Skocz do zawartości

3 sezon PB [SPOILERY!]


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przez strajk scenarzystów trzeci sezon ma PRAWDOPODOBNIE obejmować tylko trzynaście odcinków, więc "final episode" pojawi sie w lutym. Jeśli chodzi o dokładne daty premier nowych epizodów, to od poniedziałku kontynuowany będzie trzeci sezon:

 

9 Boxed In 14 Stycznia 2008

10 Dirt Nap 21 Stycznia 2008

11 Under and Out 28 Stycznia 2008

12 Hell Or High Water 5 Lutego 2008

13 The Art of the Deal 12 Lutego 2008

 

Już mówi się o czwartej serii, która miałaby wystartować w najlepszym wypadku wiosną lub jesienią 2008. Osobiście byłbym raczej za tym, by serial definitywnie już się skończył - temat został chyba wyczerpany i pewnie wielu z Was się ze mną zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli już jesteśmy przy wytykaniu błędów, to zwróćcie uwagę na scenę z zastrzeleniem snajpera z helikoptera. W pewnym momencie pokazane jest, jak snajper spada w dół i leci obok trapezu, na którym nie ma Whistlera i Michaela (dosłownie 1,5-2 sekundy) W następnej scenie jednak już się na tym trapezie znajdują.

 

 

mi się spodobała akcja, jak helikopter podczas ataku wysadza pusty samochód strażników ;]. Mogli chociaż jakieś kukły wsadzić.

 

 

Pomimo tych wszystkich błędów podoba mi się ten sezon, klimat Sony fajny, do momentu jest brutalnie i ciężko, ale później klimat niemal jak w Fox River, jakoś za przyjemnie się tam zrobiło.

 

 

Najlepsza akcja - jak Mahone wykańcza kolesia w 1 odcinku na ringu.

 

Najc.hujowsza sprawa - zmarnowanie postaci Mahone'a. Z zimnego madafaki, precyzyjnego i bardzo inteligentnego zabójcy, zrobili tępego nikogo z halunami. Ja wiem że skończyły mu się leki i teraz jest na głodzie, ale kurde, większość scen z jego udziałem to pokazanie jak się trzęsie i widzi tego psychola z poprzednich sezonów. Wcześniej inteligencją dorównywał Michaelowi, teraz jest na siłe wrzuconym do serialu tępakiem.

 

I czemu ta czarnula nie dostarczyła mu tych pigułek?

 

 

 

no i największy dla mnie absurd - atak na więzienie. Przecież takie coś wywołałoby międzynarodowy skandal, jakby np. jakaś niemiecka firma przeprowadziła atak na polskie więzienie, no bezsens po prostu.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli już jesteśmy przy wytykaniu błędów, to zwróćcie uwagę na scenę z zastrzeleniem snajpera z helikoptera. W pewnym momencie pokazane jest, jak snajper spada w dół i leci obok trapezu, na którym nie ma Whistlera i Michaela (dosłownie 1,5-2 sekundy) W następnej scenie jednak już się na tym trapezie znajdują.

 

klimat Sony fajny, do momentu jest brutalnie i ciężko, ale później klimat niemal jak w Fox River, jakoś za przyjemnie się tam zrobiło.

 

 

no prosze Cie... Sona brutalna i ciezka to byla, najbardziej w trailerze 2 sezonu i pierwszym odcinku, pozniej okazalo sie, ze jest lzej niz w polskim przedszkolu.

Odnośnik do komentarza

denerwujacy sie robi. mogli by juz go zakonczyc bo takie przeciaganie tematu na sile nic nie daje. no to co tu wyrzej piszecie 1 kua kobieta vs 2 uzbrojonych sraznikow albo helikopter aakujacy wiezienie w panamie co obeszlo sie bez jakiego wiekszego echa. takze klima sony wedlug mnie tak jak napisal Yacek robi sie jak w przedszkolu jeszcze brakuje zeby balwana na zime lepili . (wiem w anamie nie ma sniegu :P)

Odnośnik do komentarza

No akcja mocno naciągana, trochę też irytowała mnie pobłażliwość generała w stosunku do Scofielda - niby w Sonie ma być brudno, ciężko i jesteś zdany tylko na siebie, a tu wygląda na to, że każdy idzie Ci na rękę :D .

 

takze klima sony wedlug mnie tak jak napisal Yacek robi sie jak w przedszkolu jeszcze brakuje zeby balwana na zime lepili

Rozwalił mnie moment, kiedy więźniowie grają w piłkę - no strach się bać wchodząc do takiego placu zabaw :P ...

Odnośnik do komentarza
taa, skuta kobieta załatwia 2 uzbrojonych mezczyzn :P ale ogólnie stary dobry Prison

zeby ując jedna kobitkę wysłali mała armie, a zeby odbić zakładnika z rąk złych ludzi pojechał staruszek i jego kierowca.

 

PB, glupi jak zawsze...jak dalej tak pojdzie to PB bedzie taką wspołczesną wersją Drużyny A :happy:

Odnośnik do komentarza

mówcie co chcecie -ja i tak bede go oglądał , bo zaden serial nie wciągnął mnie jak ten , a błedy zdarzają sie wszedzie . Sona rzeczywiscie tez mnie rozczarowała , jest tv , jest telefon , koszykówka , piłka nozna , kosci , jak sie postarasz mozesz miec pistolet i wszytskich pozabijac. No zyc nie umierac ! Hulaj dusza piekła nie ma !

Odnośnik do komentarza
taa, skuta kobieta załatwia 2 uzbrojonych mezczyzn :) ale ogólnie stary dobry Prison

zeby ując jedna kobitkę wysłali mała armie, a zeby odbić zakładnika z rąk złych ludzi pojechał staruszek i jego kierowca.

Hehe, a myślałem że tylko ja niepotrzebnie na to zwróciłem uwagę :) . Naprawdę pomimo całego szacunku do serialu (zwłaszcza pierwszego sezonu) muszę powiedzieć, że poziom absurdu w kolejnych odcinkach zdaje się wzrastać bardzo niebezpiecznie :P ...

Odnośnik do komentarza

Kolejny przeciętny, naciągany odcinek :P Sona wygląda trochę śmiesznie i ja jakoś w ogóle nie czuje jej klimatu (ni jak się to ma do Fox River). Końcowa akcja z tą babką Morgan totalnie do przewidzenia, nie mówiąc już jak bardzo naciągana. Mimo to serial będę oglądał z ciekawości co jeszcze wymyślą dla nas scenarzyści. Oj.. liczyłem na coś mocniejszego po przerwie :D

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

ep calkiem niezly ale chyba nie do konca zagrala pewna sprawa:

dziwne bylo troche to ze znim wlozyc ta srube to musieli podtrzymywac zeby sie to nie zawalilo a potem ja wyjal to konstrukcja byla stabilna

dopiero jak Samy tam wlazl to sie zawalilo

ale w sumie to gorsze bledy byly

Odnośnik do komentarza

jeszcze 3 odcinki i koniec sezonu (? - jest to spowodowane strajkiem ale on sie juz zakonczyl wiec te zakonczenie sezonu bedzie czyms w rodzaju dluzszej przerwy czy poprostu koniec sezonu mimo ze nie bylo 21 odcinkow) oraz czy bedzie kolejny?

 

Odcinek taki sobie - sona coraz bardziej staje sie lajtowa - na poczatku byla pokazana w zlym swietle tutaj nic sie juz nie dzieje strasznego

 

dante_666 - wydaje mi sie ze on wlozyl ja ale mi jej nie widzielismy wiec dlatego bez problemow otworzyl drzwi jak Sammy mial Whistlera bo widzial ze bedzie ciekawy tunelu ale wczesniej wyjal srube

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...