Skocz do zawartości

3 sezon PB [SPOILERY!]


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekaw jestem co zaserwuja nam tworcy na zakonczenie sezonu. Powrót Franklina, Kellermana, Sary i 'Pope'a'? czy tez moze, tak jak sie spodziewam, zapodaja cliffhanger dajac do zrozumienia ze 4 sezon to ucieczka przez poludniowa hameryke.

 

to juz osobiscie wole, zeby porwali jacht, pozeglowali i jakims cudem znalezli sie na pewnej wyspie... (:))

 

Sprint ze zlamana kostka powiadacie...no fakt:D Ale przedtem to 'Swistak' przeplynal z nia tak ze 10 km pod woda:D

Odnośnik do komentarza

Kolejne absurdy widoczne już na pierwszy rzut oka, ale kurde - końcówka sezonu mimo wszystko mnie wciągnęła. Może nie trzyma najwyższego poziomu, ale w końcu do ostatniego odcinka spokojnie da się dotrwać :) . No i niech kończą ten serial na najbliższym epie, bo na dobrą sprawę nie ma sensu już tego przeciągać...

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na 11. odcinku i w 12 uciekają, ta? Myslałem że jeszcze obskoczą z 2 więzienia a tu lipa.

Co mnie wkur.wiło ostatnio to jak ta czarna suka rozwaliła dwóch zołnierzy jak prowadziła ich do kryjówki z LJem. Wogole kobiety w Prison Breaku chyba na metanabolu jadą - jak Sara prawie udusiła Paula kablem, juz mi sie przykro zaczeło robić jak taki przymasowany świniaczek z 15 letnim stażem killera nie miał siły na 50 kilową kobietke.

Szkoda że Paula wiecej nie pokazują, jest dla mnie No 2, zaraz po Bagwellu.

Odnośnik do komentarza

no fakt, co lepsze postaci, to czym dalej w odcinkach tym dalej w tle, Bagwell, Kellerman no i jeszcze Mahone - niesamowita postać z 2-giego sezonu, w 3 pełni role zapychacza miejsca i w sumie jest bo jest, tylko szkoda że stracił całą charyzmę, bo to byłą naprawdę niezłą postać. Za to majkel z tą swoją miną zadumanego dzieciaczka, może sprawiał wrażenie wise guy w pierwszym sezonie, ale jak na wszystkich epach widze go z tą sama miną to robi mi się słabo. Kiedyś Keanu Reeves dostał xywe Keanu - sztywniacha, widze ze Wentworth Miller za wszelką cenę chce ją zagarnąć dla siebie

 

Powtórze słowa kolegów, trzeci sezon nie powinien istnieć. Całkiem zgrabnie zakończyli drugi i tak powinno zostać..ehh.. wracam oglądać od nowa pierwszy sezon

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tymi, którzy uważają, że PB powinien się skończyć w 2 sezonie.W 3 serii ostro zmienili kierunek jazdy i imo trafili w ślepą uliczkę.Parafrazując wypowiedz pewnego prezydenta-Majkelu S. i Linkolnie B., nie idzcie tą drogą...

 

Mam nadzieję, że mimo beznadziejnego położenia prisona, producentom uda się zakończyć go jak najlepiej i jak najszybciej.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

tv.com i wiki podaje, ze dzisiaj bedzie 13 odcinek.

 

 

 

 

"Spin-off

In the midst of the show's third season, Fox ordered a script of a possible spin-off of the show, which is tentatively titled Prison Break: Cherry Hill. It is being written by Prison Break's executive producer Matt Olmstead and co-executive producer Zack Estrin. The series will be set at a women's prison and focuses on a character named Molly, who will be introduced in the third season of Prison Break"

 

http://www.hollywoodreporter.com/hr/conten...da14f728d28c1e8

 

Zaginiona siostra z wietnamu molly scofield, les enfant terrible - corka big bossowego niemowy stojacego na czele firmy ? ;D

 

 

 

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Finał w miarę. Twórcy zostawili sobie otwarte furtki na przyszły sezon. Myślałem, że coś więcej się wyjaśni ... Mahone zaczyna działać w firmie, T - Bag przejmuje władzę w Sonie, po tym jak zabija Lechero, Sucre trafia do Sony. Scofield znajduje walizkę Whistlera, w której jest teczka z jakimiś danymi ... Tylko tyle :/

Odnośnik do komentarza

Napisze spojlery i moje gdybania ;]

 

 

Jak jak przypuszczalem.Micheal chce dobrac sie do Firmy.Mahone mowi ze ona bedzie chcial ich dorwac ale wspomina ze bedzie chcial ja odnalesc.To znaczy ze Sara jednak zyje a ta glowa to byla innej kobiety?Sucre trafia do wiezenia.Super.Teraz bedzie zdychal w wiezienia.Mial zginac glowny bohater.Obstawialem na Sucre a T-Bag udusil Lechero.On jest jedna z glownych postaci?Dla mnie to on jest jednym z wazniejszych.Co na to Micheal?Jestem tego ciekaw.

 

 

Jak najszybciej chce 4 season.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś oglądałem ten serial dla piguły, teraz z przyzwyczajenia.

Cała ta akcja z łistlerem była przez trzeci sezon jakoś sztucznie wydłużana i kombinowana. Rozwiązanie i tak okazało się banalnie proste, więc nie rozumiem tych niepotrzebnych zawiłości. Ciężko było od razu powiedzieć, że Whistler, jako agent, jest potrzebny Firmie i majkel ma go wydostać. To tłumaczenie, żeby się Sofia nie dowiedziała, było jednym z najżałośniejszych momentów trzeciej serii.

No i ogólnie jakoś bez polotu. Teraz znów będzie zabawa w kotka i myszkę jak w drugim sezonie, z tą różnicą, że skołfild będzie gonił.

 

Liczę przynajmniej na to, że zobaczę pigułę. Wiem, że to by było biedne, comeback Sary, ale mimo wszystko chętnie bym sobie na nią popatrzył w czwartym sezonie.

 

Włacha, kiedy czwarty sezon?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pigula na pewno lepiej wyglada bez glowy.

 

czuje ze bedzie jeszcze 5 sezonow, nie odwiedzili jeszcze kosmosu, plus scofield na pewno ma jeszcze jakas rodzinke ktora mozna porwac/zarznac/zamknac.

 

prison break to fenomen, jeszcze nigdy glupota zdarzen nie byla tak wciagajaca.

Choc slabnie z sezonem.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...