Skocz do zawartości

3 sezon PB [SPOILERY!]


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

pigula ma urode aktorek ktore wystepuja w filmach z serii "okruchy zycia" opowiadajace prawdziwe historie dramatow milosnych.

jest wrecz odstraszajaca, ale sa rozne gusta, 100 razy lepsza byla ta uchodczyni ktora scofield uratowal od striptizu i ktora paradowala w sexi rozowym ubranku na poczatku 2 sezonu ;]

 

wkurza mnie czekanie na kolejne odcinki/sezony, przeciez to powinni krecic w kolko, serial wyglada jakby pomysly byly wycwaniane na planie - "hej, a teraz niech whistler wejdzie do baru i zrobi grozna mine, pogada z mahonem, Mahone!!! a Ty przylaczasz sie do firmy!!, wspaniale, hahahha!!!!!!"

cos ala zabawy dzieciakow z piaskownicy z gi.joe, ty go trach, ten ucieka, to ja go megahiper wyrzutnia rakiet z marsa ;]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś oglądałem ten serial dla piguły

masz gust z dupy :]

Ot, podoba mi się taki typ urody...

 

pigula ma urode aktorek ktore wystepuja w filmach z serii "okruchy zycia" opowiadajace prawdziwe historie dramatow milosnych.

jest wrecz odstraszajaca, ale sa rozne gusta, 100 razy lepsza byla ta uchodczyni ktora scofield uratowal od striptizu i ktora paradowala w sexi rozowym ubranku na poczatku 2 sezonu ;]

... a niektórzy wolą dziwki.

Odnośnik do komentarza

Od momentu obejrzenia ostatniego odcinka PB zastanawiam się nad sensem istnienia tego sezonu. Nie dowiedzieliśmy się niczego nowego, a wszystkie nakreślone w pierwszych odcinkach wątki, które ciągną się od pierwszego sezonu, nie zostały dokończone. Czy naprawdę twórcy nie mogli zakończyć II sezonu dwugodzinnym epilogiem, który wszystko by wyjaśnił, tylko ciągną tą żenadę ? Jestem święcie przekonany, że zaraz po zapuszczeniu spin offa, o ucieczce z żeńskiego więzienia, seria umrze śmiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Marudzicie, jak dla mnie final 3 sezonu jest ok. 4 bedzie i zanosi sie na to ze moze jednak wymysla cos lepszego niz ten suchy sezon 3

 

Tak ? A pamiętasz finał drugiego sezonu i tą świetną zajawkę trzeciego ? I co z tego wyszło ? Sam widzisz...

Nie widze zwiazku.

To ze zajawka 3 sezonu w 2 byla dobra a sezon kiepiki wcale nie musi oznaczac ze teraz bedzie to samo. 3 sezony mialy ten sam schemat, teraz wydaje sie ze cos sie zmieni. Dlatego twierdze ze ta zajawka pokazuje ze moze byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wczoraj skończyłem trzeci sezon. Był to pierwszy raz, kiedy wyprzedziłem emisję w TV.

Ogólnie : wciągający jak poprzednie, kiczu oczywiście też tu sporo, ale raczej przymykam na to oko. Tak czy inaczej stwierdzam, że sezon lepszy od drugiego. Klimat Sony, choć grzeczniejszy (aż do przesady) niż się zapowiadało, jest naprawdę ok. Powrót do więzienia dał okazję do wprowadzenia ciekawych postaci (choć Lechero jakiś ciapowaty się okazał, choć akcja z "powrotem do władzy" była mocna).

Co do historii : motyw z Whistlerem raczej nudnawy. Z innej beczki : oczekiwałem, że postać generała "niemowy" będzie choć trochę pokazana, a tu kupa. Szkoda, bo jego wątek jest dosyć ciekawy i klimatyczny (głównie przez ogólną tajemnicę).

Zakończenie mnie raczej zawiodło, niby dobre, otwarte, ale jednak bez mocnego uderzenia. Po S01 widzowie czekali na dalszy przebieg ucieczki, S02, wiadomo, Sona, najlepsze zakończenie z całej serii. Tak czy inaczej, czwarty sezon z chęcią oglądnę, PB to PB. Jednak zapowiadany zwrot w wątku Sary jakoś średnio mi się widzi. Swoją drogą, Michael to też niespecjalna postać, jakoś go nie lubię. Pomijając wyraz twarzy, jest arogancki, przemądrzały, wszystkich wykorzystuje do swoich celów. No nic.

 

Najlepsze akcje S03 : pomoc Mahone'a w czasie solówki Scofielda, bójki z udziałem Bellicka, Burrows próbujący odbić LJa i Sarę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...