Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

@ Juchy to już potwierdzone konsola z padnietym napedem BD bez płyty a mimo to ruszają kopie? można link do źródła

 

bez przesady ja jakis zastrzeżonych informacji nie podaje, to mozesz znalezc na kazdej stronie poswieconej scenie ps3, co jest pisane bez zadnych podchodow, podaje fakty nie mity zawsze to co w necie sie znajduje juz na wyciagniecie dloni, to nie jest zadna tajemna wiedza...

 

tak samo jak juz jakies aplikacje zrobili co odblokowują trophy, czyli cheaterzy na start...

 

..Ja tam zostaję na 3.41. Gdybym miał Infectusa to spróbowałbym takich czarów:

 

1. zrobić obraz 3.41

2. wgrać np. 3.50 z PUPa

3. skopiować zawartość flasha

4. wgrać obraz 3.41

5. odpalić 3.50 z USB

6. zobaczyć czy działa PSN :P

 

...ale nie mam. ;)

tu raczej czarow nie ma, najprawdopodobniej bedzie dzialal PSN, bo jedyne ograniczenia jakie mozna przeczytac to tylko brak mozliwosci update...

jak nie masz to mozesz kupic infectusa, zadne problemy...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

@konrado0905

Porównaj jeśli możesz SFO obu save'ów. Nie wierzę, żeby to było coś poważnego.

 

@Old_Kyo

Wypij, na zdrowie. ;]

 

@Juchy

Kupić można tylko że sam się nie wlutuje. ;]

 

@Sajgon

Każda szanująca się przeglądarka internetowa ma wbudowane słowniki. "do tond", "pomocom"... Ja to bym się wstydził takie posty wysyłać.

Odnośnik do komentarza

Heh no jeden, ja rozumiem co czytam. ;] Chodzi o to aby porównać SFO save'a który był zapisany kiedy gra odpalana była z płyty i save'a kiedy gra była odpalana z HDD (i oczywiście w obu przypadkach zapisywana ;]).

 

Jeśli nie masz innych gier to zmień po prostu nazwę save'a na jakąś inną i odpal tą grę z płyty, pograj, zapisz i już będziesz mieć materiał na porównanie.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Zgadza się na klocku było to samo. Na początku nawet pare razy dziennie wychodził jakiś nowy soft. Teraz jedyna rzecz która się "robi" to fsd i czasem wyskocza z nowym dash launch. Chodzi mi generalnie o to ze konsol zdolnych przyjąć JB będzie raczej tylko ubywac wiec i początkowy entuzjazm opadnie. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

no tak, tylko tak naprawde to co ma wychodzic? nowe wersje juz istneijacych programow wychodza jak potrzeba, nad jakims dashem freestyle 2.0 pracuja jeszcze

na playera pokroju XBMC nie licze ze ktos sie wezmie, za duzo roboty, jak Ci od XBMC nie chca sie tego podjac to tym bardziej calkowicie nowa grupa...

 

zostalo im tylko wydawanie update nowych dashy, bo to najwazniejsze...

 

na PS3 tez stanie wszystko jak wiekszosc ciekawostek wydadza i beda dopracowane

na razie na PS3 jest to samo co bylo na freeboot pierwszym, wiec jeszcze duzo maja do zrobienia by to bylo dopracowane...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...