściągnąć z sieci (300Kb o ironio), ale sam pen też jest zmodyfikowany. Lada dzień pewnie zasypią internet tańsze dongle, soft jest ogólnie dostępny, a przerobić pena to nie problem.

A masz link? Wszędzie piszą o tych 300kb ale nikt nie popiera tego linkiem. A ja szukam jak poj.ebany downloadu i znaleść nigdzie nie mogę. Chcę zobaczyc ten plik/pliki
Odnośnik do komentarza

No właśnie pytam skąd to niesamowite info. Widać że manager się instaluje więc da się także odinstalować. A w razie awarii konsole można wysłać bez dysku jak napisał Grześ lub go można wcześniej sformatować. I wątpię żeby program zapisywał się we flashu konsoli.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Soft można już ściągnąć z sieci (300Kb o ironio), ale sam pen też jest zmodyfikowany. Lada dzień pewnie zasypią internet tańsze dongle, soft jest ogólnie dostępny, a przerobić pena to nie problem.

A masz link? Wszędzie piszą o tych 300kb ale nikt nie popiera tego linkiem. A ja szukam jak poj.ebany downloadu i znaleść nigdzie nie mogę. Chcę zobaczyc ten plik/pliki

spakowane 300kb ;] po rozpakowaniu 526kb :> pisalem o tym kilka dni temu...

 

jest na stronie projektu: http://psjailbreak.com

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...