Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Yeti nie wiem coś Ty brał ale chce to samo :P

 

Nic nie ujmując GoW3 bo pewnie pełna wersja będzie fenomenalnie epicka,będzie w full hd i 60fps i grafa będzie kosić ale gdzie Ty widzisz w tym wczorajszym trailerze kosmiczny wygląd postaci i ściemę Sony?Nie pisz mi,że Kratos wygląda tu lepiej niż Nariko lub Bohan ,a otoczenie ma lepsze tekstury niż uncharted :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest to rzeczywiście tak wczesna wersja to nie ma się co martwić, można być spokojnym o ten tytuł:) Poczekajmy więc do E3 jeśli tam nie pokarzą nic lepszego to dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że "..to kolejna ściema Sony" a nawet jeśli to jest jeszcze kilka tytułów, które skutecznie przykują do konsoli. ;) Trza być dobrej myśli;)

Odnośnik do komentarza
http://i34.tinypic.com/2jfhlkx.gif

http://i38.tinypic.com/r2q808.gif

wrogowie świetnie wykonani, ale widać, że w otoczenie jeszcze trochę brakuje szlifów. Zasysam trailer z PSS :)

 

Jakoś trudno mi uwierzyć że to jest pure gameplay.

ciekawe co to za łańcuch jest widoczny w tle

 

zeby ta gra gameplayem dorownywala chociaz w polowie dmc to by bylo dobrze :)

nie porównuj GoW a do tego shitu (wale fanboystwo)

 

btw jestem spokojny o GoWa i wiem że będzie rulezował ;D ps:fabuła została skończona pomiędzy 1 i 2 wtedy gdy był jeszcze Jaffe i Balrog

 

gdyby nie ten shit to by gowa nie bylo :lol:

sam ten caly gaffe czy jak mu tam w wywiadach zawsze mowil ze cieszy sie popularnoscia gow ale ich gra nie moze sie rownac z dmc jesli chodzi o system ;)

Odnośnik do komentarza
Yeti nie przesadzaj- animacja owszem ale nie jest to z pewnością najładniejszy tytuł jaki moje oczy widziały. Owszem pewnie to najwczesniejsza z wczesnych wersji ale daleko jej do miana "najładniejszego tytułu" na ps3.

Animacja jest świetna, ale modele postaci prezentują się niesamowicie. Zaraz zobaczę trailer na moim TV to może zmienię zdanie. Obecnie wygląda mi to na kolejną ściemę Sony (serio)

 

YETI tyś to jest fanboy do kwadratu ;) Strone temu jeszcze bronilem grafiki i wogole tego trailera ale Ty to juz robisz kosmiczne jaja. Grafa jest ladna ale narazie nic olsniewajacego lub tez nie mozliwego do osiągniecia:..

Odnośnik do komentarza
http://i34.tinypic.com/2jfhlkx.gif

http://i38.tinypic.com/r2q808.gif

wrogowie świetnie wykonani, ale widać, że w otoczenie jeszcze trochę brakuje szlifów. Zasysam trailer z PSS :)

 

Jakoś trudno mi uwierzyć że to jest pure gameplay.

ciekawe co to za łańcuch jest widoczny w tle

 

zeby ta gra gameplayem dorownywala chociaz w polowie dmc to by bylo dobrze :)

nie porównuj GoW a do tego shitu (wale fanboystwo)

 

btw jestem spokojny o GoWa i wiem że będzie rulezował ;D ps:fabuła została skończona pomiędzy 1 i 2 wtedy gdy był jeszcze Jaffe i Balrog

 

gdyby nie ten shit to by gowa nie bylo :lol:

sam ten caly gaffe czy jak mu tam w wywiadach zawsze mowil ze cieszy sie popularnoscia gow ale ich gra nie moze sie rownac z dmc jesli chodzi o system ;)

 

Jeżeli chodzi o system to GOW jest sto lat świetlnych za DMC, a DMC jest pół galaktyki za NG ;)

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten trailer na swoim PS3 w 1080p i dalej uważam że grafika szału nie robi, to już Dreak mi się bardziej spodobał pod tym względem (tyle że była to cut scenka a nie pure gameplay jak w przypadku GOW3)

 

Co do wykonania postaci Kratos'a to póki co jest taka sobie, długa droga jeszcze przednimi mają czas :)

 

Dla porównania NG2

 

obrazek2kq2.th.jpgthpix.gif

 

 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

System......ja tam nie wiem. Moze i DMC ma lepszy system od GoWa, ale jest fajny, ale ja jednak wole, kiedy za walke wrecz odpowiada wiecej niz jeden przycisk. A jesli chodzi o sam gameplay to GoW rzadzi. FABULA ! O taak, fabula i klimat w GoWie jest poprostu kapitalny. Poprostu wkrecajacy na maxa. Strasznie zaluje, ze nie przeszedlem GoWa jedynki, kiedy mialem PS2, na szczescie przeszedlem chociaz dwojke. Muzyka, gamepaly, fabula, klimat - to jest tak za(pipi)iscie wkrecajace ze nie wiem. Na pewno jednym z czynnikow, ktory wplywa na to ze tak lubie ta gre jest to, ze wprost kocham kulture hellenska, mitologie po stokroc bardziej od sredniowiecznych klimatow.

Co do grafy w trailerze. Obejzalem w 720p wersje z PSS. Owszem, nie powala, szczerze mowiac sie zawiodlem, aliasing strasznie wali po oczach, nie podoba mi sie to (nie lubie, kiedy gra sie swieci jak psu jajca), stanowczo bardziej podoba mi sie styl z GoW 2 - tam zadnej takiej "swiatlosci" nie bylo. Ale radze wziasc poprawke na jeszcze jedna rzecz. Tekstury teksturami, ale nie zapominajcie, ze ujecia w trailerze byly z bliska, a gra jest ukazana w tym swoim specyficznym rzucie, z oddali - wiec pewnie bedzie to duzo mniej doskwierac. No ale za to gameplay, muzyka, fabula mnie zabije :D Jak bedzie multi to juz wogole wypas :P

Co do rekawic. W GoW 2 byly rozne bronie do wyboru - w tym przesadzony (moze nie tak jak rekawice) mlot - wiec moze tym razem bedzie tak samo, i jak ktos nie bedzie chcial z takowych korzystac to nie bedzie musial.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

http://www.neogo.pl/newsy/15259

 

"Wszyscy zainteresowani zapewne widzieli już najnowszy trailer God of War III. Zdania na jego temat są podzielone, jednak mało kto wątpi w to, że to wszystko na co stać Sony Santa Monica. Dziś amerykański oddział japońskiej firmy wypuścił notkę prasową, która między innymi potwierdza, iż będzie to ostatnia część serii. - Gra będzie epickim finałem wielomilionowej marki, z grafiką na poziomie dzieł sztuki oraz wstrząsającą głębią skali, czterokrotnie większej od poprzedniczki - tyle notka prasowa, a co do powiedzenia ma jeden z twórców? - Oczekiwania są ogromne z powodu sukcesu poprzednio wypuszczonych tytułów z serii God of War. Jednak dzięki przemodelowanej rozgrywce oraz wywołującej szczękopad grafice gwarantuję, iż God of War da fanom to na co z niecierpliwością czekają, a nawet dużo więcej - mówi Stig Asmussen, game director God of War III. Mocne słowa, ale chyba nikt nie oczekuje niczego poniżej tego. Trzymamy kciuki.

 

Ponadto dowiadujemy się, iżgra chodzi na silniku napisanym zupełnie od podstaw. Rozdzielczość tekstur jest cztery razy większa niż na PlayStation 2. Ponadto Sony obiecuje większą liczbę przeciwników na ekranie, dynamiczne oświetlenie oraz wysoki poziom interakcji z otoczeniem. "

 

 

 

Pozostaje czekać bo oficjale z Sony naobiecywali cudów ale jeśli część z ich deklaracji ma potwierdzenie i Jeffie nie ćpał wypowiadając sławne słowa to wczorajszy trailer to na prawdę stary build....

Odnośnik do komentarza
czyli to ostatnia część :( z drugiej strony lepiej odejść niepokonanym

 

Kojima też miał odchodzić po części drugiej MGS,MGS4 miał być ostatnią częścią sagi,a potem szybko przekręcili ,że ostatnią ....gdzie Snake jest głównym bohaterem....będą mieli engine,dużo osób kupi trójke to pewnie wysmarują kiedyś coś na zwór GoW z psp.

 

 

 

BTW Stig Asmussen to nowy rezyser GoW3-wizualia na poziomie dzieł sztuki(ehhh powtarza Jeffiego:P) ,epickie batalie,niesamowita skala,dynamiczne oświetlenie(w trailerze tego nie ma :P),4 razy większa od poprzedniczek,interaktywne otoczenie...ojj naobiecywał nam Stig :P

 

Podoła?

 

lil_stig.jpg

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Co do trailerka to nie oczekiwałem jakiegoś szału :P gra jest w bardzo wczesnej fazie produkcyjnej więc ten filmik raczej miał pokazać, że naprawdę pracują nad trójeczką... na prawdziwy gameplay jeszcze przyjdzie czas i wtedy można oceniać ;) Nawet nie wiadomo czy wyrobią się w 2009 :P Tak czy inaczej, będzie to murowany hit i już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie dziwię takiego wyglądu. Już przy pierwszej części twórcy mówili, że grafika GoW to tak naprawdę zasługa wielu lat PS2 na rynku, a oni sami zastosowali sprawdzone tricki i je ulepszyli (można usłyszeć w bonusowych filmikach "making of" w GoW). Można powiedzieć, że wybili się na szczyt dzięki schodom budowanym przez grafików od początku istnienia PS2. PS3 tak naprawdę ledwie wystartowało, dlatego GoW3 może stać się jednym z wielu, a nie koroną jak na PS2. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Ja tam się nie dziwię takiego wyglądu. Już przy pierwszej części twórcy mówili, że grafika GoW to tak naprawdę zasługa wielu lat PS2 na rynku, a oni sami zastosowali sprawdzone tricki i je ulepszyli (można usłyszeć w bonusowych filmikach "making of" w GoW). Można powiedzieć, że wybili się na szczyt dzięki schodom budowanym przez grafików od początku istnienia PS2. PS3 tak naprawdę ledwie wystartowało, dlatego GoW3 może stać się jednym z wielu, a nie koroną jak na PS2. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Skonczcie piepszyc , ze ps3 dopiero wystartowalo. Konsola jest na rynku ponad 2 lata a to wystarczajacy czas aby wychodzily znakomite gry. I albo PS3 jest w stanie to pociagnac albo nie.

Mam dosc czekania, Niech sie wezma do roboty

 

GOW gralem dla historii, Kratosa i gameplay. Grafa to efekt uboczny.

 

Tak samo bedzie z GoW3, najwazniejszy jest Fun z gry, a centralnie gdzies mam to czy Kratos ma 1kkk poly(pipi) czy 1

Odnośnik do komentarza

Zassałem z PSS TruHD filmik. Ta gra już teraz wygląda na prawdę dobrze. Niektóre tytuły pewnie nigdy nie osiągną nawet tego pułapu, a niewielu udało się to do tej pory przebić. Moim zdaniem to dobry materiał chociaż odrobinę krótki.

Dla narzekających na mało ciekawy trailer przypomnę, że zanim pokazano coś o GoW1 dev miał dużo czasu na przygotowanie i nie było wcale ciśnienia; przy GoW2 mieli już silnik, technologie i wystarczyło "tylko" zrobić lepszego GoW'a 1, poprawić kilka niedociągnięć (co prawda ciśnienie już było ale tak na prawdę nikt nie oczekiwał, że da się wycisnąć coś więcej z PS2 niż to pokazali w GoW1); GoW3 natomiast to: nowa konsola, nowy silnik, nowe technologie i ciśnienie nie z tej ziemi. Reasumując GoW3 to najtrudniejsza część jaką muszą zrobić wiec na zjawiskowe zajawki poczekamy pewnie do Sony Gamers Day (6f? 6th February?) albo czegoś takiego, tymczasem trzeba się cieszyć, że Kratos wróci w, przynajmniej, dobrej formie :)

 

GoW3 może stać się jednym z wielu, a nie koroną jak na PS2.

PS3 będzie maiło inną "koronę". GoW3 pewnie na długo zostanie tytułem naj na PS3 ale do końca jej żywota pewnie dostaniemy prawdziwy klejnot - tak jak GoW2 na PS2 :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

karol885 -nie dziw się ale wszyscy mocno liczą na kratosa tym bardziej ze poprzednie części były niesamowite może jak wyjdzie killzone 2 to całe oczekiwanie na ''cud'' przeniesie się na GoW 3 a hype jest zasłużony czekamy dalej i mocno kciuki trzymam

 

Co do grafiki jednak niektórzy potrafią wyciskać cuda w początkowym okresie życia ps3 np. noughty dog

Odnośnik do komentarza
Skonczcie piepszyc , ze ps3 dopiero wystartowalo. Konsola jest na rynku ponad 2 lata a to wystarczajacy czas aby wychodzily znakomite gry. I albo PS3 jest w stanie to pociagnac albo nie.

Mam dosc czekania, Niech sie wezma do roboty

 

GOW gralem dla historii, Kratosa i gameplay. Grafa to efekt uboczny.

 

Tak samo bedzie z GoW3, najwazniejszy jest Fun z gry, a centralnie gdzies mam to czy Kratos ma 1kkk poly(pipi) czy 1

Jej. Faktycznie dwa lata. Jak ten czas leci :rolleyes:

 

Co do historii i gameplay'u się nie martwię. To pierwsze istnieje już od dawna, drugie trzeba ulepszyć. Muzyki raczej drastycznie nie zmienią, czyli ja się nie zawiodę. Co nam zostało? Grafika. Nieszczęsna. Tylko tym możemy się aktualnie martwić, więc to robimy :rolleyes:. Nie wiem jak Ty, ale w moim wypadku spora część wrażeń płynęła z pięknej grafiki, świetnej animacji i efektownych ujęć. Jeśli tego nie dopracują, to tytuł sporo traci (sporo w sensie może nie być diamentem wielkości średniego samochodu, którego byśmy chcieli). To jak ograniczać budżet Gwiezdnych Wojen.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że padło tutaj parę nonsensów przez ostatnie strony, które należałoby sprostować:

 

Po pierwsze, radzę niektórym wyjść już z ery PS2 :). To nie stare czasy, kiedy istniało Studio Santa Monica, która miała dryg do starego sprzętu, zwanego PS2. To są czasy, kiedy istnieje Sony Santa Monica, ze wsparciem innych studiów Sony i narzędziami EDGE. Obecnie jak widać, starzy programiści nie są wstanie sklepać czegoś rewolucyjnego (ktoś sobie przypomina, co się stało z japońskimi firmami podczas wejścia do ery HD - klęska). Tutaj jest bardzo podobnie.

Same animacji, są robione dokładnie w tym samym studio Sony, gdzie robili je dla KZ2. Z tego co udało mi się przeczytać, to niebo w God of War III, będzie swoistą kopią tego z KZ2 :D. Sony mądrze robi. Zamiast wydawać kupę kasy na pierdołki, wolą wziąć z innych gier co nieco, aby zaoszczędzić i na kasie i na czasie. Efekty oświetlenie też będą pewnie skopiowane. W każdym razie, na pewno po skończeniu KZ2 wyślą tam programistów z Guerilla, żeby pomogli. O to jestem spokojny, więc wam też radzę być. :]

 

Chciałem również powiedzieć, że mnie osobiście (po wyspaniu się i zobaczeniu tego na TV z PS3) się grafika bardzo podoba. Jest szczegółowa i cukierkowa (jak każdy God of War :D) - może się trochę za bardzo świeci, ale jest w porządku. Prezentuje się ładnie, czekamy na nowe efekty. Jeżeli jednak chodzi o to, co wypowiadał Jeffie, to jest to typowe marketingowe "pieprzenie na gitarze". Jakby mieli lepszą wersję, to by ją pokazali. Może jeszcze specjalnie obniżyli efekty i tekstury? ;) Taa, pewnie. Skąd my to znamy... gadać można. To będą kosmetyczne zmiany.

 

Edit: Literówka.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...